AtillaHosting Minez-ZombieSurvival Sunucusu-%100 Emek-Köylülerle Tarım-60'dan fazla silah-Zor Sunucu

• Konuyu başlatan AtillaHosting
  • Başlangıç tarihi

Sizce hammadde kaldırılmalımı?

• Bence kalsın

Kullanılan: 7 50.0%
  • Kesinlikle kaldırılmalı.Özellikle Lapisten nefret ediyorum!

Kullanılan: 7 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ufak bir düzenlemeye girdik serverin zor olduğun karar verildi ve lapis büyütüldü enchantlar eklendi Faction askerleri eklenecektir .
eğlenceli parkur Ve benzeri şeyler sizleri bekliyor :)

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hoş olmuş.
Fakat garip bir açık var galiba.
Ara sıra login ekranından sonra fly'dan dolayı atıyor.
Yalnız Whitelist'i sıfırladılar acaba diye düşünüyorum. :)
Kötüye yormayalım.
@thebaros24 Benim ismim Whitelist'de yok.
Ekle de bende biraz takılırım. :)

MustafaAlkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ufak bir düzenlemeye girdik serverin zor olduğun karar verildi ve lapis büyütüldü enchantlar eklendi Faction askerleri eklenecektir .
eğlenceli parkur Ve benzeri şeyler sizleri bekliyor :)
Lapis mi iıy lapis nerdeyse ben orda yokum arkaas artik birakin su lapis isini. Ne amacla ekliyorsunuz ve ne geregi var bir turlu anlamiyorum.
GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

draqula34

Marangoz
En iyi cevaplar
0
AD:Meriç
SOYAD:Şahin
RP BİLGİSİ:orta Düzey
NEDEN BU SERVER?:Server gayet hoşuma gitti. Gelişeceğine inanıyorum.

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
Lapis mi iıy lapis nerdeyse ben orda yokum arkaas artik birakin su lapis isini. Ne amacla ekliyorsunuz ve ne geregi var bir turlu anlamiyorum.
lapissiz 5 kisiyle birlikte çok eğlendik.. malesef millet lapis istiyor.. bizde özellikle lapisin yanına getirisi ondan bile fazla olan tarım seçeneğini ve avcılığı koyduk ki millet bu huyundan vazgeçsin:D

bu arada olumlu olumsuz yorum yapan herkese tekrar teşekkürler.. malesef bazı seyler planladıgımız gibi gitmedi.. şahsen tayfun ve ben oyuncu hesabıyla sadece 2 kişi kocaman bir umbrella yer altı sığınağı kurabiliyorken kalanlar serveri çok zor buldu.. texture packimiz beğenildi en azından.. o kadar emek verdik .. emeğimizin boşa gitmemesi güzel oldu...
herneyse özellikle bu tür oyunları seven herkes en azından uğrasın..

dipnot:resmen klasik lapisli factiona döndü.. acaip üzüldüm.. yani keşke şu sunucuyu avrupaya yönelik açsaydık.. ::(

dipnot iki: bakım bitiyor -_- şaka maka warp ench ench tabelaları ve lapis ekledik.. kendimden nefret ediyorum.. !! bu serveri geliştirmeyi bırakıp silahlı hunger games yapmaya başlayacağım.. yazık oldu gerçekten..

Moderatör tarafından düzenlendi:

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Bende karşıyım ki , şuana kadar birçok server yaptım . ve oynayan oyuncu kitlesinin yaşı 11-12 olunca lapissiz serverde durmuyolar . bu yüzden kolaylaştırdım .[DOUBLEPOST=1414769758,1414768320][/DOUBLEPOST]olumlu olumsuz birçok Durumla karşı karşıyayız . oyunculara istediği hizmeti vermekten yanayız istemeyerekde olsa lapisi eklemiş bulunuyoruz

MustafaAlkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende karşıyım ki , şuana kadar birçok server yaptım . ve oynayan oyuncu kitlesinin yaşı 11-12 olunca lapissiz serverde durmuyolar . bu yüzden kolaylaştırdım .[DOUBLEPOST=1414769758,1414768320][/DOUBLEPOST]olumlu olumsuz birçok Durumla karşı karşıyayız . oyunculara istediği hizmeti vermekten yanayız istemeyerekde olsa lapisi eklemiş bulunuyoruz
Eskiden açtığımız factiondada aynı şikayet vardı 10-15 den fazla dolmuyordu 50 kişilik sv lapis açınca 40ı görüyorduk işte bunları full kaldıraracan istemeyen oynamasın yani ama küçük yaşta oynayan arkadaşlarımız hep lapis hayranı hiç emek harcamadan 10 dakikada pro4 dia seti diziyorlar. Sonra vipe gidip pro10 veriyorsun suçlu oluyorsun bu ülkede ne yapsan suç kardeşim ^_^

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
Eskiden açtığımız factiondada aynı şikayet vardı 10-15 den fazla dolmuyordu 50 kişilik sv lapis açınca 40ı görüyorduk işte bunları full kaldıraracan istemeyen oynamasın yani ama küçük yaşta oynayan arkadaşlarımız hep lapis hayranı hiç emek harcamadan 10 dakikada pro4 dia seti diziyorlar. Sonra vipe gidip pro10 veriyorsun suçlu oluyorsun bu ülkede ne yapsan suç kardeşim ^_^
hislerimize tercüman olduğun için teşekkürler.

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
Sadece 10 critical var söyleyim düzelt dedim ban yedim Boss Var Diyor Sadece Yalan EpicBoss Bile kodlayamamışlar Server yaş ortalaması +7 Girmenize değmez Tüm RPG server larda ve bu tarz Serverlarda oynadım bu berbat 1 server Tamam enfeksiyon yaptın Anladım Ama niye Lapis Koyuyosun ?
öncelikle başlığı upladığın için teşekkürler...
komutlların arasında ./anan ./bukkit pl şeyleri denediğini fark ettim .. sadece server açığı aramaya girmiş bir server sahibisin ayrıca a..k gibi kısaltma küfürllerden ek olarak kurucuya aşırı rahatsızlık vermekten dolayı banlandın. birini banlayıp banlamamak benim insiyatifimdir.. . kendi sunucun olduğunu da söylemiştin zaten.. eleştirilerin için teşekkürler..iyi forumlar

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
Ah be tolga abi çok güzel olmuştu silahlı mod ya Bizim insanlarımız degerini bilmiyor böyle modların :(
sorma birader biz tayfunla saatlerce oynadık.. bir defa ölmedik.. ama millet itemsiz eşyasız direk şehre dalıp öldü suçlusu biz olduk...
türkiyedeki oyuncuların 3 isteği
1-kolay olsun.. herkes imba gezsin.. herkeste full set olsun..
2-milyonlarca lira para olsun bende.. canım sıkılırsa yeni gelenlere elmas yağdırayım...
3-lapis olsun exp kasayım ... para kasayım .. başka para kasma yöntemi bilmiyorum...

birşeyi fark ettim.. keşke sunucuyu SURVİVAL olarak açsaymışız.. team plugini ve kürekle claim eklerdik.. kimse lapis diye tutturmazdı:D millete %50 lapis %50 taş bile az geliyor.. üzücü bir durum cidden..

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sorma birader biz tayfunla saatlerce oynadık.. bir defa ölmedik.. ama millet itemsiz eşyasız direk şehre dalıp öldü suçlusu biz olduk...
türkiyedeki oyuncuların 3 isteği
1-kolay olsun.. herkes imba gezsin.. herkeste full set olsun..
2-milyonlarca lira para olsun bende.. canım sıkılırsa yeni gelenlere elmas yağdırayım...
3-lapis olsun exp kasayım ... para kasayım .. başka para kasma yöntemi bilmiyorum...

birşeyi fark ettim.. keşke sunucuyu SURVİVAL olarak açsaymışız.. team plugini ve kürekle claim eklerdik.. kimse lapis diye tutturmazdı:D millete %50 lapis %50 taş bile az geliyor.. üzücü bir durum cidden..

Tolganın belirttiği gibi en az 3-4 saat oynadık ve 1 kere canım gitmedi . 15 20k ya yakın param vardı . attığım claimler enchantment table vs. de cabası ki türk milleti Lapissiz Serverleri beceremiyolar. direk saldırma peşindeler. ne kazanıcaklarsa[DOUBLEPOST=1414827139,1414827080][/DOUBLEPOST]

Elimden geldiğince zorlaştırmaya çalıştım . Lapisten exp i kaldırmayı deniycem :/

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
lapisten exp kaldırma olayın mantıklı .. exp kasma işini zombi öldürerek yapmalı oyuncular.. aslında tayfun lapisi full kaldırıp repair ücretini 10 bin civarına düşürebiliriz.. ama bilmiyorum.. gerçekten oyuncu kaybı yaşanır bence oyunu aşırı kolaylaştırmadan ufak eklemeler yapalım.. mesela parkur, kumarhane , çarkıfelek gibi şeyler olabilir..

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
Şu Oylamada Lapis Kaldırılsın Diyenler Zaten Servere Bile Girmicek Lapis Olduğu Halde en fazla 10 kişi Olduğuna Göre Lapis Yokken Siz Düşünün
Edit:Lapisten Nefret Ederim. Sunucunun Gidişatı İçin Kalmasını Öneririm
++++ yani ne diyecegimi bilmiorm bende artık. gökten elmas mı yağdıralım .. herkesi ölümsüzmü yapalım.. anlayamadım ne yapsakta milletin ilgisini çekemedik..

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
güncel+++[DOUBLEPOST=1415032271,1415027378][/DOUBLEPOST]beyler serveri komple 0 layıp hammaddeyi enchi ve diğer şeyleri kaldırmayı düşünüyorum faction plugininide silere survival a çevireceğiz.. siz ne dersiniz? fikrinizi belirtirseniz sevinirim..

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
abi bence evil crafta o kadar slot fazla o sw den 3 sw çıkar feroniadaki faction'dan bide normal survival sw yap ama silahlı kalsın uzun soluklu giderse oyuncular arasında yayılır ve online sayısı artaiblir hemen umutsuzluga kapılma...