ADVENTURE MAP (TÜRKÇE) HAZİNE AVI

5 üzerinden kaç?

• 1

Kullanılan: 11 29.7%
  • 2

Kullanılan: 1 2.7%
  • 3

Kullanılan: 0 0.0%
  • 4

Kullanılan: 1 2.7%
  • 5

Kullanılan: 3 8.1%
  • 10!!!!!!!!!!!!

Kullanılan: 21 56.8%

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .

ZTHM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
deneyeceğim...
güzele benziyor[DOUBLEPOST=1392829105,1392748626][/DOUBLEPOST]dün indirip oynayamamıştım. bugün oynadım haritada çok çok büyük hatalar var. resmen bitmemiş gibi. mesela çok yanlış bir yerden başladım map e arayıp buldum başlanılan yeri. bunun gibi başka hatalar da vardı. daha bitmedi ama az kaldığını hissediyorum. bitirince bir daha yazacağım

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1392829105,1392748626][/DOUBLEPOST]dün indirip oynayamamıştım. bugün oynadım haritada çok çok büyük hatalar var. resmen bitmemiş gibi. mesela çok yanlış bir yerden başladım map e arayıp buldum başlanılan yeri. bunun gibi başka hatalar da vardı. daha bitmedi ama az kaldığını hissediyorum. bitirince bir daha yazacağım[/quote]

aah evet şimdi indirip baktım hemen gerçekten öyle aslında böyle değildi. gerçekten, hataları falan düzeltmiştim bizzat kendim deneyip koymuştum. hatta yorumlardan da görüleceği gibi birçok kişi oynayıp beğenmişti... yanlışlıkla linki yenilerken eski halini koymuşum... kusura bakma. eğer bulabilirsem gerçek mapı koyarım.

Son düzenleme:

ZTHM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1392829105,1392748626][/DOUBLEPOST]dün indirip oynayamamıştım. bugün oynadım haritada çok çok büyük hatalar var. resmen bitmemiş gibi. mesela çok yanlış bir yerden başladım map e arayıp buldum başlanılan yeri. bunun gibi başka hatalar da vardı. daha bitmedi ama az kaldığını hissediyorum. bitirince bir daha yazacağım

aah evet şimdi indirip baktım hemen gerçekten öyle aslında böyle değildi. gerçekten, hataları falan düzeltmiştim bizzat kendim deneyip koymuştum. hatta yorumlardan da görüleceği gibi birçok kişi oynayıp beğenmişti... yanlışlıkla linki yenilerken eski halini koymuşum... kusura bakma. eğer bulabilirsem gerçek mapı koyarım.[/quote]

mapı bitirdim son kısımı çok sevdim bi köy gibi bir şey. hele havzu çok beğendim. gerçek, hatasız halini oynamayı isterdim. bu haliyle bile güzel, öyle çok daha iyidir herhalde :)
bu haritada değişik bir şey oldu. aslında yanlış anlama ama biraz kalitesiz ve ksa gibi geldi bana. yine de nedense çook sevdim. arada espriler falan vardı. ne biliyim sevdim işte. söylediğin gibi bu ilk haritan olduğu için biraz kötü galiba ama ben yine de beğendim. eğer ilerde yine bunun gibi bir map i daha çok emek harcayarak yaparsan çok iyi olr bence.

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aah evet şimdi indirip baktım hemen gerçekten öyle aslında böyle değildi. gerçekten, hataları falan düzeltmiştim bizzat kendim deneyip koymuştum. hatta yorumlardan da görüleceği gibi birçok kişi oynayıp beğenmişti... yanlışlıkla linki yenilerken eski halini koymuşum... kusura bakma. eğer bulabilirsem gerçek mapı koyarım.

mapı bitirdim son kısımı çok sevdim bi köy gibi bir şey. hele havzu çok beğendim. gerçek, hatasız halini oynamayı isterdim. bu haliyle bile güzel, öyle çok daha iyidir herhalde :)
bu haritada değişik bir şey oldu. aslında yanlış anlama ama biraz kalitesiz ve ksa gibi geldi bana. yine de nedense çook sevdim. arada espriler falan vardı. ne biliyim sevdim işte. söylediğin gibi bu ilk haritan olduğu için biraz kötü galiba ama ben yine de beğendim. eğer ilerde yine bunun gibi bir map i daha çok emek harcayarak yaparsan çok iyi olr bence.[/quote]

çok sağol. belki ileride yaparım. sen diğer mapime de bir baksana :)
https://forum.gamer.com.tr/konu/the-detective-tough-education-adventure-map.149390/

Frienderman

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beğenmedim emeğe saygı duyamam belki ben yanlış yaptım ama :creeper::iskelet::örümcek::zombi: gibi

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Virüstotal eklemelisiniz!

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beğenmedim emeğe saygı duyamam belki ben yanlış yaptım ama :creeper::iskelet::örümcek::zombi: gibi
kardeşim bu haritada soruın var zaten yanlış yerde başlatıyo, creative'de başlatıyo vb. linki yyenilerken en son halini koymamışım. şimdi de en son halini bulamıyorum. o yüzden beğenmemen normal. ama onun haricinde normal oynayabilirsen bence beğenirsin. konunun başına bir uyarı yazacaktım ama unuttum şimdi yazıyorum. mapın normal halini bulursam koyacağım. bir de ozaman oyna. zaten bu bayağı eski bir haritam, ilk haritam. biraz acemice olabilir.[DOUBLEPOST=1396780042,1396779993][/DOUBLEPOST]
Virüstotal eklemelisiniz!
haritayı düzeltince ekleyeceğim