Bombayı Patlatıyorum ! ...

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Örneğin sunucu açılmış krallık üye sayıları nordlar 10 persler 10 osmanlı 60 sebep mount&blade oynayanla oynamayanın farkı

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece oyunu bilmeyenler Ottomana atlaması doğrudur,oyunu bilenler Tabi Burda Olucaksa ekonomi ve askeri açıdan x krallığına giderler onuda söylersem Atlarlar MazAllah..
Mount And Blade Sevdiğim bi oyundur.Sunucuya Açılırsa Geleceğim.

Sen çok benzeyecek sistemler çok yakın hatta aynı olacak diye düşündün sanırım da oyunun benzerliği o düzeyde değil. Krallık isimleri, belki yağmalama, adam bulma v s gibi uyarlanabilecek daha küçük şeyler.

I_LOVE_HARVEYS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Örneğin sunucu açılmış krallık üye sayıları nordlar 10 persler 10 osmanlı 60 sebep mount&blade oynayanla oynamayanın farkı
Katılıyorum[DOUBLEPOST=1438698985,1438698937][/DOUBLEPOST]
Sen çok benzeyecek sistemler çok yakın hatta aynı olacak diye düşündün sanırım da oyunun benzerliği o düzeyde değil. Krallık isimleri, belki yağmalama, adam bulma v s gibi uyarlanabilecek daha küçük şeyler.
O Sistem bile sunucuya yetecektir.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu açılırsa serverdan bağımsız aztek topluluğu kurmak hedefim olacak :sinsi:

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kalelerden Nerdeyse 1 tanesi hazır :D Factions spawnıda diye yaptırdıgımız map bildigin kale olmus ama iyi oldu :D işimizi daha çok kolaylaştırıcak :)

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sana önceki konunda demiştim sana güveniyorum diye hadi hayırlısı :)

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de Irlanda Cumhuriyetçiler Ordusunu kurmayı düşünüyorum :p millete varil bombası atarım. Güveniyorum servere bana haber verirsen çok iyi olur.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de Irlanda Cumhuriyetçiler Ordusunu kurmayı düşünüyorum :p millete varil bombası atarım. Güveniyorum servere bana haber verirsen çok iyi olur.
Aykırı olmayı seviyorum kendime benzer birini görmek güzel şimdiden müttefiklik şartlarını konuşalım senle :)

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
isviçre olsam kimse karışmaz :sinsi:

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar