[Aktif/1.7.2] Hinovia Türk [Factions/mc.hinovia-turk.com/PvP]

SpeedStep

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yanlız server emek diyen arkaşalarımıza gelsin bu spawn alıntı çalıntı deil ama spawnı kendiniz yapsanız iyi olurdu ve şu TF2 de adminler oynamasını yasaklayın bence yazm hataları olabilir telefondayım...
Yaptığınız yorumlardan sonra adminlerin bu tarz oyunlara girmesini yasakladım. Spawn, dediğimiz gibi alıntıdır. İnsanlar bu haritaları internette paylaşıyorsa, aynı doğallıkta kullanmak normaldir.[DOUBLEPOST=1391690023,1391632059][/DOUBLEPOST]Hinovia Türk geliştiricileri tarafından yapılan ikinci eklenti bu gece bakımında hizmete girecek. Artık ticaret ile ilgili konuşmalar sadece ticaret kanalından yapılacak, yazdığınız şeyin başına "$" eklemeniz yeterli olacak. mc.hinovia-turk.com

berker44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İçerik @Lucifer˜ tarafından kaldırılmıştır.

Moderatör tarafından düzenlendi:

ByHinsa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yaptığınız yorumlardan sonra adminlerin bu tarz oyunlara girmesini yasakladım. Spawn, dediğimiz gibi alıntıdır. İnsanlar bu haritaları internette paylaşıyorsa, aynı doğallıkta kullanmak normaldir.[DOUBLEPOST=1391690023,1391632059][/DOUBLEPOST]Hinovia Türk geliştiricileri tarafından yapılan ikinci eklenti bu gece bakımında hizmete girecek. Artık ticaret ile ilgili konuşmalar sadece ticaret kanalından yapılacak, yazdığınız şeyin başına "$" eklemeniz yeterli olacak. mc.hinovia-turk.com
Bu ticaret kanalı benim fikrimdi hatırlarsanız :)

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bu ticaret kanalı benim fikrimdi hatırlarsanız :)

Oyunda çok aradık seni .[DOUBLEPOST=1391707892,1391693578][/DOUBLEPOST]

Güzel olucak .

xXxIcozxXxIDRI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arsalarda,tarlalarda ve warp factionda huni koyma yetkisi verirseniz çok hoş olur.

SeRoi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arsalarda,tarlalarda ve warp factionda huni koyma yetkisi verirseniz çok hoş olur.

Merhaba xXxIcozxXxIDRI Zaten Hinovia Yöneticilerinin 1. Amacı Faction Haritasinda Engellemek Çünkü Bir Başka Kulanıcının Sandıgının Altına Hooperi Koydugu Gibi İtemleri Cekiyor Ve Amacları Bunu Engellemek...

xXxIcozxXxIDRI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba xXxIcozxXxIDRI Zaten Hinovia Yöneticilerinin 1. Amacı Faction Haritasinda Engellemek Çünkü Bir Başka Kulanıcının Sandıgının Altına Hooperi Koydugu Gibi İtemleri Cekiyor Ve Amacları Bunu Engellemek...

Birisi başkasının claimli alanına huni koyamaz.Ve warp factionda claimsiz alana eşya koyulamıyor.Eğer kendi factionundaki adamlar senin itemlerini çalıyorsa o adamın factionunda bir sorun vardır

SeRoi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Clanın Kalesini Alıp Claim Atıp İtemleri Cekebilir Bunu Önlüyorlar...

xXxIcozxXxIDRI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Zaten ben bir kaleyi ele geçirirsem içinde tüm eşyalar benim hakkımdır.Huni koymama gerek yok ki ? Kilidi kırdırtabilirim.

SeRoi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Onu Admine Soracaksın Kilidi Kırıp Kırmaması Serverin İşleyişine Kalmış