[Aktif/1.7.2] Hinovia Türk [Factions/mc.hinovia-turk.com/PvP]

TheCan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Forum kurallarınca kendi konunuz dışında sunucunuzun tanıtımı yapmak yasaktır!
████████████████████ Kolay para kasabilme faction keyfi nitrado güvencesiyle :)

Moderatör tarafından düzenlendi:

Prismactionis

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaydolmaya çalıştığımda kayıtlı diyor giriş yapmaya çalıştığımda kaydolmadın diyor nasıl iş bu ? (Henüz kaydolmadım.)

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bakın, Türk Minecraft oyuncuları çalmak gibi bir şey uydurmuş. İnsanlar bunu internette paylaşıyor. Bu ne demek? Bunu isteyen kullanabilir demek. Hala niye birileri ısrar etmek istiyor? Bunlara çalıntı değil, alıntı denir. Kusura bakmayın ama ben bunu ister kullanırım, ister kullanmam. Ben bunu çalmadım, "aldım". Ekstra olarak; bunu kendim yaptım demiyorum, alıntı yaptığımı açık açık ifade ediyorum. Fakat hala devam ediliyor, anlayabilmiş değilim.
peki özür dilerim

SpeedStep

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kullanıcılarda oluşan hata tarafımızca çözümlenmiştir, bu hatayla karşılaşan kullanıcılarımız sunucuya girip kayıt olabilirler.

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Strzechowski & qlkn son durum ne ? Emin misiniz ? Ben bir kaç tane yaptım konu açıp resimlerini falan atıcam. Birdaha düşünseniz olur mu?
Skype'den tekrar görüşebiliriz...

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Strzechowski & qlkn son durum ne ? Emin misiniz ? Ben bir kaç tane yaptım konu açıp resimlerini falan atıcam. Birdaha düşünseniz olur mu?
Skype'den tekrar görüşebiliriz...

Tehditmi bu ?

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Estağfurullah, ben büyük bir çalışma düşünüyorum yapımı 1 hafta kadar sürebilir. Erken başlarsak kârdayız. Ben bir server açtım 30dk da öylesine bir şey yaptım sistemi size göstermek için. Görüşmemiz mümkün müdür?

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Estağfurullah, ben büyük bir çalışma düşünüyorum yapımı 1 hafta kadar sürebilir. Erken başlarsak kârdayız. Ben bir server açtım 30dk da öylesine bir şey yaptım sistemi size göstermek için. Görüşmemiz mümkün müdür?

Biriyle karıştı o zaman benle görüşebilirsiniz ulaşırım size .

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biriyle karıştı o zaman benle görüşebilirsiniz ulaşırım size .
Önemli Değil, biliyorum çok kişi geliyor kafanız çok karışık. Benim serverim ve size göstereceğim sistemin demosu hazır. Siz skype'den ekleyin konuşurz ona göre karar verirsiniz uyar mı? Skype Adresim: batu.cengiz2

Son düzenleme:

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Önemli Değil, biliyorum çok kişi geliyor kafanız çok karışık. Benim serverim ve size göstereceğim sistemin demosu hazır. Siz skype'den ekleyin konuşurz ona göre karar verirsiniz uyar mı? Skype Adresim: batu.cengiz2

Karar vermeye ben yetkili değilim ancak önerebilirim yönetim ekibine .

xXxIcozxXxIDRI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim factionumda, faction başkanı benken bir admin bir faction üyesinin sözüne uyarak benim chestlerimin kilitlerini kırıyor :p Biraz daha dikkat lütfen..