[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
of ya severe girdim internet giti geldi bi kere severde oynama sanşi bulamadim

kurucu bir turdaha olcakmiya yarin filan

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Peff bugdan dolayı banlandım.Şimdi o silaha dönüşen yemek bugını anlıyorum.Herkesin olduğu yerde sanırsam yemek tavuk çorbasıydı yedi elimdeydi sağ tık basılıydı yediğimde sola bastım adama tek attı ban yedim ,_,

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peff bugdan dolayı banlandım.Şimdi o silaha dönüşen yemek bugını anlıyorum.Herkesin olduğu yerde sanırsam yemek tavuk çorbasıydı yedi elimdeydi sağ tık basılıydı yediğimde sola bastım adama tek attı ban yedim ,_,

Sizin bilgisayar tamirden geldi mi :)

Avhko

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server Whitelist de Ne Zaman Whitelist Kapanır ?

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zaten server acilacak yakinda turlar bitecek bence :D

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali

Apple_PieTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuda Şuanda Yetkili Olarak Sadece Ben Varım .. Tek Başıma Yaptım Tek Başıma İlerletiyorum Her Hangi Bir Bugda Bana Bildiri Geldiğinde Anında Gideriyorum .. Bir Problem Çıkmıyor . Sadece Yeni Gelenler ilk hapse Girişlerinde Çok Küfrediyorlar Onlarada 5 Dakika Mute Atıyorum Alışıyorlar ..
Selam sunucuda tek yetkili deyince baya bir emek verdiğini hissettim bende servere builder olarak katılmak istiyorum eskiden bir build takımıyla çalışmıştım ve arkandan asla ve asla bıçaklamam buna yemin ederim buildimi test et! Oyuncu adım: Apple_PieTR

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Selam sunucuda tek yetkili deyince baya bir emek verdiğini hissettim bende servere builder olarak katılmak istiyorum eskiden bir build takımıyla çalışmıştım ve arkandan asla ve asla bıçaklamam buna yemin ederim buildimi test et! Oyuncu adım: Apple_PieTR
Öyle herkesi almıyor malesef.Zaten build yapan kişiler var tek başıma derken skript konusunda dedi.

Edit:Ayrıca Ege nin o mesajı yetkili bir kaç kişi almadan önceydi yani eski sunucunun başlarında.

efe138

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
builder olcaksan bile op olamazsın söyleyeyim

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle herkesi almıyor malesef.Zaten build yapan kişiler var tek başıma derken skript konusunda dedi.

Edit:Ayrıca Ege nin o mesajı yetkili bir kaç kişi almadan önceydi yani eski sunucunun başlarında.
Build yapan yok ,_; Yaptığım buildleri hızlandırmak adına yanımda bulunup GODMODE 0 da blok koymaktadırlar. ^.^
Örnek; Ben bir duvar çekiyorum mesela, Üstünü doluduruyorlar, Ben de bu sırada odaların içini yapıyorum.