ÇILGIN TÜRKLER [1.7.X] Factions/ PvP/ Repair/Lapis/Kafa Düşürme/Arsalarda Fly/Villalar

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

cilginturkler.nitrado.net

Serverimiz tamamen eğlence için açılmıştır. Sıkılan oyuncalar için bire birdir. MiniGames oyunları ve Kale-Gemi savaşları ile eğlenceyi en üst seviyede yaşayabilirsiniz.

CPU:Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1240 V2 @ 3.40GHz (8 Cores)
Uplink:1000 Mbit

Ram:20 GB
Slot:100

Server Nitrado Garantisi taşımaktadır

1-Sunucu Hakkinda Yalan Bilgi Vermek
2-Flood Yapmak
3-Üst Yetkili İle Kavga Etmek
4-Ağır Hakaret
5-Dolandırıcılık
6-Küfür Etmek
7-Oyun Açıklarından Yararlanmak
8-Oyuncuları Kandırmaya Çalışmak
9-Irkçılık
10-Hile, Mod Programi Kullanmak
11-Oyuna Bağış Yapmış Kişileri ve VIPleri Rahatsız Etmek

-Tamamen el yapımı harita
-Tablolu arayüzüyle gelişmiş ticaret
-Kötü Kelimeler Listesi
-Serverde Durdugunuz Kadar Para Kazanma
-Tablo Şeklinde Warplar
-Boss Sistemi aktiftir
-Plotme Pluginiyle Arsalar Etkindir
-Vipler Ucuzdur
-Savaştan Kaçma Etkindir
-Kafa Düşürme Etkindir
-Lapis Vardır 6 Saatte Bir Otomatik Yenilenir
-Tabela İle Repair Etkindir
-MobArena Vardır

-Arsalarda fly aktiftir
-4 Tane Parkur,Spleef,TnTSpleef,At Yarışı,Gemi ve Kale Savaşları Olmak Üzere 9 Tane MiniGames Vardır
-Jail Sistemi Vardır
-Haftanın 5 Günü Eventimiz Vardır

-Top Kill Listemiz vardır
-Parti Evimiz mevcuttur eğer doğum günü olan arkadaşlar varsa partisini hep beraber kutlayabiliriz :)
-Evlenme Pluginimiz vardır
-Tag Sistemimiz vardır eğer serverda görevli olmak isterseniz işinizi seçip sorumluluk almak koşuluyla tag verebiliriz (Örn. evlenme pluginimiz için nikah memuru gerekir ve bu nikah memurlarını oyuncular arasından seçeriz yada camimiz ve imam tagı olan oyuncularımız vardır)
-Pazarlarımız vardır ordan kendinize bir haftalık (veya daha fazla süreli) pazar kiralayabilirsiniz
-OX Yarışmamız vardır 1. lere ödüller vardır

Faction Spawn

OX

Pazar

Arsalar

Bu da bizim selfiemiz

Son düzenleme:

Dipper

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hoşuma gitti server bi girip bakıcam
B)

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
:D her zaman bekleriz serverdeki hatalar çözüldü bütün 1.7 sürümleri ile uyumlu hale getirildi

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş servere girdiğin zaman görürsün yandaki iconda nitrado resmi var sabah sabah güldürdün :D[DOUBLEPOST=1405931778,1405931501][/DOUBLEPOST]ek olarak serverin alt domaine bakarsan görürsün nitrado olduğunu ve normal Ip te de portun nitradoya ait olduğunu görürsün[DOUBLEPOST=1405932348][/DOUBLEPOST]

Buda Son olarak Kanıtı olsun :D

JustMyProst

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzele benziyor en kısa zamanda gelicegim :D

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Açııkçası Ben Begenmedım
O Kadar Faction Server Varken Bunu Oynamak Biraz Sacma Geldi
Nedenleri:
1) Buildi Gercekten Berbat Spawn Ful Quartz'dan Ibaret Ve /spawn'ın Ormanda Oldugu COk Belli Bari Biraz Saklamaya Calissaydiniz
2) Vip Olunca Yenilmez Oluyorsunuz VipHammadde De 1 Saat Diamond Toplıyıp Sattıgınızda Server'ın En Zengini Olursunuz
Normal Oyuncuların Vip'ler Ile Savasa Gırıp Yenmesı %1 Ihtımal Yani: Serverda Denge Yok
3) Lapis Hammadde vb.. Otomatik Yenilenmıyor Sabahleyin Sorun Olmaz Ama Gececiler Iıcn Cok Sorun Olucaktır
4) Birçok Minigames Çalışmıyor
5) Pluginlerinizi Düzeltmenizi Onerırım Cok Sade Ve Basit
6) Cok Fazla Minigames Var Faction Oldugu Belli Degil Keske Hub Kursaydınız
7) Cogu Warplar Spawn'a Cok Yakin Ve Spawn Gozukuyor Hic Hos Bir Goruntu Olmuyor
8) Bazi Warplarin Ismı Yanlis Yazilmis
9) Emek Verilmemis Bir Server Adeta Acele Ile Yapmıslar
Ve Sonuncusu
10) Bir Faction Serveri Icın Yeterince Ram Yok !

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Açııkçası Ben Begenmedım
O Kadar Faction Server Varken Bunu Oynamak Biraz Sacma Geldi
Nedenleri:
1) Buildi Gercekten Berbat Spawn Ful Quartz'dan Ibaret Ve /spawn'ın Ormanda Oldugu COk Belli Bari Biraz Saklamaya Calissaydiniz
2) Vip Olunca Yenilmez Oluyorsunuz VipHammadde De 1 Saat Diamond Toplıyıp Sattıgınızda Server'ın En Zengini Olursunuz
Normal Oyuncuların Vip'ler Ile Savasa Gırıp Yenmesı %1 Ihtımal Yani: Serverda Denge Yok
3) Lapis Hammadde vb.. Otomatik Yenilenmıyor Sabahleyin Sorun Olmaz Ama Gececiler Iıcn Cok Sorun Olucaktır
4) Birçok Minigames Çalışmıyor
5) Pluginlerinizi Düzeltmenizi Onerırım Cok Sade Ve Basit
6) Cok Fazla Minigames Var Faction Oldugu Belli Degil Keske Hub Kursaydınız
7) Cogu Warplar Spawn'a Cok Yakin Ve Spawn Gozukuyor Hic Hos Bir Goruntu Olmuyor
8) Bazi Warplarin Ismı Yanlis Yazilmis
9) Emek Verilmemis Bir Server Adeta Acele Ile Yapmıslar
Ve Sonuncusu
10) Bir Faction Serveri Icın Yeterince Ram Yok !

1)Spawn ile ormanın dünyaları farklı kardeş ikiside ayrı dünyada iyi bak!!!
2)Vipler kim yenilmez birçok vip in itemleri bile yok savasta yenilmisler ben bizzat sahit oldum eğer servere girdiyseniz sizde görürsünüz
3)2 admin var ve ikiside 12 saat kadar açık hiç kimse lapisten yenilenmediği için şakayetçi değil girerseniz görürsünüz
4):D Buna çok güldüm gemi savaşlar kale savaşları spleef hunger games hepsi calısıyor ve genelde oynayanı oluyor bunu nerden cıkardınız bilmiyorum
5)Pluginler sade derken bunu açmanızı öneririm
6)Başta Dediğim gibi serveri para için değil eğlence için açtık Minigames ler bundan fazla hub açmaya gerek yok zaten bütün gamesler ayrı dünyada
7)gödüğünüz üzere warpları yol ile bağladık aynı bir şehir gibi bu bilerek yapıldı bence gayette hoş oldu
8)

9)Emek verilmemiş mi mapi tamamen biz yaptık pluginleri biz yükledik tek yardım bile almadık reklamları herşeyi sadece biz yaptık bu mu emek verilmemiş kötülemek için insanın emeklerine laf etmeyin lütfen
10):D Servere girip bi sorar mısınız 50 de 50 yaptık lag oldu mu diye pluginlerin hepsi hatasız ve o kadar oyun var yinede lag yok girip bakın lütfen

Bunun Dışında söylemek istediğiniz bişe varsa söyleyin ve lütfen geri mesaj atın ki eksik varsa tamamlayalım

Zaikuden

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bi bakalım bu nasıl sw acaba :D Herkese iyi geceler :)

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server bakımda suan en gec yarın oglen açılacak bazı hataları duzeltiyoruz

Bakim bitmiştir server online[DOUBLEPOST=1406494287,1406334562][/DOUBLEPOST]Güncellll

Son düzenleme:

Antidote41

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
1)Spawn ile ormanın dünyaları farklı kardeş ikiside ayrı dünyada iyi bak!!!
2)Vipler kim yenilmez birçok vip in itemleri bile yok savasta yenilmisler ben bizzat sahit oldum eğer servere girdiyseniz sizde görürsünüz
3)2 admin var ve ikiside 12 saat kadar açık hiç kimse lapisten yenilenmediği için şakayetçi değil girerseniz görürsünüz
4):D Buna çok güldüm gemi savaşlar kale savaşları spleef hunger games hepsi calısıyor ve genelde oynayanı oluyor bunu nerden cıkardınız bilmiyorum
5)Pluginler sade derken bunu açmanızı öneririm
6)Başta Dediğim gibi serveri para için değil eğlence için açtık Minigames ler bundan fazla hub açmaya gerek yok zaten bütün gamesler ayrı dünyada
7)gödüğünüz üzere warpları yol ile bağladık aynı bir şehir gibi bu bilerek yapıldı bence gayette hoş oldu
8)

9)Emek verilmemiş mi mapi tamamen biz yaptık pluginleri biz yükledik tek yardım bile almadık reklamları herşeyi sadece biz yaptık bu mu emek verilmemiş kötülemek için insanın emeklerine laf etmeyin lütfen
10):D Servere girip bi sorar mısınız 50 de 50 yaptık lag oldu mu diye pluginlerin hepsi hatasız ve o kadar oyun var yinede lag yok girip bakın lütfen

Bunun Dışında söylemek istediğiniz bişe varsa söyleyin ve lütfen geri mesaj atın ki eksik varsa tamamlayalım
1. Eğer farklı bi dünyaya yaptıysanız neden ormansız bi yer yapmadınız? Çok çirkin duruyor. Full quartz olması zaten tartışılmaz bir göz kirliliği.
2. Vip olup ölsen bile hemen setini yenileyebiliyorsun. Server resmen pay 2 win.
3. Şu ana kadar serverde admin gördüğümü hatırlamıyorum.
4. Pluginleri denemedim daha o konu hakkında yorum yapamıycam.
5. 4.de dediğim gibi.
6. 4.de dediğim gibi.
7. Bu büyük bir eksik. Kimse arenaya gidip spawnı görmek istemez. Eğer böyle bir şey yapmak istiyosanız bir şehir yapıp arenayı, enchantı o şehrin içine koymanız gerekirdi. Gerçi bu build yeteneğiyle ortaya çıkacak şehri hayal edemiyorum.
8. O konuda haklısın.
9. Emek vermekten bahsettiğin komut yazmak heralde. Arsayı ele alalım. We ile piramit yapmış ve altına aynı basit desen ve hizada lamba koymuşsunuz. Üstünü bile kapatmamışsınız.
10. Serveri hiç 50de 50 görmediğim için bunu da es geçeceğim.

Kısacası yönetim ekibinizi ve özellikle builderınızı gözden geçirmelisiniz. Benim tavsiyem serveri bakıma alıp yapıları tekrar yapmanız ve vipyi falan gözden geçirmeniz.

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1. Eğer farklı bi dünyaya yaptıysanız neden ormansız bi yer yapmadınız? Çok çirkin duruyor. Full quartz olması zaten tartışılmaz bir göz kirliliği.
2. Vip olup ölsen bile hemen setini yenileyebiliyorsun. Server resmen pay 2 win.
3. Şu ana kadar serverde admin gördüğümü hatırlamıyorum.
4. Pluginleri denemedim daha o konu hakkında yorum yapamıycam.
5. 4.de dediğim gibi.
6. 4.de dediğim gibi.
7. Bu büyük bir eksik. Kimse arenaya gidip spawnı görmek istemez. Eğer böyle bir şey yapmak istiyosanız bir şehir yapıp arenayı, enchantı o şehrin içine koymanız gerekirdi. Gerçi bu build yeteneğiyle ortaya çıkacak şehri hayal edemiyorum.
8. O konuda haklısın.
9. Emek vermekten bahsettiğin komut yazmak heralde. Arsayı ele alalım. We ile piramit yapmış ve altına aynı basit desen ve hizada lamba koymuşsunuz. Üstünü bile kapatmamışsınız.
10. Serveri hiç 50de 50 görmediğim için bunu da es geçeceğim.

Kısacası yönetim ekibinizi ve özellikle builderınızı gözden geçirmelisiniz. Benim tavsiyem serveri bakıma alıp yapıları tekrar yapmanız ve vipyi falan gözden geçirmeniz.

1.Bu sizin kendi görüşünüz bişe diyemem saygı duyarım
2.O konuda haksızsınız Viplerde kit yoktur yani ilk basta ne verildiyse odur olurse itemleri gider
3.Servere Girmediğinizden olabilir
4.
5
6.
7. Bu dediğinizi gözden geçireceğiz
9.Bzi yeterince emek verdiğimizi düşünüyoruz ve halada veriyoruz yakında ram yükseltip yenilikler getirecez
10.suan bayraö olduğu için oyuncu sayısı az normalde 30+ vardır

tabii ki de haklı olduğunuz konular var sonuçta kusursuz bir server değil eksiklerimizi gözden geçirip en kısa surede onaracağız