1.4.4 Yamasının Kötü Yanı

onurb

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet HEROBRİNE Alpha dışında yok...Bu doğru..

Ve HeroBrine ile ilgisiz bir şey sölicem...Her mob mob klasöründe olmaz...Mod Yüklerken oraya asla girmez...(Bazi Modlar)

Ama doğru Herobrine alphadan sonra kalktı ve asla gelmedi..Modu dişinda :)
aslinda dogru soyluyon:)

MountTurk

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
size bir seed vericem girin oynayın herobrine görmesseniz yalancısınızdır! alın seedi: Herobrine oynayın görmesseniz varya!

theseus7

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ulsn nr herobrainmiş arkadaş bide bana getirin şu it herobraini de anasını ağlatıyım :D

mahmut542

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konuyu açanın aklına tüküreyim.Olum salakmısın? Herobrine cok eski versyonlarda Alpha da wardı. Bende ozaman oynamadım ama biliyorum öyle olduğunu. Minecraft.jar ' ın içine bakarsan öyle bir skin yok. Slenderman ve herobrine mod ile yükleniyor. Çocuk gibi inanmayın böyle şeylere
hayallere kapılmayın.

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşalr The Fog Monster videosu arkadaş doğru sölio dev bitane gelio ama bişi yapmio :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=4yFeFkSFPZ0

Not 1dk 50 sn den sonra izleyin...
Ve Desciription kısmında yazanlar:
Everyone knows it's fake, it's video editting with adobe CS5 - Not a MOD - This video was something I WISH was in Minecraft. Power to the dreamer! BTW This was my last SD video. yani bu video FAKE !!!!

OcakKurutan

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ehm uzun aradan sonra madem konu açıldı bende bir kaç söz söylim...
1.Herobrine minecraft beta 1.6.6 sürümüne kadar sizi izleyen ve bazen sizi öldüren bir mobdur
2.Herobrine 1.6.7 yamasında kaldırıldı.Oyunun çok fazla zor olduğuna dağir şikayetler geliyordu
3.Her snapshot updateinde uptade hakkında bilgi verilir.Ve removed herobrine yazar.Bu nothcun şakasıdır

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ehm uzun aradan sonra madem konu açıldı bende bir kaç söz söylim...
1.Herobrine minecraft beta 1.6.6 sürümüne kadar sizi izleyen ve bazen sizi öldüren bir mobdur
2.Herobrine 1.6.7 yamasında kaldırıldı.Oyunun çok fazla zor olduğuna dağir şikayetler geliyordu
3.Her snapshot updateinde uptade hakkında bilgi verilir.Ve removed herobrine yazar.Bu nothcun şakasıdır
işte bu. olayın özeti bu kadar. kodlama hatası veya test amaçlı bir mob değildir.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
beyler benim teorim ise herobrine gerçek ve her update de olacak.'ama notch herobrine nı silmeye çalışıyorda olmuyor' böyle bir şey yok!paronormal activity tiye çevirmeyin oyunu yahu.Bakın Notch herobrine nı oyuna bile bile atdı çünkü oyunculara şaka yapmak istiyor,Ve gizem olsun diye de herobrine yok ve ya removed felan diyor,Yani herobrine gerçek ama sadece notch un bize yaptığı bir şaka o kadar.Hepiniz bir şakaya uğradığınızın farkında DEĞİLSİNİZ!!!

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
peki neden removed herobrine varken 1.3.2 de sisleri full yapınca geldi açıkla :mad:

Minecraft'a başladığımdan beri tiny(küçücülk) ekran ayarında oynuyorum.Hiç herobrine görmedim.Ne yalan atıyosun.Şimdi neden havayı sisli yaptığımızda herobrine geldiğini söyliycem(gerçi öyle bişe yok)hemen başka bir bahane bulcan.insan bukadarmı sazan olur ya.D

yago65

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
abi ben 1.4.5 kullanıyorum eve bi girdim bi anda booooom ev yok bende herşeyimle beraber öldüm herobrine den kaynaklanan birşeymi bu????