[15.07.2016] CioNarutoRPG %100 RPG - 3D Jutsular - Hikaye Modlu Görevler - Klanlar - Köyler

Bell_Cranel

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Saçma saçma konuşmayın adam server yeniden açılıncaya kadar video çekti fotoğraf attı adama ağlamayın diyorsunuz hiç üşenmeyip pi. lik olsun diye serveri baltalıyorsunuz.Ağlayanlar zaten belli serverin yeniden açılmasını yediremeyip kıskananlarmı desem bilemedim :ha:

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam beyler yeterli konu kapandı uzatmaya gerek yok.

NighXees

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Kerem
Rolsel Nick:Sasuke

Kaç Sene RPG Serverlerinde Oynadınız:1
Günde Kaç Saat Açık Kalabilirsiniz:4
CioAnimeyi Ne Zamandan Beri Biliyorsunuz ?:10 günden beri
Oyuna Hangi Nickle Giriceksiniz ? :NighXees
Arkadaşınla antreman yapıyorsun arkadaşın meydan okudu aranızda geçicek olan Savaş Diyaloğunu Yazınız:Güçlü olan kazansın bakalım!
Jutsu öğrenirken senseinle aranda geçicek diyaloğu yazınız:Nasıl jutsu öğrenebilirim sensei?
Bir sensei ile karşılaştınız aranızda geçicek olan Diyaloğu YAZINIZ:Merhaba sensei
Bildiğiniz RPG Komutlarını ve anlamlarını ayrıntılı şekilde anlatınız:Bilmiyorum

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:Kerem
Rolsel Nick:Sasuke

CioAnimeyi Ne Zamandan Beri Biliyorsunuz ?:10 günden beri
Arkadaşınla antreman yapıyorsun arkadaşın meydan okudu aranızda geçicek olan Savaş Diyaloğunu Yazınız:Güçlü olan kazansın bakalım!
Jutsu öğrenirken senseinle aranda geçicek diyaloğu yazınız:Nasıl jutsu öğrenebilirim sensei?
Bir sensei ile karşılaştınız aranızda geçicek olan Diyaloğu YAZINIZ:Merhaba sensei
Bildiğiniz RPG Komutlarını ve anlamlarını ayrıntılı şekilde anlatınız:Bilmiyorum
Yanlış yerden başvuru bildiriyorsun lütfen açıklamamı daha dikkatli oku Serverin sayfasından özel olarak mesaj atıcaksın.

NighXees

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Kerem Skype.NighXees
Facebook link:https://www.facebook.com/kcor.dkba
Lütfen beni servere alın konuyu okudum ve çok meraklandınm server çok güzel gibi!
Rolsel Nick:sasuke
CioAnimeyi Ne Zamandan Beri Biliyorsunuz ?:10 gün
Arkadaşınla antreman yapıyorsun arkadaşın meydan okudu aranızda geçicek olan Savaş Diyaloğunu Yazınız:Hadi bakalım iyi olan kazansın!
Jutsu öğrenirken senseinle aranda geçicek diyaloğu yazınız:Ben bu jutsuyu öğrenmeye hazırım!
Bildiğiniz RPG Komutlarını ve anlamlarını ayrıntılı şekilde anlatınız:YOK

Yanlış yerden başvuru bildiriyorsun lütfen açıklamamı daha dikkatli oku Serverin sayfasından özel olarak mesaj atıcaksın.
okey

MrtcnÇaya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sahte kanıt? Ben kanıt falan attığımı hatırlamıyorum neden kendi kendinize triplere giriyorsunuz? Yorum kaldıramayacaksanız sunucu falanda açmayın size önerim yoksa çok ağlarsınız :p
Arkadaşlar öncelikle merhabalar herkese kolay gelsin.Ben bu serverin adminiyim ki ama size göre çok tecrübem yok yani sizin yanınızda bir şey deilim ama şöle bir şey sölemek istiorum konu kapandı ama şöle bir şey var hani ''NARUTO RPG'' Konu başlıgımız bu demi beyler haklısınız editlemek ve yapmak arasında cok fark var onlara lafım yok saygım sonsuzdur bükemediğin eli öpüceksin diye bir laf vardır aynen öle size bir lafım yok ama map yapılırken bende vardım birçok yardımım dokundu ama ''NARUTO RPG'' oldugu için bırakında benzerlikler olsun çünkü map aynı konu aynı o aynı şu aynı bakın birda şöle bir şey var sizin attıgınız link olan eski mapimizdi bizim evet hazıra konduğumuz oldu yalanım yokdur kimseye karşı fakat şöle birşeyde var bu konu kacıncı kez yenilendi bilemiorum ama her yenilemede birçok kez update olan şeyler oldu :) hani kendimizi kimseden üstün görmüyoruz ve eleştirilere açıgız ama siz gelip burda elimizde kanıt var iken halada eleştiri edip laf kakalamaya yok çalıntı map yok emek deil vs.vs laf ile yaparsanız harbiden emeği geçen insanın hakkına girersiniz ve bizi üzersiniz. :) @mciltrot34 @bydemir06 Eleştirileriniz için teşşekürler kolay gelsin.

Son düzenleme:

Dead_Knights

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle merhabalar herkese kolay gelsin.Ben bu serverin adminiyim ki ama size göre çok tecrübem yok yani sizin yanınızda bir şey deilim ama şöle bir şey sölemek istiorum konu kapandı ama şöle bir şey var hani ''NARUTO RPG'' Konu başlıgımız bu demi beyler haklısınız editlemek ve yapmak arasında cok fark var onlara lafım yok saygım sonsuzdur bükemediğin eli öpüceksin diye bir laf vardır aynen öle size bir lafım yok ama map yapılırken bende vardım birçok yardımım dokundu ama ''NARUTO RPG'' oldugu için bırakında benzerlikler olsun çünkü map aynı konu aynı o aynı şu aynı bakın birda şöle bir şey var sizin attıgınız link olan eski mapimizdi bizim evet hazıra konduğumuz oldu yalanım yokdur kimseye karşı fakat şöle birşeyde var bu konu kacıncı kez yenilendi bilemiorum ama her yenilemede birçok kez update olan şeyler oldu :) hani kendimizi kimseden üstün görmüyoruz ve eleştirilere açıgız ama siz gelip burda elimizde kanıt var iken halada eleştiri edip laf kakalamaya yok çalıntı map yok emek deil vs.vs laf ile yaparsanız harbiden emeği geçen insanın hakkına girersiniz ve bizi üzersiniz. :) #mciltrot34 #bydemir06 Eleştirileriniz için teşşekürler kolay gelsin.
Yih işte baş adminin izinden git :D :)

BuilderCocuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
-BAŞVURU FORMU-
Adınız:Kağan Hamza Öztürk
Rolsel Nick:Dwragon
Kaç Sene RPG Serverlerinde Oynadınız:1-2
Günde Kaç Saat Açık Kalabilirsiniz:3-4-5
CioAnimeyi Ne Zamandan Beri Biliyorsunuz ?:Yeni Öğrendim Hoşuma Gitti Girmek İstiyorum
Oyuna Hangi Nickle Giriceksiniz ? :Dwragon
Arkadaşınla antreman yapıyorsun arkadaşın meydan okudu aranızda geçicek olan Savaş Diyaloğunu Yazınız:Böle Bitmemeliydi Ama Kaybedeceksin!!!!
Jutsu öğrenirken senseinle aranda geçicek diyaloğu yazınız:Senseiii <3 Senseiii <3 Jutsu Öğretsene :))))
Bir sensei ile karşılaştınız aranızda geçicek olan Diyaloğu YAZINIZ:Bu Çok Mantıksız O anki duruma Bağlı bir şey şu an bir şey Yazamam :D Ama Yinede Yazıyım (Ramennn)
Bildiğiniz RPG Komutlarını ve anlamlarını ayrıntılı şekilde anlatınız:-/me ayağa kalk -/do Bilgi Verme Komutudur Mesela -/do Yorgun Gözüküyor -/f .... Roldeki anlamı fısıldar 5 blocktan duyulur -/ba Roldeki Metni bağırır Daha uzaktaki İnsanlar Duyabilir -/occ oyun hakkında yani rol dışı konuşmalardır rol haricinde konuşmalardır

ComputrixPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2 yıldır rpg serverlerde oynuyorum bu kadar iyisini görmedim +!1111111

Itachi36

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server guzel oynarken zevk aldığım nadir serverlerden