Bir oyuncuya dava nasıl açılır ?

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
türkiyede kimse crack'a tınlamaz amerikada olsak istedigin şey olabilirdi ama burada sadece hayel :D
mademki crackli kullanici suçlu bu arada sende cracklı servera girerek-girmeye çalisarak suç islemis oluyorsun:D

Melkor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En iyisi premiumda oynayayım. Türkiyede internet yasaları pek gelişmiş değil.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Benimde Aklıma Geldi O Aralar :D Ama Boşver @ByTheEfsane nin de Dediği gibi Premium Sunucularda Oyna. Hiç Olmadı Senin İsminle Giren Crack Sunucuların Yöneticisinden Senin Premium Olduğunu ve Hesabının /unregister Olmasını İste.
Öyle bir şey yapmazlar bir crack hesap açıp onunla oyna crack sunucularda

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ayrıca, hesabını kullansalar bile (crackli bir şekilde) oyun için davayı bu kadar büyüteceklerini sanmam ayrıca dava açtın diyelim binlerce TL alabileceğini düşünmüyorum, ancak belki de alırsın tam bir fikrim yok, ancak bu konuda seninle enfikir olanda göremiyorum.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayrıca, hesabını kullansalar bile (crackli bir şekilde) oyun için davayı bu kadar büyüteceklerini sanmam ayrıca dava açtın diyelim binlerce TL alabileceğini düşünmüyorum, ancak belki de alırsın tam bir fikrim yok, ancak bu konuda seninle enfikir olanda göremiyorum.
İsim vermek istemediğim bir arkadaş minecraft üzerinde satın aldıkları pluginler çalınmış diye tazminat davası açmışlardı :D (Sonuç 1200 TL kar :'( )

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
asdas

Son düzenleme:

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
s

Son düzenleme:

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[
Naptın be abi?[DOUBLEPOST=1417108672,1417108634][/DOUBLEPOST]Kim çaldı la bunun hesabını

Moderatör tarafından düzenlendi:

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahmetin hesap gitmiş.Ve galiba çalan kişiyi biliyorum.

Moderatör tarafından düzenlendi: