[1.11.2] TartarusCraft MMORPG | OrtaÇağ | Uprade | 3D | AçıkDünya | Konu Güncellendi

Bize Oy Verirmisin ?

• 1/3

• 2/3

• 3/3

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güncel+++++

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel lakin oynayan kişi sayısına göre çok az mob var. Bir boss'u 5 kişinin kestiğini gördüm. Bunun sayısı arttırılırsa oyun daha zevkli olabilir.

Jrockin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hala Açıkmı Açıksa Giricem Server güzel görünüyor.

NaggurTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serverde event yerlerini gezinirken bi anda sınırsız banlandım ve sebebi ise sahte hesapmış. Yanlışlıklamı banladılar bilmem ama banımı açarmısınız ? Eventtide kaçırdım zaten :D

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arkadaşı boss keserken döndüm yakınlaştıgım an 360 derece dönüp bana vurmaya başladı buda hile oldugunu kesinleştiriyor ama resim almadım Bu arkaaşa sunu sordum.

Eger bugün yada yarın yollamazsa banlamanızı rica ediyorum. Birde dalga geçiyor...

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arkadaşı boss keserken döndüm yakınlaştıgım an 360 derece dönüp bana vurmaya başladı buda hile oldugunu kesinleştiriyor ama resim almadım Bu arkaaşa sunu sordum.

Eger bugün yada yarın yollamazsa banlamanızı rica ediyorum. Birde dalga geçiyor...
Hile Kullanımlarını www.tartaruscraft.net Adresinden Konu Açarak Rapor Edebilirsiniz. Orada Gerekli Rapor Şartları Yazıyor.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neyse daha ugraşmayacağım banlamadınız galiba ki oda foto yollamadi eger hayla üstüme gelirse busefer kaçışı olmayacak.

1 hile daha detected
bu arkadaş Nuker açmış lapisleri kazıyor ss den çok belli olmasada az oluyordur umarım.

Slaytonix adlı kullanıcı meyhaneye gelip kaset çalıyor. Gerekeni yapın.

Salvator

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neyse daha ugraşmayacağım banlamadınız galiba ki oda foto yollamadi eger hayla üstüme gelirse busefer kaçışı olmayacak.

1 hile daha detected
bu arkadaş Nuker açmış lapisleri kazıyor ss den çok belli olmasada az oluyordur umarım.

Slaytonix adlı kullanıcı meyhaneye gelip kaset çalıyor. Gerekeni yapın.
Hile Bildirimlerini www.tartaruscraft.net Adresinden Yapmanız Gerekmektedir.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hileleri rapor ediniz diyorsunuzda sitenizde Rapor kurallarında video çekin diyor bende video programı yok hadi buldum program diyelim youtubeye koyamam ben ne öneriyorsunuz.