[Arşive Eklenmesi Rica Olunur]

Sheczar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya kaydoluyom a mailine gönderdik diyo aktivasyonu sonra bakıyom yok a mailde neden bana açıklarmısınız
E-postanız hotmail ise bu durum yaşanabiliyor, kodu tekrar isterseniz çözülebilir. Forumdan özel mesaj ile problemi bana bildirir iseniz daha rahat yardımcı olabilirim.[DOUBLEPOST=1404967215,1404967150][/DOUBLEPOST]
ağzım açık kaldı buildler perfect
Teşekkürler ancak ne yazık ki hepsi bizim değil, ister istemez izin alarak alıntı kullanıyoruz.

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yaa Yetkililer @RaltaH00k ben pro boarda kayıt oldum email doğrulaması istio ama kod gelimio emailime ne yapcam siteye üye olamıyrum

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Assasin ırkıda eklenmeli.

BlackHawkTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Perfécto diyorum. Gördüğüm en kaliteli ve en çok emek verilmiş sunuculardan birisi. Role Play camiasında gerek Minecraft gerek farklı platformlarda çok fazla vakit geçirdim ve ekip ruhunu yansıtarak çalıştığını gözlemlediğim en iyi yer burası oldu. Kendinizde oyuncu sayısı konusunu yorumlamışsınız, o konuya değinmeyeceğim. Olgun sunucu sahipleri ve oyuncuların eğlencesini isteyen sunucu sahipleri her zaman en iyisi için çabalar ve büyük oynarlar. Haritayı sürekli geliştirmenizde aslında hiçbir sıkıntı yok lâkin denildiği gibi o haritayı doldurmanız çok zor. Küçültülmüş halini de yapamazsınız. Keşke insanlar Faction, Survival vs. oyun türlerine ilgi gösterdiği kadar uluslar arası Role Play konseptine de özen gösterselerde büyük hub-role play sunucusu oluşturulabilse. Çünkü bugün ünlü international sunuculara baktığımızda 1500-2000 belki de daha fazla oyuncu kitlesine hitap edebiliyorlar. Fakat böyle bir kitleyi Türkiye'de yakalamak zor.
Her neyse, lafı fazla uzattım. İşinizi iyi yapıyorsunuz, kolay gelsin. "Yapacaksak en iyisi olmalı" diyipte yola çıktığınız çok belli oluyor. Kolay gelsin tekrardan!

Sheczar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yaa Yetkililer @RaltaH00k ben pro boarda kayıt oldum email doğrulaması istio ama kod gelimio emailime ne yapcam siteye üye olamıyrum

Raltahook artık sunucumuzda yetkili değildir, forumdan NecroDot veya Sheczar'a özel mesaj atabilirsiniz. Sheczar bendeniz oluyorum.

Sizin özel durumunuza gelince, hotmail kullanıyorsanız e-posta'nın tekrar gelmesini talep edin ancak hotmail'a alternatif e-posta adresiniz var ise onu kullanmak daha kesin bir çözüm. Eğer durum çözülmez ise bana bu forumdan özel mesaj atabilirsiniz.[DOUBLEPOST=1405016505,1405016420][/DOUBLEPOST]
Assasin ırkıda eklenmeli.

Assassin'i ırk olarak planlamadık, Tolkien evreninden sapsak bile ana fikirleri koruyoruz. Ancak "Rogue" sınıfı hırsızlık ve suikast roller için tekrar yapılandırılıyor.

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Raltahook yöneticiliği mi bıraktı? Çok uzun zamandır görevini iyi bir şekilde gerçekleştiriyordu oysa ki.

Kadir_pigman21

Marangoz
En iyi cevaplar
1
bi şey dicem ben siteye üye oldumda active etmem için kod gerekli hotmailime bakıyom gelmemiş orda doğru yazmıştım sonra tekrar göndere bastım yine gelmedi

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler türkiye'deki tek adam akıllı rpg server ben eski oyuncularındanım harika bir server hiçbir non-rp görmdim. şu ana kadar.
Bide bir şey soracakm uzun süre ben serverinize girmedim de şimdi giremiyorum ip mi değişti yoksa bakımda felan mı şu an ?

Son düzenleme:

Sheczar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler türkiye'deki tek adam akıllı rpg server ben eski oyuncularındanım harika bir server hiçbir non-rp görmdim. şu ana kadar.
Bide bir şey soracakm uzun süre ben serverinize girmedim de şimdi giremiyorum ip mi değişti yoksa bakımda felan mı şu an ?
Ne kadar eski olduğunuza bağlı olarak IP değişmiş olabilir. şu an sunucu kapalı bakım çalışması var.[DOUBLEPOST=1405024859,1405024769][/DOUBLEPOST]
bi şey dicem ben siteye üye oldumda active etmem için kod gerekli hotmailime bakıyom gelmemiş orda doğru yazmıştım sonra tekrar göndere bastım yine gelmedi
Forum sitesi sağlayıcımız ile ilgili bir sorun bu, eğer hotmail dışında bir e-posta kullanabiliyorsanız lütfen öyle deneyin. Eğer bu imkanınız yoksa lütfen bana bu forumdan özel mesaj ile durumunuzu bildirin.

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Süper bir sunucu,fantastik yada siyasi tüm formatlarda rol olanağı sağlıyor.