AyyıldızMC açıldı[/] 1.7.2[/] Faction PVP[/] IP mc.ayyildizmc.com [/] KAPANMA DURUMU YOK[/]

YıldızTURK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sadece spawni söylemedim ben.Baktigim tüm yerlerin buildi kötü.Hammadde dahil.Koydugun calisma masası asırı sacma.
Görüşlerinizden dolayı teşekkürler spawna birçok yenilikler yapıyoruz AyyıldızMC kalitesini en iyi şekilde size yansıtmayı hedefliyoruz

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
evet daha önce batıdan açtık erkan babadağı ilgili ve yardım sever biri öneririm batıhostu ama bu sunucuda bide nitradoyu deneyelim dedik
Senin kullandığın makine bi müddet bende kaldı sayende güzel online geldi geçde olsa eyvallah :) Sunucuyu batihostun resmi sunucusu olarak açtım son günlerde kendi rızam ile ilgilenmesemde reklamsız 85 e ulaştık,şu aralar 50-55 online görüyor,30,000 küsür kayıtlı kullanıcı kastım,neyse fazla uzattım sunucu hayatınızda başarılar,internetim gelince inceleyeceğim :)

YıldızTURK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Senin kullandığın makine bi müddet bende kaldı sayende güzel online geldi geçde olsa eyvallah :) Sunucuyu batihostun resmi sunucusu olarak açtım son günlerde kendi rızam ile ilgilenmesemde reklamsız 85 e ulaştık,şu aralar 50-55 online görüyor,30,000 küsür kayıtlı kullanıcı kastım,neyse fazla uzattım sunucu hayatınızda başarılar,internetim gelince inceleyeceğim :)
Kardeş katkılarımdan dolayı teşekkür ettiğinden dolayı sağol ama şu da varki birileri senin için ne yaparsa yapsın sende bitiyor iş sende 80 100 oyuncu toparlayacak potansiyel varmış helal olsun bence daha da ilerlete bilirsin

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş katkılarımdan dolayı teşekkür ettiğinden dolayı sağol ama şu da varki birileri senin için ne yaparsa yapsın sende bitiyor iş sende 80 100 oyuncu toparlayacak potansiyel varmış helal olsun bence daha da ilerlete bilirsin
Bıraktım sunucuyu haftada en fazla 2 saat duruyorum önümüzdeki yaz kendim açmayı planlıyorum ^_^ Malum okul var..

Alper_BeyEfendi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucuya benziyor ancak bazı warpları Schematic[DOUBLEPOST=1412324232,1412324039][/DOUBLEPOST]
Hayatımdma böle sw görmedim vay anasını babasını ya süper sw bu swye kötü diyen yoktur hel alde dünyanın en güzel hub swsi faction süper ya hayran kaldım of offff bagımlılık yapar !!
O deilde Süper yalakasın benim serverede gelde [SüperYalaka] tagı verem olmazmı ?

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Kadar Çok Hayatımda Yalakalık Görmedim Serverlerinde Bi ara FakePlayersOnline bile vardı belkide hala var ![DOUBLEPOST=1412324511,1412324475][/DOUBLEPOST]
Sonra serverim +40 çekiyor diyorlar dedin gibi abilik Vol 99999999999999999999...
Önyargılardan,iftiralardan kurtulmamız lazım değilmi :) (Taraf tutmuyorum ama burda kimseye onda buda vardır kesin abi ! , diyemessin :) )

YıldızTURK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Umut Sunucumuza asılsız iftiralar atmaktasın söylediklerinni gerçeklikle hiçbir alakası yoktur asla olumlu yorum yapanlara hediyeler vermiyoruz sunucumuz daimidir inş. daha da iyi olucaz arkadaşlar bunların gerçeklikle hiçbir alakası yoktur arkadaşın niyeti bizi karalamaktadır 2 yıldır açık bir sunucuyuz bizi bilen biliyor öyle şeylerle işimiz olmaz bizim

YıldızTURK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Böyle şeylerle uğraşacak bir sunucu değiliz bundan sonra yazdığın yorumlara cevap vererek seviyemi düşürmüyicem

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
O gün bende Serverdeydim Nedense Öyle diyordun Çok Garip.[DOUBLEPOST=1412330591,1412330317][/DOUBLEPOST]SonOyuncuda KitliHG'de Team Olalım Diyip Skypede Çagrıya Çekip Serverlerine Çekiyorlar.
kardeşim biz siz gibi cahilleşmedik gelipde bizim servere reklam atan siz değilmiydiniz serverimiz ilk günden beri +40 üstü user çekebiliyor rahatlıkla biz kimsenin serverinden adam toparlamıyoruz bizim en az 6 tane sayfamız var biz orda reklamlarımızı yapıyoz hep birde burda konumuz var byumut kıskanma sw mizi batırmaya çalışcanı seten biliyoduk sana bi şans verdik kötüye kullandın birde biz sen gibi yalancı değiliz attıgın linke gelip neden reklam atıyonuz dediğimizde hemen reklam atıyolar dediniz cahilliğiniz ve akıl kücüklüğünüz yaş kücüklüğünüz belli oldu asla o sw tutmucak biz 2 profesyonel serverin birleşmesiyle işlh yükseleceğiz bizim niyetimiz iyi bir eğlenceli bir sw haline getirmek siz gibi para için çalışmıyoruz benim böle işlere gereksinim yok seten günlük benim kazancım var benim bayiliğim var sınırsız kontör satıyorum ordaki paramın maddi geliri sölesem yalan dersiniz bugünden irtibaren Ayyıldızmc yi hafife alma derim hergün skypedede küfürler yağdırma sucunu ilk bi kendinde ara yalandan dolandanda bişi yazma şimdi çek git Ayyıldız 2 senedir açık LeGoCraft 4 senedir açık bir sunucumuzdur yani biz 4 yıldır sw işiyle uğraşıyoruz bu yalanlarınız öbür dünyada işliyor yaptıklarınızı öbür dünyada işlh hakkımı alırım yalan sölemek en büyük günahlardan biridir bizim sw kötülesenizde herkes biliyor sw kaliteli durumda