ADVENTURE MAP (TÜRKÇE) HAZİNE AVI

5 üzerinden kaç?

• 1

Kullanılan: 11 29.7%
  • 2

Kullanılan: 1 2.7%
  • 3

Kullanılan: 0 0.0%
  • 4

Kullanılan: 1 2.7%
  • 5

Kullanılan: 3 8.1%
  • 10!!!!!!!!!!!!

Kullanılan: 21 56.8%

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
LİNK GÜNCELLENDİ!.. BİR DE ŞİMDİ DENEYİN
Oynayacağım yağrın.Kısa olsun güç olmasın :)
GALİBA SEN BOZUK HALİNİ OYNAMIŞTIN İSTİYORSAN BİR DAHA DENE :)
güzele benziyo kanalımda seri olarak çekebilir miyim? hem reklamın olur :D
ŞİMDİ OYNA SEVERSEN ÇEKEBİLİRSİN TABİİ Kİ... :)[DOUBLEPOST=1396790670,1396787314][/DOUBLEPOST]

ARKADAŞLAR SİZDEN ÇOK ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM. HARİTADA YİNE BİRKAÇ HATA KALMIŞ. BİR DAHA Kİ SEFER İNŞAALLAH KESİN DÜZELTİCEM. ŞİMDİLİK BOŞUNA İNDİRMEYİN BENCE.

Son düzenleme:

Frienderman

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeşim bu haritada soruın var zaten yanlış yerde başlatıyo, creative'de başlatıyo vb. linki yyenilerken en son halini koymamışım. şimdi de en son halini bulamıyorum. o yüzden beğenmemen normal. ama onun haricinde normal oynayabilirsen bence beğenirsin. konunun başına bir uyarı yazacaktım ama unuttum şimdi yazıyorum. mapın normal halini bulursam koyacağım. bir de ozaman oyna. zaten bu bayağı eski bir haritam, ilk haritam. biraz acemice olabilir.[DOUBLEPOST=1396780042,1396779993][/DOUBLEPOST]
haritayı düzeltince ekleyeceğim
Olabilir belkide ilk mapındır ama bir yerden çıkamadım creative konusu ayrı koordinatlarıda spawn pointle yapmak zorundasın lafımı geri alıp emeğe saygı duyuyorum

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR HARİTAYI DÜZELTTİM. BİR SORUN YOK. OYNAYABİLİRSİNİZ. YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ^_^
@olcahan12 @ensrbsk
VEE ANİ BİR ŞEKİLDE BU HARİTANIN DEVAMINI YAPMAYA KARAR VERDİM. KAŞİFİMİZLE "HAZİNE AVI"NDA BIRAKTIĞIMIZ YERDEN BAŞLAYARAK YENİ MACERALARA GİRECEĞİZ. AMA BU UZUN SÜRER BÜYÜK BİR İHTİMALLE. DAHA YENİ KARAR VERDİM OKUL FALAN DA VAR... NEYSE İYİ FORUMLAR...[DOUBLEPOST=1397570514,1397395961][/DOUBLEPOST].

ZTHM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR HARİTAYI DÜZELTTİM. BİR SORUN YOK. OYNAYABİLİRSİNİZ. YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN ^_^
@olcahan12 @ensrbsk
VEE ANİ BİR ŞEKİLDE BU HARİTANIN DEVAMINI YAPMAYA KARAR VERDİM. KAŞİFİMİZLE "HAZİNE AVI"NDA BIRAKTIĞIMIZ YERDEN BAŞLAYARAK YENİ MACERALARA GİRECEĞİZ. AMA BU UZUN SÜRER BÜYÜK BİR İHTİMALLE. DAHA YENİ KARAR VERDİM OKUL FALAN DA VAR... NEYSE İYİ FORUMLAR...[DOUBLEPOST=1397570514,1397395961][/DOUBLEPOST].
yeni haritanı bekliyorum... :)

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir map ı 10 üzerinden 10 olarak değerlendirmek demek mapta hiç kusur olmaması en iyi maplar arasında olması yenilikçi fikirler olması buildingin harika olması lazım. Neyin kafası :örümcek:

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir map ı 10 üzerinden 10 olarak değerlendirmek demek mapta hiç kusur olmaması en iyi maplar arasında olması yenilikçi fikirler olması buildingin harika olması lazım. Neyin kafası :örümcek:
aynen, haklısın :) zaten ben bile kendi haritama 10 vermedim. ama bu benim çok eski (ilk) haritam olmasına rağmen sevilmiş demek ki.
buradan tüm oynayanlara ve yorum yapanlara teşekkür ediyorum...

bu arada, sen oynadın mı? nasıl buldun?

ZTHM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@zupacrafter özelden konuşma başlatsana bende bir sorun var yapamıyorum.

PanS

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Fotoğrafları ve yazıları daha düzenli yapabilirdin map güzel ++

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Keşke konuyu horlatmasaydın.