[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi Tır Söförü Vb Nezaman gelicek not : 5 aydır Online yim :)
Yoğun bir dönemdeyim ,_, En kısa zamanda ciddi değişiklikler gelecektir .. şimdilik yenilikleri otomatiğe bağlayamayacağım .. Ama şu saçma olayları üzerimden bir atayım her pazartesi den pazartesi ye yenilik (update) getireceğim ..

Merhaba abi ben serverinizi çok beğendim ancak Hayat RPG den başka şeylere girmiyor (skyblock vb) ...
sorun bendemi yoksa server bakımda mı??
:yastık::notch:
O kısımları aktif etmedim .. Zaten çok oyuncu kitlemiz yok oralar açılsa her bölümde 2 şer kişi ancak olabilirdi ..

Manly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraft da roleplay mı? başarılar.Geleceğim umarım güzel rol ortamı vardır.

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
abi biraz ilgilenin ya adamlar hack 10 15 bloktan kelepceliyolar bazilari direk yanimiza isinlarniyo tunakaraca diye biri geldi servere adam bildiyin 20 bloktan gelepce takiyo

Manly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi biraz ilgilenin ya adamlar hack 10 15 bloktan kelepceliyolar bazilari direk yanimiza isinlarniyo tunakaraca diye biri geldi servere adam bildiyin 20 bloktan gelepce takiyo
Kişi doğru söyluyor ve sunucuya gerçek bir rol ortamı ekleyebilirsiniz mesela /me /DO kavramlarını ekleyerek ayrı renkler yapıp sonra sadece yakınında olana yazın gidebilecek bunu kodlayabilirsiniz.Umarım olur çunku gerçekten girdiğim ilk yarım saat bu dertlerden sıkıldım anti hack yüklemeniz lazım ve Taseri taramalı kullanan Polisler var oda biraz canımı sıktı acıkcası Rol yapmadan kelepceleyenler var. Yolda göruyorlar taratıyorlar aranıyorsa atıyorlar hapise. Biraz düzen getirin Hayat Roleplay a. (by hotchetos07)

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Speed hacki(araba değil arabasız speed hack) olanı gördüm ama öle bir hacki olanı hiç görmedim moderatorlar ilgileniyor ama biraz az giriyorlar sunucuya.

Kişi doğru söyluyor ve sunucuya gerçek bir rol ortamı ekleyebilirsiniz mesela /me /DO kavramlarını ekleyerek ayrı renkler yapıp sonra sadece yakınında olana yazın gidebilecek bunu kodlayabilirsiniz.Umarım olur çunku gerçekten girdiğim ilk yarım saat bu dertlerden sıkıldım anti hack yüklemeniz lazım ve Taseri taramalı kullanan Polisler var oda biraz canımı sıktı acıkcası Rol yapmadan kelepceleyenler var. Yolda göruyorlar taratıyorlar aranıyorsa atıyorlar hapise. Biraz düzen getirin Hayat Roleplay a. (by hotchetos07)
/me /do eklenir diye düşünüyorum ama kurucu biraz meşgul herşeyi bir anda yapamıyor.
Rol yapmayan polislere gelince sunucuda bende polisim bende rol yapmadan kelepçeliyorum ama nerden bileyim ben adama ''Dur polis o eroinleri ekmeyi bırak teslim ol'' falan diyene kadar kaçmayacağını ? Dün yaşanan bir olayı anlatıyım kısaca:
Son model arabayla (B)) dolanıyordum birini direk kelepçeledim sonra Adalet <3 yazdım adam direk başladı küfür etmeye sırf role play yapmadan tutukladım diye.

-[Komiser]SimplyAdvanced

Manly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Speed hacki(araba değil arabasız speed hack) olanı gördüm ama öle bir hacki olanı hiç görmedim moderatorlar ilgileniyor ama biraz az giriyorlar sunucuya.

/me /do eklenir diye düşünüyorum ama kurucu biraz meşgul herşeyi bir anda yapamıyor.
Rol yapmayan polislere gelince sunucuda bende polisim bende rol yapmadan kelepçeliyorum ama nerden bileyim ben adama ''Dur polis o eroinleri ekmeyi bırak teslim ol'' falan diyene kadar kaçmayacağını ? Dün yaşanan bir olayı anlatıyım kısaca:
Son model arabayla (B)) dolanıyordum birini direk kelepçeledim sonra Adalet <3 yazdım adam direk başladı küfür etmeye sırf role play yapmadan tutukladım diye.

-[Komiser]SimplyAdvanced
Küfür çözüm değil ama sinirlenmis belliki bidakine rol yapmadan tutukla o halde hak ettini düşünuyorum.boşuna 5 dakkika beklemeye lüzm yok. taseri taramalı kullanmayı bırakman gerek bide Kartusu saniyede yenileyemezsiniz yakından yazma ve artık doğru bir rol ortamı sağlanması zorunlu böyle trolleyenler var öldürüp zaaa yazıp çıkıyorlar bazılarıda kelepceleyip zaa yazıp çıkıyor.

Bu yorum kesinlikle ama kesinlikle post veya serveri kötüleme amaçlı değil:
Suan 4 saat oldu ve bugdan sıkıldım artık çıktım düzelir umarım soygun yaptım saat geçti yapamıyorum + Araça binemiyorum + meslekten çıkamıyorum Düzelmesi dileği ile.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küfür çözüm değil ama sinirlenmis belliki bidakine rol yapmadan tutukla o halde hak ettini düşünuyorum.boşuna 5 dakkika beklemeye lüzm yok. taseri taramalı kullanmayı bırakman gerek bide Kartusu saniyede yenileyemezsiniz yakından yazma ve artık doğru bir rol ortamı sağlanması zorunlu böyle trolleyenler var öldürüp zaaa yazıp çıkıyorlar bazılarıda kelepceleyip zaa yazıp çıkıyor.

Bu yorum kesinlikle ama kesinlikle post veya serveri kötüleme amaçlı değil:
Suan 4 saat oldu ve bugdan sıkıldım artık çıktım düzelir umarım soygun yaptım saat geçti yapamıyorum + Araça binemiyorum + meslekten çıkamıyorum Düzelmesi dileği ile.
-/Bugumvar komutunu kullanabilirsiniz .. Şu anda başka alternatif çözüm yok ..

-[Komiser]SimplyAdvanced
Sunucunun görsel temasına ağırlık vermeyi planlıyorum .. Tüm mesajları editlemeye başladım .. Yakında kalite sizleri bekliyor.

Manly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
-/Bugumvar komutunu kullanabilirsiniz .. Şu anda başka alternatif çözüm yok ..

Sunucunun görsel temasına ağırlık vermeyi planlıyorum .. Tüm mesajları editlemeye başladım .. Yakında kalite sizleri bekliyor.
Bunu denedim ancak olmuyor.kadronuzu yüksek tutun hacklerden geçilmiyor.

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
admin servere girmiyoki ne zmndir serverde goremiyom

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:şapka::):sinsi::sıkarım::kırbaç::se::öl::ölüm: dikatli bakarsaniz sekiler sirali oldunu anlarsiniz

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
adam calismaya baslar karanlik islere karisir polis gelir adam yakalanmamak icin kendini oldurru sonrada ruguna el fatiha demi ?

Manly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
O değilde en önce sivil olup sicil yiyip Polis olanlar var :D

Evet texture pack e keyloger atıp sonra herkeze indirtiyorsun eski bilgisayarımda test ettim indirmenizi önermiyorum ve konuya mod bekleniyor.

@SweetNetwork