1.7-1.8X New İp Play.McProGaming.Net Kaliteli Survival Sunucu !! 2 Haftada Bir CSGO Çekilişi !! +30

Mydell

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Çok güzel ama Hack konusunda yetersiz adam taş kılıçla 1 kere vuruyor 4-5 setsiz kişi daldıama Nafile:sinirli::sinirli::sinirli::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::öl::öl::öl::öl::zopa::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::zopa::zopa::Dekmik::Dekmik::Dekmik::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::öl::öl::öl::öl::öl::kırbaç::kırbaç::kırbaç::kırbaç::kırbaç::kırbaç::kırbaç:

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hilelilerin videosu geldigi surece gerekli islemi yapiyoruz
teşekkürler emir :)

Çok güzel ama Hack konusunda yetersiz adam taş kılıçla 1 kere vuruyor 4-5 setsiz kişi daldıama Nafile:sinirli::sinirli::sinirli::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::öl::öl::öl::öl::zopa::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::zopa::zopa::Dekmik::Dekmik::Dekmik::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::yastık::öl::öl::öl::öl::öl::kırbaç::kırbaç::kırbaç::kırbaç::kırbaç::kırbaç::kırbaç:
hack konusunda hiç bi sunucu yeterli değilki çünkü hack koruması koyuldugunda sunucuda adam kalmıyor açık konuşmak gerek !

ve bu her sunucu için geçerli

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öyleyse o sunucularda oynayabilirsin. Tartışmaya hiç gerek yok bizim kalitemiz belli.
Eleştirilere katlanamıyorsan bırak başkası ilgilensin... ve sunucuyu beğenmedim

Derecelendirmem;
- Rezalet konu (-)
- Sunucunun adı (-)
- Ekibiniz rezalet (2 -)
- Spawn dışında hiçbir yapıya özen göstermemişsiniz (2 -)

Sunucu çoluğun çocuğuun oynaması için olan uyduruk bir sunucu 4/10​

Marjinalyus

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Para Vermemis Builderler çok kötü sadece reklam yaptırmıs :D

TimarliSipahi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucumuz 23 Aralık 2016 Cumartesi Günü Açılmıştır.

Diyorsunuz da 23 Aralık 2016 tarihine gelmedik. Yanlışı düzeltebilirsiniz.

Bu arada sunucunuz iyi olmuş tebrik ederim.

ProOktayTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
At yarışı- ölüm yürüyüsü - Labirent
Bu maplar size mi ait?

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Eleştirilere katlanamıyorsan bırak başkası ilgilensin... ve sunucuyu beğenmedim

Derecelendirmem;
- Rezalet konu (-)
- Sunucunun adı (-)
- Ekibiniz rezalet (2 -)
- Spawn dışında hiçbir yapıya özen göstermemişsiniz (2 -)

Sunucu çoluğun çocuğuun oynaması için olan uyduruk bir sunucu 4/10​
beğenen 40 50 kişi varsa demekki sunucu güzel ben bundan bunu anlıyorum buildlerim 1 kişi tarafından tasarlandı ve ilk begenmeyen sizlersiniz

At yarışı- ölüm yürüyüsü - Labirent
Bu maplar size mi ait?
hepsi bize ait fffirefoxxx tarafından tasarlandı

Sizi diğer sunuculardan farklı kılan 1 adet özellik söyleyebilir misiniz eventler dışında?
ilgimiz, alakamız, kalitemiz,adaletli olmamız yeterli bence özellik olarak herkesin sevdiği gibi sade yapmaya çalıştık önceki sunucumuz 1.8.x olup birçok farklı özellik vardı fakat beğenilmedi

Sunucuya Para Vermemis Builderler çok kötü sadece reklam yaptırmıs :D
sunucuya para değil emek verdim ben para benim için önemli değil ben kimsenin yapmadıgını yapıp 24 saatten fazla çaılıştım 2 gün üst üste herkes 1 haftada açar ben hatasız bugsuz 2 günde açtım fakat benimki 2 günde açıldığı gibi 2 ayda kapanmayacak bilginiz olsun efendim !

ProOktayTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
beğenen 40 50 kişi varsa demekki sunucu güzel ben bundan bunu anlıyorum buildlerim 1 kişi tarafından tasarlandı ve ilk begenmeyen sizlersiniz

hepsi bize ait fffirefoxxx tarafından tasarlandı

ilgimiz, alakamız, kalitemiz,adaletli olmamız yeterli bence özellik olarak herkesin sevdiği gibi sade yapmaya çalıştık önceki sunucumuz 1.8.x olup birçok farklı özellik vardı fakat beğenilmedi
O maplar ilk olarak ÇömezCraft ta yapılmıştı.
Nasıl sizin tasarımınız oluyor?

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz 23 Aralık 2016 Cumartesi Günü Açılmıştır.

Diyorsunuz da 23 Aralık 2016 tarihine gelmedik. Yanlışı düzeltebilirsiniz.

Bu arada sunucunuz iyi olmuş tebrik ederim.
teşekkür ediyoruz efendim hemen düzeltiyorum :)

O maplar ilk olarak ÇömezCraft ta yapılmıştı.
Nasıl sizin tasarımınız oluyor?
o mapların orada yapıldıgına dair bir kanıtınız varmı öncelikle onu sorayım sonrasındada şunu ekleyeyim;
ben haram malı isterse trilyonlar olsun allah şaşırtmasın kullanmam her işime allahın izniyle katarak başlarım öylede bitiririm inşaallah ben çaldıysam ve bunu kanıtlarsanız zaten kalkar ayrıca ben 3 senedir minecraft survival sunucu işleriyle uğraşıyorum belki 2000 tane survival sunucu gezdim ve çömezcraft diye bir sunucu duymadık demekki kaliteli değildi duyulamadı saygılarımla :)

ProOktayTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
teşekkür ediyoruz efendim hemen düzeltiyorum :)

o mapların orada yapıldıgına dair bir kanıtınız varmı öncelikle onu sorayım sonrasındada şunu ekleyeyim;
ben haram malı isterse trilyonlar olsun allah şaşırtmasın kullanmam her işime allahın izniyle katarak başlarım öylede bitiririm inşaallah ben çaldıysam ve bunu kanıtlarsanız zaten kalkar ayrıca ben 3 senedir minecraft survival sunucu işleriyle uğraşıyorum belki 2000 tane survival sunucu gezdim ve çömezcraft diye bir sunucu duymadık demekki kaliteli değildi duyulamadı saygılarımla :)
Kaliteden bahsetmiyoruz burda çalıntı mapten bahsediyoruz.
Bize ait tasarım diyorsunuz?

https://forum.gamer.com.tr/konu/konuyu-silin-tasindik.297848/#post-1680903
Alın bakın kim daha önce yapmış?
Kanıt istiyordunuz.

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kaliteden bahsetmiyoruz burda çalıntı mapten bahsediyoruz.
Bize ait tasarım diyorsunuz?

https://forum.gamer.com.tr/konu/konuyu-silin-tasindik.297848/#post-1680903
Alın bakın kim daha önce yapmış?
Kanıt istiyordunuz.
Ah canim benimm sen 93748384738748374 numara gozlukmu takiyorsun bak bakalim bizim buildlerle bunlar aynimi ayrica bizim.hipodrom onlarda at yarisi yada herhangi bir sey eger sunucuya girip bi baksaydin kamil erdemli insan gorurdunki buildler o comez craftla ayni olmadigini ayrica bu benim ilk sunucum degil onceki sunucum arsivlendi suande is yerindeyim cep telefonumdan yaziyorum arsiv konusunun linkinide paylasirim bakarsiniz onunda konusunun acilis tarihine ayni buildler orda var bos bos konusmadan once biraz arastirma yaparsan sevinirim kucuk dostum