Angrybuilders Gurubu map satıyor[Tario 76 baskan]

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
birçok kişiye yanıt:
Boş boş ve sizin "zar zor" yapabileceğiniz flat haritalar değil gerçekten güzel bir harita yapıyoruz.Mesela bir orman.Kaçınız bir orman yapabilir? Ağaçlar, akarsuların çevrelediği bir orman ve ağaçlar için fidan+kemik tozu kullanmadan.Ben yapabilirim.Bir dağ bile yapabilirim.Kaçınız bir dağ yapabilir? WE ya da başka bir program kullanmadan? 5 kişi birleşse bir dağ yapamayacak birçok kişi var.Ya da bir kasaba.Uçan bir kasaba.Kaçınız SkyBuild konusunda uzman? Elleri görelim? Yok mu? O zaman konuşmayacaksınız.Bu, bizim ekip bunu yapabiliyor.Uzmanlar tarafından bir ekip, ben bu ekibe seçilmek için 1 saatten kısa bir sürede programsız ve TNT olmadan bir krater yaptım ve gerçekten iddaalıyız.İleri de satışlar daha kapsamlı yürütülecektir.

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben ve grubum çalişma yapiyoruz.Bir dahaki çalişmamişta dediğin orman çalişmasi olacak.

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kimsenin alacağını sanmıyorum aradığımız her haritayı nette kolayca bulabiliyoruz . Hemde bazı arkadaşlarımız yapıp paylaşıyor ticarete dökmeye çalışmayın . Ne emekle yapılan haritalar var adamlar yayınlıyor ilk defa sizden görüyorum bunu .

ppanket

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bi ara 10 tl lik map gelmisti onu yapioduk :p

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Para İle İş yapmak yasaktır
ayrıca artık güncel olmayan konuları uyandırmayınız!