1 Nisan da Kime hangi şakayı yapmak isterdiniz ?

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Zamanında Haçlı ordusu Müslüman insanları yine katlederken Müslümanlar zor bela bir kaleye saklanmış ve günlerce oradan çıkmamışlar hırsla dolu Haçlı ordusu ise kapılarında beklemişler en sonunda Müslümanların asla çıkmayacaklarını anladıklarında "Artık barışmak istiyoruz savaş istemiyoruz" diyerek onları kandırmışlar barış yanlısı Müslümanlar da onlara inanıp kaleden çıkmışlar ve Haçlı ordusu hepsini katletmiş ve o gün tarih 1 Nisanmış bu yüzden 1 nisan şaka günüdür :(
Bunu da niye anlattım bilmiyorum ama lazım olur genel kültür olarak yanınızda bulunsun :(
Bu...Barış yanlısı müslümanların hatası yada biz ona tecrübesizliği diyelim. Yada kumar oynamışlar diyelim , her halikarda onların hatası kaleden çıkmak. Savaşta bu kadar kolay inanmak problem olur.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Bu...Barış yanlısı müslümanların hatası yada biz ona tecrübesizliği diyelim. Yada kumar oynamışlar diyelim , her halikarda onların hatası kaleden çıkmak. Savaşta bu kadar kolay inanmak problem olur.
Evet ama işte o zamanlar toplumun saflığı işte. İnanmışlar hemen. Gerçi başka şansları da yoktu kalede yemek stoğu kalmamıştı ve açlıktan ölmek yerine en azından barış ihtimalini denemek istemişler. Kumar oynamışlar yani evet.

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
rayandu06 = Artık Kitli HG Yasaklandı Ve WWE Yayından Kalktı :p
Alps = Artık Pc Montajı Yapılmayacak Tek Tek Donanım Satışları Durdu Sadece Hazır Marka Pc Ler Satın Alınacak B)
ByEnderTR = Skript Yayından Kalktı Sunucunu Baştan Aşarı Java İle Kodlamak Zorunda Kalacaksın :alay:
umut_ = SkyBlock Plugini Yayından Kalktı Eski Pluginler Kullanılamıyor Kısacası SkyBlock Oynayamayacaksın :aşık:
Problem değil benim için :( Sınav haftamın bitmesine 3 gün kaldı. Gerçi ingilizce ve fizik ertelendi..

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Basit olmayı bırakın

patatesi una bulayın ve kalabalık bi mahallede lokum diye dağıtın
bi poşete kar doldurun birilerine fırlatıp kaçın

patatesi geçen sene okulda yaptık eğlenceli oluyor :D

GetqusA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@MegaCrafter Seni Skypemden Siliyorum Bir daha Görüşmeyelim Olurmu .. ! [Mesaj Atma Birdaha)

655

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyuncak Silah Alırdım.Okuldaki öğretmeni korkuturdum. sınıfa giren

EpicArt

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne şakalarınız varmıs he :D Bazıları tehlikeli :D