AmetaPVP - 1vs1 - Level Sistemi - Top 5 - Parali(Özel) AntiKillAura, AntiNoKnockback

emretasova05

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Senin hatan ÇALMAMIŞ ki sen VERMİŞSİN suclu senken baskasini yargilama sunucuda gayet guzel konuyu baltalamaya calisma.

Phanratade

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Boş konuşuyosun akıllı kardeşim benim. biz onla ticaret yapacaktık o çaldı engelledi BİRŞEYİ BİLMİYOSUN YARGILAMAYIDA BİLMİYORSUN CANIM KARDEŞİM!

emretasova05

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
O kadar oyunun varken steam hesabini baskasina vermen sacmalik.Bi nevi akilsizlik oluyor bu hem ne ticareti yapiyordun ?

Phanratade

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen bu serverde bir oyuncuyken, bunları sana söylemem. Anlatabildim mi? Daha fazla şey öğrenmene gerek yok.

Revnoice

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sen bu serverde bir oyuncuyken, bunları sana söylemem. Anlatabildim mi? Daha fazla şey öğrenmene gerek yok.

Arda abi hırsız mı ? haahha :D ya adamdan 1 titan vip 35tl, 2 hrseyı degisen pre 70tl, cape 15tl yaklasık 120tllik alısveris yaptım güldürme yaa :D

K35TO

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serverin kurucusu hırsız ve, her dakikada bir geriye alınıyor 1.'ciydim 167 leveldim hepsi gitti yapacak bir şey yok diyor. trlololol
Konuyu açıklayım. Evet doğru steam hesabın ile admin takas edecektik. eyvallah. takasımızı ettik. aldım steam hesabını sonra adminlik veriyorken bi anda chatte herkes sana hack dedi. hack diyenleri çağrıya çektik admin hille kullanmaz diye ıspatlamak istedik. fakat sende "HUZUNİ" çıktı.
Size Soruyorum bir admin HUZUNİ kullanır mı ?
Serverde o kadar turnuvalara katıldın hatta 1. bile oldun. hediyenide verdik. Artık sana bir şey demiyorum. gel al steam hesabını. oyunda sizin gibi cocuklar oldukca gelişme beklenmez.

Phanratade

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu açıklayım. Evet doğru steam hesabın ile admin takas edecektik. eyvallah. takasımızı ettik. aldım steam hesabını sonra adminlik veriyorken bi anda chatte herkes sana hack dedi. hack diyenleri çağrıya çektik admin hille kullanmaz diye ıspatlamak istedik. fakat sende "HUZUNİ" çıktı.
Size Soruyorum bir admin HUZUNİ kullanır mı ?
Serverde o kadar turnuvalara katıldın hatta 1. bile oldun. hediyenide verdik. Artık sana bir şey demiyorum. gel al steam hesabını. oyunda sizin gibi cocuklar oldukca gelişme beklenmez.

Sana yemin ediyorumki, orada hilem yoktu! Yere jitter click yaparsan aynı şey çıkar, huzuni çıkmasıda kendi serverim var hamachi orada kullanıyorum. ama o serverde 1. kez bile hile açmadım bunun için yemin bile ederim.. Halada vermem diyorsanız skype adresimi biliyorsunuz, steam hesabını bekliyorum.[DOUBLEPOST=1433966668,1433966468][/DOUBLEPOST]
Arda abi hırsız mı ? haahha :D ya adamdan 1 titan vip 35tl, 2 hrseyı degisen pre 70tl, cape 15tl yaklasık 120tllik alısveris yaptım güldürme yaa :D

Yan hesap açıp gelip bana burda tatava yapmayın acemi çocuklar.

Plunex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kimse kimseyi engellemedi Beni böyle kışkırtman kötü Payday yoktu steam da steam şifreni garibanın birine verdim deiştirdi. Neden Bana vermedin diye Sorarsan Vercektim Taaki Bu işlere kalkışana Kadar CS:GO Yoktu CS.16 Vardı Yalan Atma bari Bizi yeme burda Kendi yoluna git Seni sevindirecegime skypemdeki Oyun alamayan Bir Arkadaşıma verdim Onun sevinci benim icin yeterdi artardı zaten. Sen burda Kalkıp sunucuyu Kötüleyemessin Sifreyi Veren Sensin Hileyi Kullanan Sensin Az kendigi savunacagına buradan değil İnsan gibi Gelirsin Skype de Konuşursun Az adamsan gelirsin burada laga luga yapmazsın.[DOUBLEPOST=1433975029,1433974683][/DOUBLEPOST]
REKLAM ATMAYI KES ARDA SAMET SUNUCUN HİC GÜZEL DEİL
Bi dk bi dk sen kimsin kardeşim sunucu kötülemek sana kalmadı günlük +60 Online Sen hayırdır Burada Artislik Yapıyorsun ?

K35TO

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
REKLAM ATMAYI KES ARDA SAMET SUNUCUN HİC GÜZEL DEİL

Şu Mesajından bile çocuk oldugun anlaşılıyor. Tamam sunucuyu beğenmeyebilirsin. Reklam Atmayı Kes nedir ? Mrjnin pro adminleri işte siz götünüzü yırtıp 1 ay civarında 42 online yaptınız biz sadece 4. gun yani 10.06.2015 17:36'da 71 Online. siz bunu yediremiyorsunuz

Phanratade

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan hırsız bey bana terbiyeden bahsetme oyun oynama sen ediceksinde ben etmiyecekmiyim!

K35TO

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
+++[DOUBLEPOST=1436522932,1434105672][/DOUBLEPOST]+++[DOUBLEPOST=1436721643][/DOUBLEPOST]++++++++++[DOUBLEPOST=1436805337][/DOUBLEPOST]++++++++++++++++++