Aklında Fikri Olupda Serveri Olmayanlar İçeri..

bLesS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aklında Fikri Olupda serveri olmayan arkadaslar, Filminizi beraber çekebiliriz elimde 25 kisilik bukkit server vardir Lag 0 dır :)

Skype Adınızı Verirseniz ben eklerim...

Yalnız benim bilgisayar ayakta öldügü icin videoyu siz cekmek zorundasınız ): Çekeceğiniz video bir şeyin yapımıda olabilir, yada bir senaryo hertürlü video cekebilirsiniz :)

Kadronuzu Toplayin Gelin

MrSehiroglu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
youtube a berksehiroglu yaz videolarim var elimden geldiği sürece. yaratici biriyimdir bisiler yapabiliriz ?

bLesS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reyiz Baktımda Senin mic yokmu :/

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
benim var hacı üstelik skype da var çekeriz beraber olurmu lütfen skype adı=manyakwolf

hem video çekcek programda var

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
MrSehiroglu Nedediğinden hiçbir şey Anlamadim Çogu Videoları Genellikle Sesli Çekmek Gerekir :@

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, Ben Sandman Yani Alper :D 15 Yaşındayım Yaratıcı biriyimdir.
Ne kadar yaratıcı oldugumu merak ediyorsanız Egbert'i Kurtarmak, Atlantis'e Yolculuk, Atlantis'e Yolculuk 1:Tanrıların Savaşı ve
Atlantis'e Yolculuk 2:Titanların Savaşı benim maplerimdir. Ordan inceleyebilirsiniz. Eğer güzel birşeyler yaparım diyorsanız size katılabilirim.
İyi Oyunlar! İyi Forumlar! :)

MrSehiroglu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, Ben Sandman Yani Alper :D 15 Yaşındayım Yaratıcı biriyimdir.
Ne kadar yaratıcı oldugumu merak ediyorsanız Egbert'i Kurtarmak, Atlantis'e Yolculuk, Atlantis'e Yolculuk 1:Tanrıların Savaşı ve
Atlantis'e Yolculuk 2:Titanların Savaşı benim maplerimdir. Ordan inceleyebilirsiniz. Eğer güzel birşeyler yaparım diyorsanız size katılabilirim.
İyi Oyunlar! İyi Forumlar! :)

aga ben senin videolari bulamadim