1.6 Güncellemesinde Neler Gelse Güzel Olur

sadaadas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Atom Bombası gelse haritayı patlatırdım

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
creeperleri evçileştirme olun gun powderle vudumuz kişiye saldırsın patlasın :D :D :D :D sonra iskeletler de dost olun köylü örümcek olsun bize saldırmayan köylülere animasyon eklensin ucmayı dc unuversie online derki gibi yapsınlar ve mo creatu daki mobların hepini oyuna koysunlar not : golem miydi neydi o her yeri yıkan yaratık haric dip:not: OGre :D

C

Creeper452

Ziyaretçi
Bence daha fazla alet yapımında kullanılabilecek maden gelmeli(modlardaki gibi).

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uçak/Araba/testere-motor/at/koruma/işçi/insan falan olsa güzel olur

ezikleriezen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi duvara kızıltaş lazım :D ve tavana :roflmao: bide kızıltaşın ismi değişsin ALACATAŞ

MaviAtesmc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Parayı artık altın yapsınlar takas ticareti sıkıntı bide köylülerin satıcı yerleri olmalı her köylü bir şey satmamalı mesela bir köyde bir silahçı bir zırhçı falan olmalı bide oyuna artıdan maden eklenmeli ok ve yay çeşitleri yapılmalı birde köyün muhafızları olmalı malum zombiler köylüleri ...... neyse bide oyuna at eklenecekmiş bu atı beslemek için farklı birşeyler eklenmeli birde muhtemel oyunu zorlaştırır ama oyuna su ihtiyacı eklenmeli ha birde at üstünden ok atmak falan güzel olur.Ha unutuyordum çok nadirde bulunsa oyunda fazla büyük olmayan şehirler olmalı

sunguralp123456

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Parayı artık altın yapsınlar takas ticareti sıkıntı bide köylülerin satıcı yerleri olmalı her köylü bir şey satmamalı mesela bir köyde bir silahçı bir zırhçı falan olmalı bide oyuna artıdan maden eklenmeli ok ve yay çeşitleri yapılmalı birde köyün muhafızları olmalı malum zombiler köylüleri ...... neyse bide oyuna at eklenecekmiş bu atı beslemek için farklı birşeyler eklenmeli birde muhtemel oyunu zorlaştırır ama oyuna su ihtiyacı eklenmeli ha birde at üstünden ok atmak falan güzel olur.Ha unutuyordum çok nadirde bulunsa oyunda fazla büyük olmayan şehirler olmalı
aynen katılıyorum

MFGentleman

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Altın zaten tonlarca her yerden çıkıyor diye para şeysi yapmıyorlar yada kodlamakta zorlanıyorlar.

MaviAtesmc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Altın zaten tonlarca her yerden çıkıyor diye para şeysi yapmıyorlar yada kodlamakta zorlanıyorlar.
dediğin doğru olabilir benim başka bir tahminimde var bu oyun heralde ilk çağ zamanlarını anlatıyor o yüzden parayı koymamış olabilirler çünkü en ilkel ticaret takas zamana göre yapmış olabilirler