AtillaHosting Minez-ZombieSurvival Sunucusu-%100 Emek-Köylülerle Tarım-60'dan fazla silah-Zor Sunucu

• Konuyu başlatan AtillaHosting
  • Başlangıç tarihi

Sizce hammadde kaldırılmalımı?

• Bence kalsın

Kullanılan: 7 50.0%
  • Kesinlikle kaldırılmalı.Özellikle Lapisten nefret ediyorum!

Kullanılan: 7 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ufak tefek canavarlarda düzenlemeler yapıldı . yeni spawn çalışmalarına başlandı

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Kapanma riski yok sıfırlanma riski tartışabilir

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
Bizim Emeklerimize Değer Vermeden Serveri Skyblock Yapıyosunuz Sizin Her Serveriniz Böyle Sonuçlanıyor Zaten Kafanıza Göre Kapatıyosunuz Sıfırlıyosunuz Bölüm Değiştiriyosunuz Bundan Sonrada Serverlerinizde Oynucamı Hiç Sanmıyorum.

oyuncuların ilgisini çekemedikten sonra 10 kişinin oynadığı ve bu kadar emek verdiğimiz bir sunucuyu açık tutunca b( yapılara modifikasyon,texturepackin hazırlanması,silahların hazırlanıp ayarlanması,denge testleri,plugin ayarları,wg ler ) sizinmi emeklerinize yazık oluyor bizim mi? bu kadar sağlam bir sunucuya en az 30+ online beklentisindeydik.. vip satılıp satılmaması önemli değil.. tek istediğimiz bir beğeni görmekti.. olmadı.. bizde branşı değiştiriyoruz..
çünkü bu ülkede faction oynayanlara hitap etmiyoruz..

herneyse .. sunucu survival a çeviriliyor.. kesinlikle hammadde- event- ench gibi şeyler söz konusu olmayacak.. ilk gün yaptığımız yanlıştı.. en başta biz bu sunucuyu survival açmalıydık..

skyblock yapamadık.. plugin 1.7.9 a uyumlu değil .. maruf61 in plugini düzeltmesini bekleyeceğiz..

MeloenenKop12

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben i whitlistede alabilirsiniz Süper Oynarım Builder Bile Yapabilrsiniz Yapılarım Güzeldir Alıntı yaptıgım map oldu tek basıma ama kendı kafamdan yaptıklarım daha süperdir.[DOUBLEPOST=1416071329,1416071295][/DOUBLEPOST]UP ++++

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
serverin ipsi silinmişti yeniden ekleyince ne göreyim Feronia Online 500 slot gözlerim doldu... efsane dönüyor :notch:

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
serveri bir arkadaş devraldı.. hub açmak için 32 gb satın aldı.. oraya taşıyacak bunuda