[15.07.2016] CioNarutoRPG %100 RPG - 3D Jutsular - Hikaye Modlu Görevler - Klanlar - Köyler

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hocam map alıntı olduğu belli lütfen artık alıntı paketlerle sunucu açmayın

zBaturalp

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hic bir şekilde alıntı yok kardeşim tamamen kendi emekleriyle yaptılar kanıtlarıda var Bu server kac yıllık server Eğer başından oynasaydın tüm yapım aşamaları grupta paylaşıldı daha neyin kafasını yaşıosun anlamadım ama tek amacın Konuyu baltalamak biz seviyoruz oynuyoruz Oynayan herkezde memnun

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Map tamamiyle emek değil. Bu sunucuyu kaçıncıya yeniliyorsun bilmiyorum ama galiba oyuncu sayın düştüğünde yeniden oyuncu çekmek için konuyu yeniden açıyorsun. Ne zaman şu konuyu görsem diğer bir konudan ek özelliği yok. Bu konuda gördüğüm tek fark shaderli resim çekmiş olman. Gerçekten küçük alıntı maplarla büyük orjinal yenilenme yapıyorsun. Serverin yapıtaşı olan jutsu pluginlerin vs kaç yıldır yabancı dilde çalışıyor, buda gerçekten büyük yenilenme. 3-4 dünya yükleyip 2 değişiklik yapıp önümüze koyuyorsunuz alın size nardo arpici servür.

zBaturalp

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Map tamamiyle emek değil. Bu sunucuyu kaçıncıya yeniliyorsun bilmiyorum ama galiba oyuncu sayın düştüğünde yeniden oyuncu çekmek için konuyu yeniden açıyorsun. Ne zaman şu konuyu görsem diğer bir konudan ek özelliği yok. Bu konuda gördüğüm tek fark shaderli resim çekmiş olman. Gerçekten küçük alıntı maplarla büyük orjinal yenilenme yapıyorsun. Serverin yapıtaşı olan jutsu pluginlerin vs kaç yıldır yabancı dilde çalışıyor, buda gerçekten büyük yenilenme. 3-4 dünya yükleyip 2 değişiklik yapıp önümüze koyuyorsunuz alın size nardo arpici servür.
peki sen böyle düşünüosun ama Şimdi kodlama biliyonmu desem Hayır dersin Server açtınmı hiç desem hayır dersin o yuzden uğraşmaya deymezsin amacın Konuyu baltalamak başka hiçbir şey degil

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
peki sen böyle düşünüosun ama Şimdi kodlama biliyonmu desem Hayır dersin Server açtınmı hiç desem hayır dersin o yuzden uğraşmaya deymezsin amacın Konuyu baltalamak başka hiçbir şey degil
Güldürdün kardeşim Kemal hem skripter hem pluginer hemde birçok sunucu açtı :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beğenmiyosan beğenme Herkezin Kendi zevki var İster oyna ister oynama Burda tek Kıskanan sensin senin dışında sorun yaratanda yok ? herkes Güzel oldugunu söylüyor ve servere başlayanda Bırakmıyor Seviyor açıkla şimdi bunu ?

Beğenmiyorsan beğenme :D Diyorsun herkesin kendi zevki ise neden bana karışıyorsun :D Kıskanmak mı neyi kıskandığımı açıklarmısın :D
Herkes güzel olduğunu diye bilir demek ki benim gibi görüş açıları yok.
Ben sizin sunucuya laf atım mı ? Hayır ama siz üsteliyor ve devam ediyorsunuz merak ediyorum yorum kaldıramayacak iseniz neden konu açıyorsunuz. ? Benim bu sunucu konusunda neden builder var demiştim şimdi sizler sunucu ya laf çevirdiniz.

mciltrot34

En iyi cevaplar
1
Sana tavsiyem bir mesaj sayıma bakman, birde açtığım konulara bakman. Amaç konu baltalama değil amaç ne rezillik çıkardığını göstermek.

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sizlere fotoğraflı kanıt sunuyorum ve bütün dünyayı yeniden yaptık suna aynı şekilde ıwagakure aynı şekilde hiçbir alıntı yapılmadı tek tek kanıtlarımız var daha ne sunayım önünüze sanki servere şimdi girebildinde oynayabildin nedir bu ön yargınız neden baltalıyonuz konuyu çok biliyorsanız gidin kendizi açın serverinizi Eski konuda eski map fotoları vardı, eski klanlar vb. bende konuyu yenileyip yeniden açtım ne alaka oyuncu çekmek için diyorsun

Kardeşim yukarıda resimli kanıt var yapılırken mapın neresi alıntı ? neden uyduruyorsunuz tek tek builderin fotosu yapılırken fotolarımı atayım illa derdiniz ne yani

haklısın senin sunucunu baltalıyorum :)
Çünkü çok kıskanıyorum :)
Ap ayrı dediğiniz map ful aynı yapılar :) Ufak değişik mapler.
Adam da sahte kanıt var derken Pmc ' den olana sahte diyorsun.
Sizin LegendMaqic plugin ile yapıyorsunuz maqic plugini gibi affecter pluginler kullanırsınız biz kendimiz kodlarız.

+ Sadece editlenmiş bir map :) , Gelip bana burada değişik değişik konuşma yani :)
Map editlenmedi Surlar Dağlar Her şeyi kendimiz yaptık dağları vb. etraftaki yapıları world düzenleme nehir göl gibi yerleri worldpainterla düzenledim + istersen bir mapı indir sen gir gez o attığın linktenini bide bizim serverdeki binalarla karşılaştır bir tanesini bile aynı bulamazsınız bi hokage binası aynı çıkar oda animede öyle yapıcak bi şey yok onu değiştirisek rol değişir.LegendMagic plugini yok servere gelip jutsulara bakarsan anlarsın zaten legend magic olmadığını belki o plugine benzer effectleri vardır olabilir minecraft bu yüzlerce effect yok hepsi birbirine benzeyen effectler

mciltrot34

En iyi cevaplar
1
Kardeşim sizlere fotoğraflı kanıt sunuyorum ve bütün dünyayı yeniden yaptık suna aynı şekilde ıwagakure aynı şekilde hiçbir alıntı yapılmadı tek tek kanıtlarımız var daha ne sunayım önünüze sanki servere şimdi girebildinde oynayabildin nedir bu ön yargınız neden baltalıyonuz konuyu çok biliyorsanız gidin kendizi açın serverinizi Eski konuda eski map fotoları vardı, eski klanlar vb. bende konuyu yenileyip yeniden açtım ne alaka oyuncu çekmek için diyorsun

Kardeşim yukarıda resimli kanıt var yapılırken mapın neresi alıntı ? neden uyduruyorsunuz tek tek builderin fotosu yapılırken fotolarımı atayım illa derdiniz ne yani
Peki mapı yaparken herhangi bir Speed Build videosu çektiyseniz yayınlayabilirsimisiniz? Çünkü böyle yetkililerden öyle bir map bekleyemiyorum. Evet çok biliyoruzda ondan konuşuyoruz zaten. Bunun adı konu baltalamak değil rezillik sergilemektir. Kimin kim olduğunu bilmeden neyin ne olduğunu öğrenmeden buraya yorum atmanız gerçekten saçma :) Oysaki karşınızdaki insanlar sizden daha büyük ve daha tecrübeli insanlar. Anladımki herhalde büyüklere karşıda saygınız yok?

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki mapı yaparken herhangi bir Speed Build videosu çektiyseniz yayınlayabilirsimisiniz? Çünkü böyle yetkililerden öyle bir map bekleyemiyorum. Evet çok biliyoruzda ondan konuşuyoruz zaten. Bunun adı konu baltalamak değil rezillik sergilemektir. Kimin kim olduğunu bilmeden neyin ne olduğunu öğrenmeden buraya yorum atmanız gerçekten saçma :) Oysaki karşınızdaki insanlar sizden daha büyük ve daha tecrübeli insanlar. Anladımki herhalde büyüklere karşıda saygınız yok?
Ben burda size küfür etmedim bir şey demedim sadece sahte kanıtlarla neden şimdi bu duruma gelipte böyle yazıyorsunuz ? speed build videosu çekmedik sadece resimli kanıtlarımız var bu yetkilileri daha önce tanıdın mı da böyle ön yargılı konuşuyorsun world editle kolaylıkla o sur çekilip kolaylıklada o dağlar vb. nehir yapılır ev buildleri ise o kadar zor bir iş değil sadece emek isteyen konular yaratıcılığım benim fazladır kurucu olmama rağmen her işi yaparım build,reklam,kodlama vb. bence konuyu burda kapatıp daha fazla uzatmayalım gereksiz tartışmaya giriyoruz

MinatoZX

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kimin ne olduğunu bilmeden yorum atmanız saçma demişsin aynısını sen yapmışsın bende yardım ettim bu builde sizin bu yaptığınız gerçekten baltalamak ama

asger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverda buildler yapılırken gezdim gördüm kendileri yaptılar buildleri

YusufSHN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğer mapin emek olmadığını düşünüyorsan bu senin düşüncen biz kimsenin düşüncesine karşı çıkmayız ama fakat serveri baltalamaya çalışıyorsan karşı çıkarız Draz iyi bir insan adam her serverini emekle yapıyor ve benim şuanda builderlarda ismim yok ama builderde baya bi emeğim dokundu siz bir serveri baltamak istiyorsanız baltayı kıçınızın kenarından çıkarmanız lazım.

Size ait :D
http://www.planetminecraft.com/project/-download-naruto-world---konoha-village-hidden-in-the-leafs-/

worldü düzenlemek ile yapmak arasında fark vardır :D bunu da demeden edemeyeceğim
Bu arada bizimkiyle karşılaştır onun 10 katı hastaneyi kendi emeğiz bakarsan bütün her şey kendi emeğimizle yapıldı.

mciltrot34

En iyi cevaplar
1
Ben burda size küfür etmedim bir şey demedim sadece sahte kanıtlarla neden şimdi bu duruma gelipte böyle yazıyorsunuz ? speed build videosu çekmedik sadece resimli kanıtlarımız var bu yetkilileri daha önce tanıdın mı da böyle ön yargılı konuşuyorsun world editle kolaylıkla o sur çekilip kolaylıklada o dağlar vb. nehir yapılır ev buildleri ise o kadar zor bir iş değil sadece emek isteyen konular yaratıcılığım benim fazladır kurucu olmama rağmen her işi yaparım build,reklam,kodlama vb. bence konuyu burda kapatıp daha fazla uzatmayalım gereksiz tartışmaya giriyoruz
Sahte kanıt? Ben kanıt falan attığımı hatırlamıyorum neden kendi kendinize triplere giriyorsunuz? Yorum kaldıramayacaksanız sunucu falanda açmayın size önerim yoksa çok ağlarsınız :p

frachlitzitachi

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server ıkıskanıyorsunuz eskilerden olsanız bilirdiniz bu serverlarıun ypaım aşamaları tek tek paylaşıldı