Banished ORTA ÇAĞ/BUİLD ALIMI VAR ACİL 1.8 (Javaya Geçiriliyor...)

Hangi yapitlar gelsin ev geliştirmede

• Kullanılan toplam oy
    30

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence tek başına yapma beklentiyi çoğaltıyosun takımını topla. Hızlıca yaparsınız ve şu an HERKES AÇ GİBİ RPG SUNUCUSU BEKLİYOR KISA SÜREDE İCRAAT GÖRÜRSÜN. [Bende dahil olmak isterim tabi takıma].

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şimdi bi güncelleme atıcam Bazı haritalar için builder takımı olusturucam Desteğin için teşekkürler.... Skype: TNSurvivors

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SEN BENİ TAKIMA ALICAKSAN SÖYLE SKYPE GİREMEM

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam alıyorum seni Makine beklıyorum gelınce acıcam Beta.

Erenakkya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
5 Aylık düzenli Hard-rp geçmişim var ve sürüyor, sunucu Medium-rp'mi olacak? Emote sistemi olacak mı? White list olacak mı? Yardım gerekiyorsa edebilirim uzun sürelik Minecraft geçmişimde var.

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu hiç emote koyulacak bir sunucuya benziyor mu? Her oyuncunun kalesi olan bir sunucuda Hard rp olmasını nasıl düşünüyorsun anlamadım sunucuda rol falan olmayacak büyük ihtimalle zaten rol koyarlarsa sunucu ölür.

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş white list olucak ben makine gelıcek orda sırf builderler için sunucu acıcam builderliğim kötü test için boyle yaptım yapıtları ve oyunda hiç görmediğin sistemler war paylasmadım tamamlamadan cunku sonra fıkır hırsızlığı oluyor..

Survivors

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Göründüğünden çok fazla sistem var suan bile sadece yapıtları ayarlamam 100bin satır oldu :) diğer sistemleri düşünmüyorum bile sorun çok satır sürmesi deyil keşke çok sürsede durmasam durduran biyer çıkmasa ama işte bazı şeyler zorluyo elimden geldiğince hızlı olmaya çalışıyorum

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Göründüğünden çok fazla sistem var suan bile sadece yapıtları ayarlamam 100bin satır oldu :) diğer sistemleri düşünmüyorum bile sorun çok satır sürmesi deyil keşke çok sürsede durmasam durduran biyer çıkmasa ama işte bazı şeyler zorluyo elimden geldiğince hızlı olmaya çalışıyorum
inşallah yakında açılır :)