Bir Harita Özgün,Türk,Kaliteli Redstone,Gerçek Eğlence ve Daha Önce Görmediğin Şeyler

Oynamak İstermiydin?

• Evet.

Kullanılan: 15 28.3%
  • Hayır.

Kullanılan: 2 3.8%
  • Güzele Benziyor.

Kullanılan: 10 18.9%
  • Berbat.

Kullanılan: 3 5.7%
  • Sen yasama.

Kullanılan: 9 17.0%
  • Bu işi biliyorsun.

Kullanılan: 2 3.8%
  • Kesinlikle!!

Kullanılan: 5 9.4%
  • ....

Kullanılan: 7 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    53

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
tabii ki profosyonel olarak baslamadım kimse oyle baslamadı fakat beceriksizken bende çok fazla harita yaptım ama hiç birini paylasmadım yavas yavas gelistim ve bu paylaşacaığım ilk harita olacak.
Peki bu sana insanları aşağılama hakkını veriyor mu? Lütfen kelimelerini düzenli seç bundan sonra haydi kolay gelsin bekliyorum mapini bakalım söylediğin kadar var mı?

___Beovulf___

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki bu sana insanları aşağılama hakkını veriyor mu? Lütfen kelimelerini düzenli seç bundan sonra haydi kolay gelsin bekliyorum mapini bakalım söylediğin kadar var mı?
Kimseyi aşağılamıyorum sadece yapamıyorsan yapmamalısın diyorum çünkü yaparsan iyi şeyler duymazsın demek istiyorum

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kimseyi aşağılamıyorum sadece yapamıyorsan yapmamalısın diyorum çünkü yaparsan iyi şeyler duymazsın demek istiyorum
Yaparsa eleştiri alır ve sonraki mapini daha güzel bir şekilde çıkarır neyse konuyu uzatmayacağım.

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1- Evet ben de diversty ye benzettim ama kötü bir şey değil bu dünyanın en güzel haritalarından birinin örnek alınması gayet doğal bence :)
2- Gerçekten güzele benziyor zaten kızıltaşta falan iyiye benziyorsun. komutt bloğu/kızıltaş bilgini konuşturup harika bir harita yapmalısın :D ve o minigame sunucularında görebildiğimiz fantastik komut bloğu şeylerini de görmeyi isterim. Ama (bkz 4. madde)
3- Hangi versiyonda yapıyorsun? 1.7.x olsa harika olurdu çünkü 1.8 bende kasıyor :(
[Düzeltme: Ekranın ortasında çıkan büyük yazı mı? 1.8dir o zaman... Pff son zamanlarda 1.7 için güzel map çıkmıyor :(]
4- ne zaman biter? 1-2 hafta içinde bitecekse sorun yok ama eğer daha aylar varsa bence çok saçma. böyle geniş kapsamlı bir haritaya daha yeni başladıysan niye konu açıyorsun ki? bitince ya da bitmesine az kala açsan çok daha mantıklı. çünkü gereksiz konu gibi görüyorum ben öyle konuları. harita linki yok salla gitsin o zaman bitince bakarım diyorum. benim fikrim bu
Kolay gelsin :)

___Beovulf___

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Evet ben de diversty ye benzettim ama kötü bir şey değil bu dünyanın en güzel haritalarından birinin örnek alınması gayet doğal bence :)
2- Gerçekten güzele benziyor zaten kızıltaşta falan iyiye benziyorsun. komutt bloğu/kızıltaş bilgini konuşturup harika bir harita yapmalısın :D ve o minigame sunucularında görebildiğimiz fantastik komut bloğu şeylerini de görmeyi isterim. Ama (bkz 4. madde)
3- Hangi versiyonda yapıyorsun? 1.7.x olsa harika olurdu çünkü 1.8 bende kasıyor :(
[Düzeltme: Ekranın ortasında çıkan büyük yazı mı? 1.8dir o zaman... Pff son zamanlarda 1.7 için güzel map çıkmıyor :(]
4- ne zaman biter? 1-2 hafta içinde bitecekse sorun yok ama eğer daha aylar varsa bence çok saçma. böyle geniş kapsamlı bir haritaya daha yeni başladıysan niye konu açıyorsun ki? bitince ya da bitmesine az kala açsan çok daha mantıklı. çünkü gereksiz konu gibi görüyorum ben öyle konuları. harita linki yok salla gitsin o zaman bitince bakarım diyorum. benim fikrim bu
Kolay gelsin :)
1 ay kaldı 5 aydır uğrasıyorum

pasi123

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten harika olacak gibi gibi. Heyecanla bekliyorum ve gerçek redstone muhabbeti yapanlar çekemiyorlar sanırım :S
Bi de haritanın sürümü kaç olacak acaba ?

pasi123

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bulup indirip oynarım , üzülmeye gerek yok :)

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
aynen ya birçok kişiden kastığı kousunda şikayetler geliyor ve ben de bu kişilere dahilim. neden böyle ki acaba?
millet de artık 1.7 de map yapmıyo ki güzel haritaların hepsi 1.8
Bilgisayarlar gelişiyor minecraft gelişiyor.
Bilgisayar değiştirme zamanı gelmiştir bence. (Nasıl bir bilgisayar kullandığını bilmiyorum ama benimki şu an gayet hızlı.)