BestSurvivalTR.nitrado.net | fb.com/bestsurvivaltrmc (1.7.x)

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Sunucu Açılış Tarihi: 26.04.2015 13.15

BestSurvivalTR Tanıtımına Hoşgeldiniz!
https://www.facebook.com/bestsurvivaltrmc

IP: mc.BestSurvivalTR.net (1.7.x)
Önerilen Sürüm 1.7.9/1.7.10

BestSurvivalTR tanıtım konusuna hoşgeldiniz! Eskiden sunucumuz yaklaşık 5 ay açık kalmıştı, sonrasında ise maddi sorunlardan dolayı ara verdik; tanıtıma geçmeden önce 1.7.9 sürümünden giriş yapmanızı tavsiye ediyorum. Hem optimizasyon yönünden, hemde npc skinleri(sunucu estetiği) yönünden.

Sunucu Özellikleri
10GB RAM
CPU: Intel(R) Xeon(R) CPU E31270 @ 3.40GHz (8 Cores)
Uplink: 1000 Mbit
Server Slot: 42

Bazı Eklenti Özellikleri
Medya Görüntülü veya Videoları sistemler:
> Köylülerle ticaret sistemi

> Claim sistemi

> Oyuncularla ticaret sistemi
> "/menu", "/sss (sıkça sorulan sorular)" iki ana komut

> Atları eyer+sign crafti yaparak Owner Saddle ile claimlemek
> Özel ayarlanmış meslek sistemi (Taş kırmaya $1, Emerald kırmaya $4, Diamond Kırmaya $4 gibi para verir).
https://www.youtube.com/watch?v=_3TyefcCa_Y

> Şehirde açık dünya şeklinde bağımsız parkurlar
https://www.youtube.com/watch?v=l35xy5IYBG4
Minecraftturk en fazla 5 medyaya izin verdiği için diğer videoları url olarak paylaşmaktayız.

> BestSurvivalTR Case
https://www.youtube.com/watch?v=2oDaQt_NhDw
Minecraftturk en fazla 5 medyaya izin verdiği için diğer videoları url olarak paylaşmaktayız.

> Kırdığınız spawnerlardan belirli bir şansla spawner kasası çıkartmak
https://www.youtube.com/watch?v=ZH9u8CZFoGI

> Başlangıç ve normal kitler

> Açık arttırma sistemi

> Emerald "BestSurvivalTR Coin" adında bir para sistemi (Oyuncu ticaretleri $, Köylü ticaretleri Coin)

> Arkadaş plugini (arkadaşlar birbirne vuramazlar, biriniz vip iseniz yan yana mob fightlarda ek xp kazanırsınız)

> Görev sistemi

> Sunucuya özel başarım sistemi (başarım kazandıkça ödül alırsınız arkadaş kapasitesi vs.)
Sadece Açıklaması olan sistemler:
> Anti Hile, Otomatik duyuru sistemi gibi çoğu sunucuda bulunan pluginler
> Kendiniz şehire getirdiğiniz atınızı veya kurt, kedinizi şehirde kimse öldüremez.
> Şehir içerisinde açlık barınız inmez.
> Netherda herhangi bir açıkla 100. katın üzerine çıkamazsınız (çıktığınız gibi spawna ışınlanırsınız diyelim).
> Soru/Cevap kanalı
> Geçici yasaklama, uyarı sistemi
> Online sürenizi gösteren "/onlinesure" komutu.
> Online süreniz bir yere kadar ulaşınca ek ödül alırsınız (örneğin: 1440 dakika Oyuncu+, 5400 dakika Oyuncu++).
> Oyuncu kafaları düşme sistemi (%35 şansla öldürdüğünüz oyuncunun kafası envanterinize eklenir)

Sunucu Yönetimi
Admin:

- ruddeTR
- FceddyTR

Moderatör:

- DarkGlasses
- GustLeet

Sunucu Ekran Görüntüleri

not: Spawn yapısı mranto1'e aittir.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok beğendim, elinize sağlık başarılı bir sunucu.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Çok beğendim, elinize sağlık başarılı bir sunucu.
Teşekkür ederim, bu tür yorumlar bizi gerçekten sevindiriyor.

Sunucu 13.15'te whitelistten çıkarılacak, herkese açılacaktır. Bugün eğer oyuncu sayımız +16 olursa birkaç çekilişi gün içerisinde yapmayı planlıyoruz.

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim, bu tür yorumlar bizi gerçekten sevindiriyor.

Sunucu 13.15'te whitelistten çıkarılacak, herkese açılacaktır. Bugün eğer oyuncu sayımız +16 olursa birkaç çekilişi gün içerisinde yapmayı planlıyoruz.
Peki.

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resimlere ve konuya bakarak bir yorum yaoarsak gercektende emek var gibi durmaktadr sunucu acilinca direk gelip deniyecegim ...

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Sunucu whitelist'i kaldırıldı.

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

kardeş bendeki sorun bu acaba sebebi nedir ya ? ? bir zaman sonra spam yaptın diyip oyundan atıyor ?

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuza girdim ve gördüm ki ilgisiz ama yinede kolay gelsin.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
İlgisizlik değil, bir adminimiz spawndaki parkur buglarını gideriyor diğeride(ben) feedall komutunu ekliyorum. 2 kişilik bir ekibiz şuanda.

Kısacası eleştri yapabilirsiniz, açığız hatta kendimizi düzeltiriz hatamızı öğrenince teşekkür ederiz. Fakat ilgisiz değiliz.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlgisizlik değil, bir adminimiz spawndaki parkur buglarını gideriyor diğeride(ben) feedall komutunu ekliyorum. 2 kişilik bir ekibiz şuanda.

Kısacası eleştri yapabilirsiniz, açığız hatta kendimizi düzeltiriz hatamızı öğrenince teşekkür ederiz. Fakat ilgisiz değiliz.
Size sadece şunu aktarim , ben chat'ta kaç kere ''ruddeTR'' yazdım ama cevap alamadım hiç değilse bir ''?'' bile atabilirdiniz.İşiniz varsa söyleyebilirdiniz işimiz var diye , diyorsiniz ki 17 oyuncu var nasıl ilgilenelim , ilgilenemiyorsan biz ilgiliyiz demeyiniz.Kolay gelsin , başarılar.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bir yandanda sistemle uğraşıyorum. Cevap veremediğim için kusura bakmayın, mesajlarınızı görmüştüm fakat sistemde hata olduğunu düşünmemiştim; geri dönüş yapmadım o yüzden. Sonradan farkettik ki şehirden çıkıncaki 100 blokluk bir mesafeden sonra tpaccept yazılıyormuş. Bunu şehirden direkt çıkınca yazılacak olarak değiştirdik. Sonradanda geri dönüş yapmayı unutmuşum galiba tekrardan özür diliyorum, sunucuyu tercih edip etmeyeceğinizde tabi ki sizin kararınız.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir yandanda sistemle uğraşıyorum. Cevap veremediğim için kusura bakmayın, mesajlarınızı görmüştüm fakat sistemde hata olduğunu düşünmemiştim; geri dönüş yapmadım o yüzden. Sonradan farkettik ki şehirden çıkıncaki 100 blokluk bir mesafeden sonra tpaccept yazılıyormuş. Bunu şehirden direkt çıkınca yazılacak olarak değiştirdik. Sonradanda geri dönüş yapmayı unutmuşum galiba tekrardan özür diliyorum, sunucuyu tercih edip etmeyeceğinizde tabi ki sizin kararınız.
Peki , önemli değil başarılar.