Banished ORTA ÇAĞ/BUİLD ALIMI VAR ACİL 1.8 (Javaya Geçiriliyor...)

Hangi yapitlar gelsin ev geliştirmede

• Kullanılan toplam oy
    30

Real_Revenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ooo süper hemen yonamalıyım ya gördüğüm en iyi map ve en iyi build bundan dah aiyi bi rpg olamaz muhteşem

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Builderliğim iyi deyil test için bu sekılde yaptım yeni video gelıcek youtubeye yuklenıyo rendırladım

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
artık canım sıkılıyor hiç server yok bu açılsada tekrar eğlensek :(

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tek başıma bu kadar oluyo kardeş bende istiyorum millet eğlensin ama işte o kadar kolay olmuyo takımım olsa bazı seylere yardım edicek

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
takım toplayabilirsin bi rpg server yapılacağını duyan herkes yardım etmek isteyecektir (bende dahil ::p)

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bide skype verirmisin konuşmam gereken bir konu var senle

Andre838

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Survivors kardeşim rpg bilgim var hatta oynadım ama whitelist başvuruyu nasıl yapacağımızı konuda açıklamamışsın.Eğer whitelist varsa başvurumu yapayım bu arada 2 server mi yöneteceksin? İşin zor ikisiylede ilgilenmen gerek kolay gelsin :D[DOUBLEPOST=1424640353,1424640080][/DOUBLEPOST]birde burası flat flatta dolaşacakmıyız yoksa yaratılan alanda mı oynayacağız

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survivors kardeşim rpg bilgim var hatta oynadım ama whitelist başvuruyu nasıl yapacağımızı konuda açıklamamışsın.Eğer whitelist varsa başvurumu yapayım bu arada 2 server mi yöneteceksin? İşin zor ikisiylede ilgilenmen gerek kolay gelsin :D[DOUBLEPOST=1424640353,1424640080][/DOUBLEPOST]birde burası flat flatta dolaşacakmıyız yoksa yaratılan alanda mı oynayacağız
Başvuruyu bence yetkililer olarak kastetti bide ikizi açıyor diğer serveri diye biliyorum

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0