[Aktif/1.7.2] Hinovia Türk [Factions/mc.hinovia-turk.com/PvP]

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Benim factionumda, faction başkanı benken bir admin bir faction üyesinin sözüne uyarak benim chestlerimin kilitlerini kırıyor :p Biraz daha dikkat lütfen..

Yönetime özel mesaj olarak atarsanız buraya yazmak yerine daha kolay olabilir bu arada owner atın claimde ise .

SpeedStep

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu ile ilgili yeni kodlanan eklentimizin tanıtımı konu düzenlenerek yapılmıştır. İlginize teşekkür ederiz, yenilikler devam edecektir! mc.hinovia-turk.com
Sistemler:
Resimlerden sonra sunucudaki sistemlere de bir göz atalım isterseniz. (Bu bölümde normal sistemler hariç Hinovia Türk geliştiricileri tarafından geliştirilen sistemler anlatılmaktadır.)
Ticaret Sistemi: Hinovia Türk geliştiricileri tarafından kodlanmış bir eklentidir. Ticareti farklı bir kanala taşıyarak normal konuşma ekranındaki kalabalığı azaltmak amaçlanmaktadır. Öncelikle yazmak istediğiniz şeylerin başına "$" ekliyorsunuz ve yazdıklarınız "Ticaret" adlı bir kanaldan geliyor.

Kanalı açıp/kapatmak için de çözümlerimiz mevcut!

ByHinsa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oldukça başarılı bir sunucu , herkese tavsiye ederim .

TRdoodlez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Erdal Bakkal olarak durduğum ve ban yediğim server [harika server]... :(

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
tanıtım videosunda müzik nedir pls :D

SpeedStep

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yönetim ekibinin geceki bakımdan sonra sunucuyu açmayı unutmasından dolayı sunucu bir süre kapalı konumda kalmıştır. Kişilere tarafımca gerekli uyarı yapılıp, sunucu açılmıştır. İyi eğlenceler! mc.hinovia-turk.com

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Yönetim ekibinin geceki bakımdan sonra sunucuyu açmayı unutmasından dolayı sunucu bir süre kapalı konumda kalmıştır. Kişilere tarafımca gerekli uyarı yapılıp, sunucu açılmıştır. İyi eğlenceler! mc.hinovia-turk.com

Ek olarak yeni eklentiler ve değişiklikler güzel oldu .

Union

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tanıtım videosuna kullanılan müzik "Marina And The Diamonds - Lies(Zeds Dead Remix)"

Vacthy

- Mr.Koala
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Yeni değişiklerle server daha başarılı olmuş.

Mrkurt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hangi warplar ve yapılar sizin yapımınız ? merak ettim