[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonunda yeni pc ile servera girdim dolaşıyım dedim bunu buldum sağ tıkladım bu ne ?
http://hizliresim.com/0LznVV
Bunun hakkında açıklama yapmayı düşünmüyorum .. Diğer oyuncularla birlikte onun ne olabileceği konusunda tartışma yapın .. Bu da benden size Dedektiflik konusu olsun .. Her oyunda açıklanmayan gizli şeyler bulunur kullanıcının kafasını karıştıran şeyler , örneğin GTA San Andreas da bulununan ufo gizemi ,,

bela1233

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bunun hakkında açıklama yapmayı düşünmüyorum .. Diğer oyuncularla birlikte onun ne olabileceği konusunda tartışma yapın .. Bu da benden size Dedektiflik konusu olsun .. Her oyunda açıklanmayan gizli şeyler bulunur kullanıcının kafasını karıştıran şeyler , örneğin GTA San Andreas da bulununan ufo gizemi ,,
ya da ESRARENGİZ KASABA çizgi dzisi gibi :)

ama bence silahdır onlar yani gizli nesne

minecarman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yorumun için teşekkürler bu tür gereksiz konuşan arkadaşları k^le almanıza gerek yok ..

# Güncel #
Üç Beş Gündür Ameliyat Nedeni ile Sunucunun Teknik Arzaları ile ilgilenemedim ..
Neyseki iyileşip Ayağa Kalkabildim ..
Sunucunun Teknik Arzaları ile ilgilenip Tekrar Aktif Ettim ..
Sunucumuz Aktiftir iyi Oyunlar ..
ip nedir acaba

HERROBEMRE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba abi ben serverinizi çok beğendim ancak Hayat RPG den başka şeylere girmiyor (skyblock vb) ...
sorun bendemi yoksa server bakımda mı??
:yastık::notch: