BestSurvivalTR.nitrado.net | fb.com/bestsurvivaltrmc (1.7.x)

Phanratade

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girip baktım, nice admin nice server nice eğlence hadi bakalım, umarım istediğiniz gibi olur kardeşim.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Sağolun, sizin desteklerinizle umarım başaracağız birşeyleri :)

FceddyTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Size sadece şunu aktarim , ben chat'ta kaç kere ''ruddeTR'' yazdım ama cevap alamadım hiç değilse bir ''?'' bile atabilirdiniz.İşiniz varsa söyleyebilirdiniz işimiz var diye , diyorsiniz ki 17 oyuncu var nasıl ilgilenelim , ilgilenemiyorsan biz ilgiliyiz demeyiniz.Kolay gelsin , başarılar.
17 oyuncu var nasıl ilgilenelim mi demişim ben bence okumada küçük bir sorunun var... ben orada 17 kişi var hepsiyle ilgilenmeye çalışıyoruz yazdım )= amacın sunucuyu kötülemek gibi geldi bana ayrıca benimde serverim vardı ... kişi ile ilgileniyordum (: bunu yazmanızın nedenınıde çözmüş degilim sizde ilgilenebilirsiniz ancak yeni sunucu telaşlıyız :) sizin dışınıza ilgiden yana problemi olan başka bir oyuncu göremedim.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Söz verdiğimiz BestSurvivalTR Case'in çekilişi:

https://www.facebook.com/bestsurvivaltrmc/videos/1653185744917509[DOUBLEPOST=1430059477,1430055784][/DOUBLEPOST]
ticaret çok karışık :S
Pek karışık değil aslında. Güvenli ticarette oyuncuya gidip Shift + Click yaptığınızda ticaret ekranı açılıyor. Siyah Ekranın üzerine baktığınızda sizin yeriniz ve onun yeri gözüküyor, eşyaları koyup kendi yerinizdeki mavi cama basıyorsunuz. Sanal Market(Topluluk Marketi) ise zaten hiç karışık değil /sm olustur ile direkt eşyayı listeleyebiliyorsunuz. Açık arttırma (/auc <miktar> <fiyat>) ile başlatıyorsunuz, tam sorununuz neyse detaylıca anlatırım.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Amacin ne bu adamlar serverdeki herkesin tek tek sorusuyla sorunuyla ilgilendiler senin bu yaziyi serveri kotulemek amaciyla yazdigini dusunmekteyim madem cok biliyosun neden gidip bir server acmiyosun 5-10 kisi admin admin diye yazip dururken hepsiyle ilgilenebilcekmisin bakalim sen birde benimde serverim vardi 50 kisiyle ilgileniyorum diyodun inanmiyorumda eger oyle madem bunun zorlugunu senin bilmen lazim her oyuncunun sorusuna yetisemezler sirani bekliceksin boyle serveri kotulemeye calismicaksin

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Ben burada sunucuyu kötülemiyorum sadece doğru olanı söyledim.Evet zor ilgilenmek ama diyebilirdi ''işim var bekleyin'' diyebilir aksi taktirde tabikide ben ilgisiz derim ve bu seni ilgilendiriyormu biz aramızda halletik sorun bitti niye uzatiyorsun ki.[DOUBLEPOST=1430061775,1430061690][/DOUBLEPOST]
17 oyuncu var nasıl ilgilenelim mi demişim ben bence okumada küçük bir sorunun var... ben orada 17 kişi var hepsiyle ilgilenmeye çalışıyoruz yazdım )= amacın sunucuyu kötülemek gibi geldi bana ayrıca benimde serverim vardı ... kişi ile ilgileniyordum (: bunu yazmanızın nedenınıde çözmüş degilim sizde ilgilenebilirsiniz ancak yeni sunucu telaşlıyız :) sizin dışınıza ilgiden yana problemi olan başka bir oyuncu göremedim.
Ama ben görmüşüm ne güzel bunu görmem.İlgisiz olduğunuzu ve bunu size bildirdim lütfen konuyu uzatmayin.

FceddyTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben burada sunucuyu kötülemiyorum sadece doğru olanı söyledim.Evet zor ilgilenmek ama diyebilirdi ''işim var bekleyin'' diyebilir aksi taktirde tabikide ben ilgisiz derim ve bu seni ilgilendiriyormu biz aramızda halletik sorun bitti niye uzatiyorsun ki.[DOUBLEPOST=1430061775,1430061690][/DOUBLEPOST]
Ama ben görmüşüm ne güzel bunu görmem.İlgisiz olduğunuzu ve bunu size bildirdim lütfen konuyu uzatmayin.
ilgisiz oldgumuzua 2 dakıkada karar vermen çok ilginç ancak arkadaş tamamen dogru cümleler kurmuş konuyu başka biryere saptırmayalım (: lütfen cevap vermeyin^_^

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Sunucuyla ilgili önerilerinizi/hatalarımızı/eksikliklerimizi konu altından paylaşırsanız sunucunun daha iyi bir hale gelmesinde yardımcı olursunuz. Sizin her yorumunuz sunucu için gerçekten değerli.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Boss Olabilir 8 Saatde dogan falan aticagi item abartirilmamali tabi %50 ihtimalle olabilir mesela.

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Boss planımızda yok, tamamen MMORPG yapmayı düşünmüyoruz. Ama Kanlı Ay sistemini getirmeyi düşünüyoruz. Geceleri belirli bir şansla mobların çok güçlenebileceği bir plugin fakat bu oyuncuların aleyhine bir plugin olacak. Bunu planlamamızın sebebi ise geceleri oyuncuların biraz daha gerilmesi (keyifli dakikalar geçirme misali bir gerilme). Ama dediğim gibi sadece plan, şuanlık ortada herhangi bir kodlama yok.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Açılış haftasına özel 5TL:

on9sifir5

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba bu sunucularda normal tek oyuncuda oynadığımız gibi mi oynuyoruz?

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
merhaba bu sunucularda normal tek oyuncuda oynadığımız gibi mi oynuyoruz?
Selam, tek oyuncudaki gibi. Farkları ise topluluk marketinden alışveriş yapmanız ve oyuncularla iletişiminizin olması. Birde şehirdeki görev, açık dünya parkurları.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Her hafta DonorVIP çekilişi yapacağız (VIP süresi: 2 gün).
VIP çekilişleri her Cuma günü yapılacak!

Moderatör tarafından düzenlendi:

COMPUTA_MASTA

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverde En Az 2 Saat Nether Ward Aradık 5-6 Kişi Serverdeki Kimsede Yok Kim Aldı Kkardeşim Şu Nether Wardları ?