Akşam uyurken düşündüklerin sabah vakti saçma gelmesi.

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bende hep oluyor mesela önemli bişi düşünmediğim vakitlerde düşündüklerim nedense bana çok saçma geliyor. Sizde de oluyormu?

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
Akşam ila gece vakti düşünülen şeyin o anda yapılması ve ertesi sabah pişman olunması bana çok oluyor.

Sabahları daha mantıklı düşünüyorum saat ilerleyince sarhoş kıvamına geliyorum resmen.

Tek değilsin *değiliz. bunu yazdığım için sabah pişman olacak mıyım acaba

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Akşam ila gece vakti düşünülen şeyin o anda yapılması ve ertesi sabah pişman olunması bana çok oluyor.

Sabahları daha mantıklı düşünüyorum saat ilerleyince sarhoş kıvamına geliyorum resmen.

Tek değilsin *değiliz. bunu yazdığım için sabah pişman olacak mıyım acaba

Şu resmen

Gece vakti= Yarın bi mc de kocaman bi kale yaparım arkadaşlarıda çağırdıkmı offff mütüş bi kale.

Sabah = ya bşlrm kalene yat gitsin

z0rinizm

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
neredeyse her gece oluyor ve çok sinir bozucu bir durum. zifiri karanlıkta düşünmeden edemiyorum kendimi o yüzden yarın şunu yapacağım şu gün şunu yapacağım diye kendime söz veriyorum. sabah olup uyandığımda yatakta oturur pozisyona geçerek halı desenini iyice incelerken "ya bırak bu işleri z0rinizm, bunlar sana göre değil. canın ne istiyorsa onu yap" diye içimden sayıklıyorum kendime. canım da kendime söz verdiğim hiçbir şeyi yapmak istemiyor o yüzden de her şey saçma ve amaçsız geliyor. bu illetten kurtaramadım kendimi bir türlü. yaşama sevincimi sömürüyor resmen. ya hiç düşünmemem lazım ya da düşündüklerimi gerçekleştirmem lazım.
bunun daha da beteri var. battaniyenin altına geçip tam 4 saat 29 dakika(evet kronometre) boyunca bir insan nasıl hayal dünyasında kalabilir ya? ulan naruto evreninde herkese rasengan attıktan sonra League of Legends evrenine geçip tüm kadın karakterleri(annie hariç. pls. no pedo) haremime alıyorum. gerisi kendi oluşturduğum fantezi dünyasında geçiyor. sabah kalktığımda keşke kalkmasaydım diyorum kendime.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabikide banada oluyor, gece daha çok sarhoş gibi oluyorum, sabah gece düşündüklerim çok saçma geliyor ve bazende erindiğim için yapmıyorum.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bende tam tersi geceleri beynim öyle bi çalışıyoki aklıma gelmeyen server fikirleri kalmıyor, not alıyorum yoksa sabahları hatırlıyamıyorum

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
benim beyin verileri bi gözden geçiriyor yatmadan önce yani akşam düşünebildiğim tek şey gün içinde yaptıklarım oluyor...

Blue-Rose

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende tam tersi geceleri beynim öyle bi çalışıyoki aklıma gelmeyen server fikirleri kalmıyor, not alıyorum yoksa sabahları hatırlıyamıyorum
Artık kafa sadece minecraft olmuş
Beyin düşünemediği anda ya uyumuştur, ya da ölmüştür. Not edin bunu altında imzam var.

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu sabah tekrar oldu aynı olay. Şimdi canım sadece pc başında olmak istiyorum.

Penguenn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Evet bana olanda bu gece kuşu gibi beynim 12'den sonra çalışıyor. :D Yazacağım kodlar hep o zaman aklıma geliyor o yüzden gece çalışıyorum :)

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Uyurken iyi fikirler geliyor aklıma, not ediyorum ben genelde.
3 den 1 yapıyorum nedense :D

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Artık kafa sadece minecraft olmuş
Beyin düşünemediği anda ya uyumuştur, ya da ölmüştür. Not edin bunu altında imzam var.
Hayır kafamda birçok fikir var bunların bazıları minecraft bazılarıda önemsiz şeyler, yeni sunucum için sistemler düşünüyorum ve yapıyorum. Benim yaptığım ve aklımdakiler çoğu zaman Tr de tek oluyor.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi