AyyıldızMC açıldı[/] 1.7.2[/] Faction PVP[/] IP mc.ayyildizmc.com [/] KAPANMA DURUMU YOK[/]

YıldızTURK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzu lekelemek için yaptığınız çabaları güzel bir sw açmaya kullansanız şu an burada diğer insanların konularını kirletmekle oyalanmazdınız[DOUBLEPOST=1417448866,1417338628][/DOUBLEPOST]sunucumuz günceldir pl paketi editlenmiştir[DOUBLEPOST=1417535977][/DOUBLEPOST]güncel

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzu lekelemek için yaptığınız çabaları güzel bir sw açmaya kullansanız şu an burada diğer insanların konularını kirletmekle oyalanmazdınız[DOUBLEPOST=1417448866,1417338628][/DOUBLEPOST]sunucumuz günceldir pl paketi editlenmiştir[DOUBLEPOST=1417535977][/DOUBLEPOST]güncel
Dediğine katılıyorum Bakalım bide benim sw ye lekeleme ayorumları yapsınlarda ne oluyormuş görsünler Ayyıldız Sw si dostumdur Swyi ayırdık ve sizin dediklerinizin hepsini sw de yaptım eyer ordada bu tür laflar geçerse rezil ederim bu konudaki kötü yorumlarınız boş bir ifade seten siz emek verecek bişi yapmıyorsunuz bari karşıdaki insanı rahat bırakın siz bi emek bi verinde öle konusun emek vermeyen insan burda gelipde kötüleme hakkına sahip değildir.
iyi Günler...