1.6 Güncellemesinde Neler Gelse Güzel Olur

Toprak59595959

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz gerçekçi olalım.
Köylüler mesleklerine göre oduncu avcı gibi ayrılabilir.
Avcı köylüler kendilerini savunabilir.
Köylüler de maden kazıp kendilerine dia zırhlar yapabilir.
Bir köyde en aşşağı 10 ev 20 köylü olmalı ve her birinin bir mesleği olmalı.
Hasat zamanı gelen ekinleri köylüler otometik toplamalı attığın itemleri almalı/giymeli.
Ona onun işine yarayacak item verirsen seninle dost olmalı senin için savaşmalı.

Köylüler üzerinde bir güncelleştirme olabilir anlayacağınız :)
Haklı

Toprak59595959

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mesela Torch Elimizderken bile ışık verebirse oda var çok iyi olur kölyürere Adam Gibi Yüz Ekyelebilirrer Ve Cablo Eklerebilirler.

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dediğin doğru olabilir benim başka bir tahminimde var bu oyun heralde ilk çağ zamanlarını anlatıyor o yüzden parayı koymamış olabilirler çünkü en ilkel ticaret takas zamana göre yapmış olabilirler
doğru söylüyorsun eğer ilkel çağlar olmasa kazma ile kazmaz direk delmek için elekitrik li aletler olurdu(ismilerini unuttum)

MaviAtesmc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sallantı efekti koyarlar ve küpler yerinden oynayabilir gayet basit.
bu dünya sınırsız bunu zamanlı olarak ayarlarlar ve hani diyelim 10 dk de bir belkide senin olduğun yere hiç gelmeyecek öyle demek istedim yapılması basit değil

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
bu dünya sınırsız bunu zamanlı olarak ayarlarlar ve hani diyelim 10 dk de bir belkide senin olduğun yere hiç gelmeyecek öyle demek istedim yapılması basit değil

Hayır gayet kolay mesela falling meteors'un mantığını alabilirler onda rastgele bir zamanda rast gele bir yere meteor düşüyor du bunda biraz daha geliştirip oyuna koyabilirler :)

Bu arada oyuna farklı gezegenlre ve araçlar gelse güzel olabilirdi.

MaviAtesmc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır gayet kolay mesela falling meteors'un mantığını alabilirler onda rastgele bir zamanda rast gele bir yere meteor düşüyor du bunda biraz daha geliştirip oyuna koyabilirler :)

Bu arada oyuna farklı gezegenlre ve araçlar gelse güzel olabilirdi.
farklı gezegenler konusunu bende çok istiyorum :D deprem konusunda bayağı bir uğraşmaları lazım ama yapacaklarını pek sanmıyorum çünkü oyuncunu itemleri falan gitse diğelim evinde 10 stack elmas var(hayal dünyası :D)depremden dolayı hepsi gitse oyunu bırakırım ben :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
farklı gezegenler konusunu bende çok istiyorum :D deprem konusunda bayağı bir uğraşmaları lazım ama yapacaklarını pek sanmıyorum çünkü oyuncunu itemleri falan gitse diğelim evinde 10 stack elmas var(hayal dünyası :D)depremden dolayı hepsi gitse oyunu bırakırım ben :D
O depremin olmasa imkansıza yakın bir olay :D Bide deprem olsa ne işe yarıyacak sanki gökdelenlerin olduğu şehirde yaşıyoruzda birşeyler yıkılcak :D

NOTE:Aslında yer yarılcak sende düşcen sonra oranın tapınak olduğunu öğrenecen falan filan vb. :D

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.Süvari eklenmeli:Zombinin tam demir zırh ve demir kılıçlı halde veya iskeletin büyülü yay ve tam demir zırh ile süvarinin
örümcek jokey gibi nadir bir ihtimalle doğar.böyle planladım
2.Yeni mob eklenmeli.Mesela Herobrine gibi bir şey.Zombi gibi ses çıkaran madenlerde kendine özel spawneri olan ve öldü-
rünce kazma,kürek,zırh veya yemek düşüren insanımsı mob.
3.Yeni teklifler gelmeli.Mesela pusulanın 11 zümrüte satılması veya 5 elmasın 1 zümrüt etmesi saçma.Bunlar değiştirilmeli.
4.Overworld'a özel boss olmalı.
5.Kuvarslarla nethera yeni bina eklenmeli wither iskeletler içinde spawnları var onlardan madalya çıkıyor madalyalar 50'yi
geçince wihterle savaşıcaz.Bu sonuçta wither yapımı kaldırılır.
aklıma daha gelirse yazarım

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
1.Süvari eklenmeli:Zombinin tam demir zırh ve demir kılıçlı halde veya iskeletin büyülü yay ve tam demir zırh ile süvarinin
örümcek jokey gibi nadir bir ihtimalle doğar.böyle planladım
2.Yeni mob eklenmeli.Mesela Herobrine gibi bir şey.Zombi gibi ses çıkaran madenlerde kendine özel spawneri olan ve öldü-
rünce kazma,kürek,zırh veya yemek düşüren insanımsı mob.
3.Yeni teklifler gelmeli.Mesela pusulanın 11 zümrüte satılması veya 5 elmasın 1 zümrüt etmesi saçma.Bunlar değiştirilmeli.
4.Overworld'a özel boss olmalı.
5.Kuvarslarla nethera yeni bina eklenmeli wither iskeletler içinde spawnları var onlardan madalya çıkıyor madalyalar 50'yi
geçince wihterle savaşıcaz.Bu sonuçta wither yapımı kaldırılır.
aklıma daha gelirse yazarım
Fikirlerin çok güzel bence bunları mod olarak yapabiliriz ne beklicez dimi :D

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gökgürültü Ayakkabısı Olsun.

Sadece Zindanlarda Çıksın, Ziplayip Bos Elle Sag Tiklayinca Senin Şeklin Sanki Uçarmis Gibi Yatay Olsun ve Ayakkabilarindan Küp Seklinde Yesil Neon Çizgiler Çıkarak Seni Uçursun..Ve Bunun Gibi Diğer Mistik Şeyler Eklensin :D