[Arşive Eklenmesi Rica Olunur]

Akinci58300

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oyuna girdim ve sadece 6 kişi vardı. Ben ise bir şehirde kalmıştım. İlk başlanılan yerde hep böyle boşmudur yoksa banamı böyle denk geliyor.

Maestro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Üst düzey RP arıyorsanız Öncülerden Mythcraft LOTR RPG
-NiklasSenk

Son düzenleme:

Sheczar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyuna girdim ve sadece 6 kişi vardı. Ben ise bir şehirde kalmıştım. İlk başlanılan yerde hep böyle boşmudur yoksa banamı böyle denk geliyor.

Hangi şehirde bulundunuz acaba, çok sayıda kullanılmayan süs şehirlerimiz var.[DOUBLEPOST=1405628220,1405628094][/DOUBLEPOST]
Marttaki kayıtlarımız gitti mi?
Kayıtlar dönemsel olarak silinmez. Ancak eğer uzun süre girmemiş iseniz premium olmadığı düşünülen hesaplar güvenlik sebebi ile listeden çıkarılabiliyorlar.

Maestro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu tam aktif rollerle, rol ortamini daha eğlenceli hale getirecek IC eventler ile ve tek başınıza bile sıkılmamanızı sağlayacak görevlerle tam gaz devam etmektedir.

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ilk açıldığı zamanlar başvuru yapmıştım ondan sonra aradan vakit geçti unuttum ama artık buna önem vermenin böyle bir serverin değerini bilme vakti geldide geçiyor[DOUBLEPOST=1408459810,1408441369][/DOUBLEPOST]ben başvuruyu yaptım kaç saattir hiçbir admin veya sorumlunun cevap verdiği yok

Sheczar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ilk açıldığı zamanlar başvuru yapmıştım ondan sonra aradan vakit geçti unuttum ama artık buna önem vermenin böyle bir serverin değerini bilme vakti geldide geçiyor[DOUBLEPOST=1408459810,1408441369][/DOUBLEPOST]ben başvuruyu yaptım kaç saattir hiçbir admin veya sorumlunun cevap verdiği yok
Bu sorun çözüldü mü?

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet çözüldü sağolun ama 2 -3 gün sürdü

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı

Moderatör tarafından düzenlendi:

Sheczar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba rol severler role play'ın ne olduğunu bilmeyenler,merak edenler,ortaçağın,ilkçağın veya değişik efsanelerin kültürlerini tarzlarını öğrenmek isteyen meraklı arkadaşlar hepinizi grubumuza bekleriz yazılar paylaşıp serverler öneriyoruz isteklerinizi sorabillir ve öğrenebilirsiniz...
Grubumuz Rol Oyunu: https://forum.gamer.com.tr/grup/roloyunu.725/group-detail

Hayırlı olsun, belki reklamı size ait alanda yaparsanız daha profesyonel bir izlenim yaratırsınız.

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hayırlı olsun, belki reklamı size ait alanda yaparsanız daha profesyonel bir izlenim yaratırsınız.
saol kardeşim fakat reklamı ben yapmadım bi arkaadşıma vermiştim rasgele yapıştırmış baya yere kaldırmayada zamanım yoktu... ayrıca sunucunuzu grupta öneriyorum güzel bir sunucunuz var

Sheczar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden oynuyodum yeniden başlicam :D

MrLwin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar