AmetaPVP - 1vs1 - Level Sistemi - Top 5 - Parali(Özel) AntiKillAura, AntiNoKnockback

K35TO

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SUNUCU BILGILERI
============================
ALAN ADI IP: OffensivePVP.Nitrado.Net
SUNUCU DURUMU: 7/24(Sürekli) AÇIK
KAPASITE: 34
RAM: 6 GB

MAKSIMUM PİNG: 20-150
LOKSIYON: Türkiye

========================================
KURALLAR

* Hile Kesinlikle yasaktır! (SINIRSIZ BAN)
* Makro yasaktır!(1 HAFTA IP BAN)
* Team yasaktır!(1 GUN BAN)
* Küfür yasaktır!(30 DK MUTE)
* Jitter Click ve benzeri yasaktır!(1 HAFTA IP BAN)

========================================

Son düzenleme:

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bir şey sorabilirmiyim group manager ve essantial verebilirmisin bizimki bozuk cakmakta Oltada yayda bunları kullanamssin kullanmaya yetkin yok diyor ondan verirsen çok mutlu olurum

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Phanratade

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverin kurucusu hırsız ve, her dakikada bir geriye alınıyor 1.'ciydim 167 leveldim hepsi gitti yapacak bir şey yok diyor. trlololol

Plunex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Levelleriniz MYSQL Tarafından Veri Tabanına Kaydedilmektedir Leveller Gitmedi Sadece Bir Bugdan Dolayı Geriye Alınmış Olabilir Bu Tabirleri Kullanmanız. Bizi Hayal Kırıklığına Uğrattı

Phanratade

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Levelleriniz MYSQL Tarafından Veri Tabanına Kaydedilmektedir Leveller Gitmedi Sadece Bir Bugdan Dolayı Geriye Alınmış Olabilir Bu Tabirleri Kullanmanız. Bizi Hayal Kırıklığına Uğrattı
Steam hesabımı çalmanıza ne diyeceksiniz.? Oyuncularla kapışırken /heal çekmenize ne demeli? Aynı çağrıdayken şurda çaktırmadan heal çekeyim dediydin. Hatırlıyorsan? Sen Yusuf veya Arda isen. Benim oradaki 2 günlük yaptığım emek gitti! sabah-akşam-öğlen! Ahahahah banlamayıda bilirmiş babasının telefonundan çaktırmadan server açmış , gelen geçen server açarsa böyle olur. Hırsızlar sizi.

Plunex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Heal Cekmek Sadece 1 Kereye Mahsustu Senle ws atıcaz diye cektim Sen Hile Kullanmasaydın Sana bunlar başına Gelmiyicekti Sen o pis hırsını bizden cıkartmak istiyosan seni skype ye davet ediyorum ne kozumuz varsa orda paylaşalım burada artislik yapmaya lüzum yok level nedirki bir komutumla 4000 yapabilirim sen bu sunucuyu yanlış anlamışsın bu sunucu pvp yi geliştirmekk icin kurulmuş ve amaclı sunucudur sen bu tabirleri bize kullanman yanlıştır.

Phanratade

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emin misin? Biz senle 1v1 atıcaz dememiştik bile. Benle bile kapışmıyordun adamla kapışıyodun. heal çektin bunda anlamıyacak bir şey yok steam hesabımı neden çaldın onu söyle bana ? Ve skypeden ego tavan kardeşim. Nays.

Plunex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunlar Burada Konuşulacak Şeyler DEYİL SKYPE YE GEL AYRINTILI TARTIŞARLIM

emretasova05

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucu adminler kurucular rehberler oyunla her an ilgileniyor,Harita da pvp icin uygun.pharantade senin dedigin sey de ufak bi plugin hatasidir.Her sunucuda kaynaklanabilir.Bu arada sunucuda hack ve makro yok.

Phanratade

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucu adminler kurucular rehberler oyunla her an ilgileniyor,Harita da pvp icin uygun.pharantade senin dedigin sey de ufak bi plugin hatasidir.Her sunucuda kaynaklanabilir.Bu arada sunucuda hack ve makro yok.

Steamımı çalmasına bir şey diyebilicekmisin? Hırsız bi' kurucunun olduğu bir serverde oynarsan nice mutlu sana. :D