Bir Harita Özgün,Türk,Kaliteli Redstone,Gerçek Eğlence ve Daha Önce Görmediğin Şeyler

Oynamak İstermiydin?

• Evet.

Kullanılan: 15 28.3%
  • Hayır.

Kullanılan: 2 3.8%
  • Güzele Benziyor.

Kullanılan: 10 18.9%
  • Berbat.

Kullanılan: 3 5.7%
  • Sen yasama.

Kullanılan: 9 17.0%
  • Bu işi biliyorsun.

Kullanılan: 2 3.8%
  • Kesinlikle!!

Kullanılan: 5 9.4%
  • ....

Kullanılan: 7 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    53

___Beovulf___

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu Türk Forumlarına Bakın kaç tane "Adam Akıllı" Harita var hangisinde profosyonellik hangisinde gerçek redstone var bu harita bir bomba olucak
En üstteki Harita iste bomba o

Bunun ne olduğunu merak mı ediyorsun o zaman okumaya devam et

Burası Spawn kısmı
-Bir kod var onu çözmen gerekiyor.
-Bu kod 8 haneden oluşuyor bu haneler sayı rakam yada sembol olabilir.
-8 hanenin her birini tek tek bulman gerekiyor.
-1 Başarılı Test=1 Hane,8 Başarılı Test=8 Hane
-Bu demek oluyor ki geçeceğin 8 tane test var bunlar:
*Parkur
*Drooper
*Boss
*Survial
*Arena
*Labirent
*Soru-Cevap
*Puzzle
Hepsini tamamladığında seni büyük bir süpriz bekliyor.

İstediğin kadar deneme yapabilirsin Pastaları bitirir veya Örsleri kırarsan yenileri hemen hizmetine sunulacak.

İlgini çekti mi?
Oynamak mı istiyorsun?
O zaman ağla çünkü hala yapım aşamasında

Göreceğin bazı şeyler:
-Ekranın ortasında kocaman,renkli ve havalı yazılar çok iyi olmaz mıydı?
-Tıklanabilir tabelalar
-Boss kısmında basit bir Wither la savaşacağını mı sandıın?Yanılıyorsun emin ol öyle olmayacak
-Haritaya girdiğinde otomatik açılan bir texture pack iyi olmaz mı?
-Evcil bir Demir Golem güzel olmaz mıydı?
-Düzenlenmis itemler Örneğin:
1 kalp=Sağ tıkladığında bütün oyuncuların sağlığı doluyor ve açlık barları yenleniyor
Kartopları bomba etkisi yapsa çok güzel olmaz mıydı?
Zamanı durdurarak düsmanlarına karsı avantaj elde etmek istemez misin?

O zaman bekle...Az kaldı

Koeranos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şu Türk Forumlarına Bakın kaç tane "Adam Akıllı" Harita var hangisinde profosyonellik hangisinde gerçek redstone var bu harita bir bomba olucak
oyuna böyle bir eşya geldide benim mi haberim yok?
Yazının tamamını okuduktan sonra "daha önce görmediğim" bir şey gözüme çarpmadı. Aksine bu daha çok bana diversity haritasını anımsattı.

Son düzenleme:

___Beovulf___

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyuna böyle bir block geldide benim mi haberim yok?
Yazının tamamını okuduktan sonra "daha önce görmediğim" bir şey gözüme çarpmadı. Aksine bu daha çok bana diversity haritasını anımsattı.
Dostum daha önce görmediğin seyleri haritada görürsün ve redstone konusunda iddialıyım ve diversity ye benziyor diyorsun buna birkaç cevabım var
1-Diversity haritasında sanki birden fazla harita var Buda birçok haritanın ona benzemesini sağlıyor
2-Ve haritamı paylaştığımda oynarsan farkını görüceğine eminim
Redstone konusuna gelirsek gerçek derken kast ettiğim kaliteydi ve emin ol ki kaliteli[DOUBLEPOST=1421903271,1421902963][/DOUBLEPOST]
Ben aglamaya gidiyorum .-. Beta test link isterik ! :(
Hızlıca çalışıyorum Su anda puzzle arena parkur survial kısımları hazır daha düzenlemeler var birde kolay değil yani doku ve ses paketine başlamadım bile neyse haritanın sevileceğinden eminim iyi forumlar

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
The Code haritasını çok anımsattı. ( The Code özentisi demiyorum benziyor diyorum ). Ama oynamadan ne kadar yorum yapılabilir bilemiyorum kolay gelsin :)

___Beovulf___

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
The Code haritasını çok anımsattı. ( The Code özentisi demiyorum benziyor diyorum ). Ama oynamadan ne kadar yorum yapılabilir bilemiyorum kolay gelsin :)
Yorumun için teşekkürler ama the code saf puzzle ve cidden iyi bir harita benimki böle ortaya Karışık bisi iyi forumlar

WhatNCO

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İlgimi fazlasıyla çekti.Map çıktığında beni etiketlersen sevinirim.

___Beovulf___

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlgimi fazlasıyla çekti.Map çıktığında beni etiketlersen sevinirim.
Peki[DOUBLEPOST=1422117225,1422117160][/DOUBLEPOST]
Olum sizin soyunuz valla tükenmiyecek biz emek veriyoruz aylarca uğraşıyoruz karşılığa bak diversity ile ne ilgisi var haritam diversity den kat kat daha güzel olacak bundan emin ol sen oynamak istemiyorsan oynama zorlayan yok

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Olum sizin soyunuz valla tükenmiyecek biz emek veriyoruz aylarca uğraşıyoruz karşılığa bak diversity ile ne ilgisi var haritam diversity den kat kat daha güzel olacak bundan emin ol sen oynamak istemiyorsan oynama zorlayan yok

Üzücü.Minecraft'a özenip ''Lale Kraf'' yapmaya benziyor.

___Beovulf___

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçek redstone,yenimi çıktı?
Gerçek Redstone derken kaliteli,iyi,sağlam,güçlü sistemlerden bahsediyorum kimi haritalar var örneğin:
-Arena'ya gidiyorsun tabela koymuslar su yazıyor "redstone yapamadık kendin yap kendin savas"
-Parkur haritaları bölümü geçiyorsun bir tabela var "/spawnpoint çek"
-Bisiler toplamanı istiyor senden mesela 10 bölüm var her bölümde 1 diamond geliyor her diamondu ayrı ayrı item frame lere koyuyorsun hepsini koyduğun zaman bi *** olmuyor insan bir son hazırlar
-Doğru düzgün hikayeler yok örneğin "Baban öldü babanı kurtar" gibi sacma sapan şeyler
Cevap 2:
sahte redstone=/give @p redstone
gerçek redstone=/give @p powered_redstone