ARKADAŞLAR ARTIK İSTEDİĞİNİZ MODU BEN SİZE YAPIP VERECEĞİM EN GEÇ 1 GÜN

bu olaydan memnunmusun

• Kullanılan toplam oy
    39

1ener20

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
portıl gın 1.3.2!
kaçıncıya yazıyorum

billrizer750

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yapmıycak benden söylemesi ben yazalı 1 hafta falan oldu vermedi

123game456limon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar baya zamandır çoğunuza mod atamıyorum lütfen şimdiden söylüyorum habire mod istiyorsunuz şimdiye kadar bin kişi istedi ben hangi birinize yetişebilirim allaşkına tek başıma yapiyorum ve tek başıma upload ediyorum ama bir kişi elini vicdanında koyupta yaw kardeş acelesi yok dese ne mutlu bana siz 'se aynen bölesiniz (bana hunger yapsana bana animals yapsana bana şunu yap bana bunu yap yok vaz geçtim şunu yap)
ben uraşmak zorunda deilim siz mutlu olun diye bu şekilde bir paylaşım yaptım ama siz bunu su istimal etmeyiniz bu yazıyı buraya kadar da okduysanız şimdiden saolun. Bu arada arkadaşlar mod isteye bilirsiniz(ama lütfen tek tek).
bide sizin modlarınızı upload edebileceğim bir sit e söylerseniz seinirim beni siteler de yetmiyor :(
şimdiden herkese iyi günler.

billrizer750

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar baya zamandır çoğunuza mod atamıyorum lütfen şimdiden söylüyorum habire mod istiyorsunuz şimdiye kadar bin kişi istedi ben hangi birinize yetişebilirim allaşkına tek başıma yapiyorum ve tek başıma upload ediyorum ama bir kişi elini vicdanında koyupta yaw kardeş acelesi yok dese ne mutlu bana siz 'se aynen bölesiniz (bana hunger yapsana bana animals yapsana bana şunu yap bana bunu yap yok vaz geçtim şunu yap)
ben uraşmak zorunda deilim siz mutlu olun diye bu şekilde bir paylaşım yaptım ama siz bunu su istimal etmeyiniz bu yazıyı buraya kadar da okduysanız şimdiden saolun. Bu arada arkadaşlar mod isteye bilirsiniz(ama lütfen tek tek).
bide sizin modlarınızı upload edebileceğim bir sit e söylerseniz seinirim beni siteler de yetmiyor :(
şimdiden herkese iyi günler.

adam haklı (bu arada rapid shareye vea hotfileye upload edebilirsin)

Berker_55

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben sana acelesi yok demiştim zaten ama sende en geç 1 gün diyorsun ben isteyeli 1 ay oldu hatta tatildeydik okul açılmamıştı neyse ben daha istemiyorum zaten

İsmail Kurt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dostum asker modu yap :D yani askerler bnm askerlerim olsun bi'şey bana saldırınca oda onlara saldırsın beni korusunlar yani ama peşimden gelmesinler gelenleride olabilir. Bunların arasında okçu ve kılıçlı olsun.Birde bana thor2un çekicini yap onla saldırınca yere vursun ve yaklaşık (ileriye doğru)10kareyi aşşağıya doğruda 5 kareyi kırsın ama düzenli kırmasın böyle sanki yeri çatlatsın bide ateş saçsın yaparsan harika olur :D

BlackRose3

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaş ben bir mod gördüm de videoda ağaç odunun birini kırıyo ağaçtaki bütün odunlar kırılıyo o modu bulurmusun

oyuncu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tale of kingdoms 1.3.2 yi atarmısın