Angrybuilders Gurubu map satıyor[Tario 76 baskan]

Erenmuslu usta mimar

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar. hiç map yapmakla uğrastinizda yapamadınızmı sorun deil. her türlü map we kullanamdan elinize teslim edilir hem de çok ucuz bi fiyata maplarımız uzman builderler tarafından yapımaktadır.

Map fiyatları
Normal map : 5 tl [ama norma ldedimize bakmayın güzel maplar]
Süper map sadece 10 tl [çok özenle yaptıgımız süper maplar]

Almak için Skype eren.muslu2

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-2 Resım koysaydınız daha ıyı olabılırdı bence. Ayrıca normal map ozensız mı yapılıyorda süper map çok özenle oluyor ? Saçmalıgın daniskası resmen...

Erenmuslu usta mimar

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır özensiz deil ama süper map kadar iyi değil ve skype verdim skypedeb vereceğim resimleri.

KaanZS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence fazla saçma . İnternetten bulup kurar millet daha iyi :D

innovatio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben bedava yaparım ne gerek var ki parayla satmaya

innovatio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hadi serverlar istese neyse özel olaraktn belli ücretle yaparsın burdakilere ne sölüyon ki git server sahiblariyle konuş burada konu açman gereksiz olmuş

innovatio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ama bizim maplarımız özel emekle ve çpk güzel yapılıyorsizinkier kötü serverlerde kullanılır.bizimkiler her serverde kullanılır
hahaha sen öyle san :) ben sadece kendim bir şehir yaptığımı bilirim birde kendi yaptığından koyda görelim

innovatio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu arkadaşın senle ne alakası var ben çoğu şeyi we siz yaparım zaten şimdi kendin at görüntüyü bir önek şehir görüntüsü at da görelim o attın konuda ki yapının 10 kat daha iyisini yaparım

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Erenmuslu:
Bence map satmak saçma bir düşünce.Düşüncenize kötü demiyorum.Saçma diyorum.İnsanlar mapi ne için oynar?Eğlenmek için.Ve verdiginiz link tam savaş mapleri için.Savaş mapi için map arayanlar 10 TL ye alabilirler.Eğer o kraliyetin linkini silerseniz...Saygilarimla

Enesarda

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni açilan serverler için.

Erenmuslu usta mimar

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Erenmuslu:
Bence map satmak saçma bir düşünce.Düşüncenize kötü demiyorum.Saçma diyorum.İnsanlar mapi ne için oynar?Eğlenmek için.Ve verdiginiz link tam savaş mapleri için.Savaş mapi için map arayanlar 10 TL ye alabilirler.Eğer o kraliyetin linkini silerseniz...Saygilarimla

Enesarda
Aga Bak biz Obsidyengaming in factions sw sini alcaz 20 l lazım bize o yüzden sayitoru z ve biz sw maplari satcaz. suan elimizde 30 tane sw mapi var.