[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

memolixx11

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bunu kim çıkardı ? böyle bir şey yok. Düzgün bir üslup ile ziyarete gelebilirmiyiz diyenleri alıyorum .. 6 kişiydik ve 2 kişi bağış yapmıştı sadece.
Bu ne saçmalık .. İnsanlar bağış yaptı diye onlara özel bir muamelemi göstereceğimi sanıyorsunuz. Her oyuncu kurallara uyduğu sürece eşittir.
Bağış yaparlarsa teşekkürlerimi sunup hesaplarına kredi aktarıyorum. Bu kadar bitti. Sunucuda arza var diyen kullanıcıya da yardım ediyorum, bağış yapmış arza var diyen kişiye de yardım ediyorum. Herhangi bir öncelik sırası yok.
bağış yapıcam size yar
ege abi sw için bi tarih verebilirmisin senin şaheserini beklediğimze deyecek çok heyecanlıyız

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
severe ilk ben girdim herkezden önce ama 2 dk sonra intenet giti ya

abi bir turdaha olcami

DoktorBey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Acaba serverdeki VIP yani Elite'nin seviye olarak özelliklerini anlatabilirmisin Ege? Yani : seviye 1 - özellikleri seviye 2 - özellikleri vb.

xkingkral

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş geziye aldığın için tekrardan teşekkür ederim beklediğimize deydi beyler daha bize %30 u gösterdi

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
- - - - - -
Gezide banlananlar sadece gezide banlandı ;_,
uUuUu.UuUuU 10 kişi banlamışım ;_,

SnipeTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Harika bir sunucu olmuş bence. Umarım buglar giderilir ve sunucu açılır ^^ Cidden yemek yiyince sniper olması çok garip :S

Leondras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Video istermisiniz Ege'nin anlattığı HERŞEYİ videoya aldım.