1.7-1.8X New İp Play.McProGaming.Net Kaliteli Survival Sunucu !! 2 Haftada Bir CSGO Çekilişi !! +30

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ah canim benimm sen 93748384738748374 numara gozlukmu takiyorsun bak bakalim bizim buildlerle bunlar aynimi ayrica bizim.hipodrom onlarda at yarisi yada herhangi bir sey eger sunucuya girip bi baksaydin kamil erdemli insan gorurdunki buildler o comez craftla ayni olmadigini ayrica bu benim ilk sunucum degil onceki sunucum arsivlendi suande is yerindeyim cep telefonumdan yaziyorum arsiv konusunun linkinide paylasirim bakarsiniz onunda konusunun acilis tarihine ayni buildler orda var bos bos konusmadan once biraz arastirma yaparsan sevinirim kucuk dostum
Ehehhehe iyi laf soktun :lol:

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ayrica o sunucunun ilk yorumunda bile kotu demisler benim yorumlara bakarsan bi anlarsin nasik bi sunucu oldugunu sen zaten sunucuma girseydin anlardin onun bunun calinti olup.olmadigini fotograflarda gordugun bi sunucuya girmeden kotulemeye kalkma senin dddigin o comezcraft benim sunucumla yarisabilirmi bak bakalim

Ehehhehe iyi laf soktun :lol:
Anca boyle dersin bana duzgun kanitlarla konus bos laf yapma rica ediyorum

ProOktayTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ah canim benimm sen 93748384738748374 numara gozlukmu takiyorsun bak bakalim bizim buildlerle bunlar aynimi ayrica bizim.hipodrom onlarda at yarisi yada herhangi bir sey eger sunucuya girip bi baksaydin kamil erdemli insan gorurdunki buildler o comez craftla ayni olmadigini ayrica bu benim ilk sunucum degil onceki sunucum arsivlendi suande is yerindeyim cep telefonumdan yaziyorum arsiv konusunun linkinide paylasirim bakarsiniz onunda konusunun acilis tarihine ayni buildler orda var bos bos konusmadan once biraz arastirma yaparsan sevinirim kucuk dostum
Bizim tasarımımız diyorsun bir zahmet aynısı olmasın yok birde aynısı olsaydı.
''Kendimize ait tasarim diyorsun.''
Bence git bir araştır bu kelimeyi öyle yorum yap.

METRO7117

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
TEBRİK EDİYORUM KNK ÇOK GÜZEL OLMUŞ BU SERVERE Bİ 10-20 KİŞİ GETİRİRİM BU GÜN BAŞARILAR:yastık::yastık::yastık:

CLAİMDE PVP AÇIKMI BU ARADA..:yastık::yastık::yastık:

SteveKafası

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucu olmuş. Builderinizle çalışmak istiyorum. Ücret karşılığında Map hazırlarsa tabi... Fakat çok skript kullanmışsınız, çok belli.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Görevlerde Eklense Daha İyi Olabilir.

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Görevlerde Eklense Daha İyi Olabilir.
ilgili yorumun için teşekkürler daha önce vardı düşünülebilir :)

TEBRİK EDİYORUM KNK ÇOK GÜZEL OLMUŞ BU SERVERE Bİ 10-20 KİŞİ GETİRİRİM BU GÜN BAŞARILAR:yastık::yastık::yastık:

CLAİMDE PVP AÇIKMI BU ARADA..:yastık::yastık::yastık:
biz teşekkür ediyoruz claimde pvp açık iyi oyunlar :)

Güzel bir sunucu olmuş. Builderinizle çalışmak istiyorum. Ücret karşılığında Map hazırlarsa tabi... Fakat çok skript kullanmışsınız, çok belli.
1 tane skript kullandık oda kitaplığı kırınca kitaplık olarak düşmesi başka skript kullanmadık dostum :(

Anjuju

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adaletin olmadığı vipin seni her türlü imkanda kestiği yüzlerce ss olmasına ragmen kurucunun iplemeyip viplere ban atmamasını sayarsak güzel server :alkış:

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adaletin olmadığı vipin seni her türlü imkanda kestiği yüzlerce ss olmasına ragmen kurucunun iplemeyip viplere ban atmamasını sayarsak güzel server :alkış:
Ssler duzgun oldugu surece me s ela hilelere video cekildigi surece islem yapiyorum kim olursa olsun anjuju dunde bayagi bir konustuk bunu ben hepinize neler yasadigimi neler yaptigimi acikladim vip ye ayricalik yoktur allah korusun hak yemek istemem !

Çok özel bir şey yok, sıradan bir türk sunucusu işte.
50 60 kisi begenerek oynuyor ama yinede tesekkurler :)

Y3K

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pıro sürvayvıl sunucusu gerçekten YETERLİ KALİTEDE! tebrikler!

ertekinno

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyundaki nickim: erto Çok fazla hile olduğundan dolayı server'ı bırakma kararı aldım. Ama gerçekten hileler dışında çok güzel bir sunucu. Hileler kontrolden çıkmasaydı devam edebilirdim. İlk açıldığından beri oynuyordum sunucuda. En güzel anılarım bu sunucuda gerçekleşti. Özellikle eskiler tanır beni: ertekinyes... Neyse başlamak isteyen başlayabilir, çok güzel arkadaşlar edinebilirsiniz. İyi günler!