1 Nisan da Kime hangi şakayı yapmak isterdiniz ?

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu gün 1 nisan oldugunu bilmiodm bakınca gördüm :D ve şaka yapmak istemem 1 sene önceki 1 nisan şakamda
elimde torpil patlamıştı tövbeliyim ben :D

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bu ara şaka gibi bir ülkedeyiz ya zaten. Şaka yapacak mecali kalanlara selam olsun. Gülebilenlere saygılar. :sgül:

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben benim sınıfa artık hıyarı sevmiyorum şakası sonra 1 Nisan derim :D

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben yaptım bile!
Dün fen hocası, bir arkadaşa sınav notlarını söylerken "Bengisu'yu al, gerisini at" demiş. Biz de sınıfta sadece Bengisu denen arkadaşı bırakarak onun dersine girmedik. Zil çalınca kapıya toplanıp "1 Nisan!" diye bağırdık. Hoca sıra dayağına çekip sözlülerimizi 50 yaptı.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
So Üzücü Canım :C
Ben yaptım bile!
Dün fen hocası, bir arkadaşa sınav notlarını söylerken "Bengisu'yu al, gerisini at" demiş. Biz de sınıfta sadece Bengisu denen arkadaşı bırakarak onun dersine girmedik. Zil çalınca kapıya toplanıp "1 Nisan!" diye bağırdık. Hoca sıra dayağına çekip sözlülerimizi 50 yaptı.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bütün sitelerimin ana sayfayı 404 yapmak.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Zamanında Haçlı ordusu Müslüman insanları yine katlederken Müslümanlar zor bela bir kaleye saklanmış ve günlerce oradan çıkmamışlar hırsla dolu Haçlı ordusu ise kapılarında beklemişler en sonunda Müslümanların asla çıkmayacaklarını anladıklarında "Artık barışmak istiyoruz savaş istemiyoruz" diyerek onları kandırmışlar barış yanlısı Müslümanlar da onlara inanıp kaleden çıkmışlar ve Haçlı ordusu hepsini katletmiş ve o gün tarih 1 Nisanmış bu yüzden 1 nisan şaka günüdür :(
Bunu da niye anlattım bilmiyorum ama lazım olur genel kültür olarak yanınızda bulunsun :(