ARKADAŞLAR ARTIK İSTEDİĞİNİZ MODU BEN SİZE YAPIP VERECEĞİM EN GEÇ 1 GÜN

bu olaydan memnunmusun

• Kullanılan toplam oy
    39

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
fanatik, çanta modu için SüperZeka olman lazım onu basit programlar yapamıyor, ayrıcaktan kod yazman lazım, Ayrıca Steve' modunu bulamazsın ama Girlfriends adlı mod var 1.3.2 ve diğer sürümler için canavarlarla konuşup konuşmana göre onlarla kız arkadaş oluyorsun ve seni 1-2 gün takip ediyor sonra bırakıyor. Ama öyle ev yapma felan yalan işler aç bi lan çağır arkadaşını Oynayın.

1efe1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Meraba ben basit bir şey isticem öle kafamdan uydurmucam.Bana 1.2.5 in tekkit modu lazım düzgün çalışan(orj deil)
Hem single hemde multiplayer olcak(hamachi server icin lazım).

Yada:power craft,Build craft,Endustry ...mo' cre..,wirelessRedstone,red power,minimap,bacpack,bide volkan fln vardı omodları singlede ve mp de toplarsan iyi olur.oyun versionu fartketmez.

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Crazybatu99

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
shape shifter yaparmisin hani creepere falan donusuyn patliyon enderman oluyn isinlaniyon falan :D

fanatik332131

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi bana 1.2.5 için çanta modu yapar mısın için çok item koyabiliyim

1ener20

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
full portal 2 paketi yaparmısın mesela whetley de olcak jellerde daha sonra whetley yerleştirme,yeri,glados,patates glados.düğmeler,aya portal açma
(1.3.2 için:D)

fanatik332131

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya abi hani modum senden çok item koyabeleceğim mod yap demiştim çanta yani

dnzsvnc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi bana clay soldiers yüklü minecraft jar dosyası atabilirmisin 1.3.2

fanatik332131

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi hala yapmadın yap artık şu içine bol bol item koyabileceğim çanta modunu

billrizer750

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben önceden hep mod arardım bulamazdımda yapamazdımda ama çok geçte olsa öğrendim
ama sizinde benim gibi olmanızı isteme.
istediğiniz modları aşşağıya yazın ister 1 mod ister 20 mod siz yazın ben yaparım
yorumlarınızı eksik etmeyin.
Berk Göker Telefon numarası: pışıkkkkkkkkk :)

baby creeper mod ve too many items​
Blood.png

furkan_1905

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi be 2 aydır uğraşıyom olmuyo bana lütfen minecraft 1.3.2 nin araba modunu yani car mod unu verirmisin lütfennnn seni beğenirim felan lütfen

Berker_55

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Süper bende mod istiyordum yapmasını bende biliyorum ama installer da CLR hatası veriyor bu yüzden yapamadım bana Hunger Games ve Herobrine Modu ver ya 1.2.5 yada 1.3.1 farketmez ama 1.3.1 olsa iyi olur modları ayrı ayrı şeklinde yapıp verirmisin

123game456limon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
fanatik, çanta modu için SüperZeka olman lazım onu basit programlar yapamıyor, ayrıcaktan kod yazman lazım, Ayrıca Steve' modunu bulamazsın ama Girlfriends adlı mod var 1.3.2 ve diğer sürümler için canavarlarla konuşup konuşmana göre onlarla kız arkadaş oluyorsun ve seni 1-2 gün takip ediyor sonra bırakıyor. Ama öyle ev yapma felan yalan işler aç bi lan çağır arkadaşını Oynayın.
akıllı insan ben modları editörde yapmıyorum herhalde