[ RookiCraft.Nitrado.Net ] [YENİ AÇILDI] [1.8] [YEP YENİ ORMAN] GEL VE YERİNİ AL.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enisus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
25 yaşındayım Epeyi süre oyun oynadım çok sw denedim yetkili olduğum swler oldu. ama :Dekmik:

yetkilisi ilgisiz, serverı yedeklemeden ve habersiz geri yükleme yapıp item kaybına neden oluyorlar, kafalarına göre yeni kurallar getirebiliyorlar. dahası evinizi onların isteğine göre yapmanız gerekiyor. saçma eventlar. Hayatta kalma mücadelesi verecek oyunculara fena kolaylıklar v.s. v.s. bi hayal kırıklığı daha.

hilecilerin olması cabası.

serzenişteyi duyunca yetkilinin kafada yıldırımlar çatıp tanıcaktır lakin uğraşmasın Nick: Mario

Öncelikle bilip bilmeden konuşmana çok uyuz oldum serverimize saldırı yapıyorlar diye biz zaten kaç kere söyledik eğer gelipte böyle dinlemeden konuşcaksanız bizim sunucumuzu kötü eleştiricekseniz gidin ilk önce o ahlaksız diğer serverlarda reklam yapan, yediremeyip diğer sunuculara ddos atan sunucuları eleştriceksiniz.. Şimdi boş yapmayın burda. Bir dahada öyle bir sorun olmayacaktır.

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
25 yaşındayım Epeyi süre oyun oynadım çok sw denedim yetkili olduğum swler oldu. ama :Dekmik:

yetkilisi ilgisiz, serverı yedeklemeden ve habersiz geri yükleme yapıp item kaybına neden oluyorlar, kafalarına göre yeni kurallar getirebiliyorlar. dahası evinizi onların isteğine göre yapmanız gerekiyor. saçma eventlar. Hayatta kalma mücadelesi verecek oyunculara fena kolaylıklar v.s. v.s. bi hayal kırıklığı daha.

hilecilerin olması cabası.

serzenişteyi duyunca yetkilinin kafada yıldırımlar çatıp tanıcaktır lakin uğraşmasın Nick: Mario

Ve Dostum Şunuda Yazamadan Geçmiycem Ormanın Babası Senmisin Acaba ??? Heryer Sana Ait'miş Gibi Sahipleniyorsun Orayı Burayı Sunucuda Senin Dışında Oynuyan Bir Sürü İnsan Var Eğer Memnun Değilsen Ve Olaylardan Haberin Yoksa Bilip Bilmeden Konuşman Gerçekten Çok Can Sıkıcı Bizim İçin Yada Diğer İnsanlar İçin Ve Ayrıca Kullandıgımız Host NİTRADO Onuda Geçtim Bizimle Alakası Olmayan Olaylar İle Kimsenin Canını Sıkmak Yada Kalbini Kırmak İstemeyiz Biz Sizler İçin Bir Sunucu Actık Bu Sunucudan Gelirimiz Yada Başka Birşeyimiz Yok Yaşınız Büyük Olabilir Ama Sizden Daha Fazla Bilgiye Sahip Olduğumuzda Kesin! Ve Biz Sunucuda hiçbir Zaman Geri Yükleme VB İşlemler Gerçekleştirmedik Bu Arada Yaşınız 24 Yada Üzeri Değil Çocuk Olduğunuz Okadar Belliki Oyunda Benim Şahsıma ve Anama Küfür Ederek Oyundan Cıktınız Keşke SS Alsaydım Buraya Onud Atsaydım Neyse İyi Forumlar Sunucumuz 7/24 Destek Vermekle Sizlere Eğlenceli Vakit'ler Geçirmek İçin Burda Olmaya Devam Edecek Herkezin 19 Mayısı Tekrar'dan Kutlu Olsun.

Son düzenleme:

OKANCTNGL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videoyu kim çekti adam bnm evimide alır ya

Alım varmı bu arada rehber felan

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Kapasitesi Artarsa Sevinirim Şans Eseri Girebiliyorum Yha :pof:
Dostum En Kısa Sürede Artıcaktır İnşllah Maddi Durumumuz Okadar İyi Değil Bugun 26 Kişilik Yapıldı Onun Dışında VIP Satılırsa Artıcaktır İyi Forumlar İyi Oyunlar..

[Güncel] İyi Forumlar İyi Oyunlar...

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server muhteşem ya hergün full çekiyo gelmeyeni beklerim beyler ortam on numara
Dostum Bu Yorumun İçin ÇOK Teşekkürler Sizin Gibi Oyunculara İhtiyacımız Var Var OLUN.....

Birde Her Gelen Geçene Hile Diyolar Demir Setle Setsiz adamı kestim hemen Kill auro Diyo Baya Sinir Bozucu -_-
Biz Herkeze Hile Demiyoruz DOSTUM bunu bilmeni isterim :) kanıtlı yani video'ya Alınmış Kişileri İzleyip Hack Olduğuna dair bir kanıt varsa jail atıyoruz tekrar olursa ban lıyoruz iyi forumlar :(

[Güncel] Arada Bir Çökme Sorunu Başarı İle Çözüldü Herkezi Bekliyoruz... ORTAM SİZLER İÇİN UYGUN

OKANCTNGL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya bırakın şu server kötülemeyi bilmediği şeyi kötülüyor bende kestim bnm neden alınmadı bu arada knk sw ye b iç asansör plugini yüklesen kaleye yapıcam

CcKAANCc07

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostum Bu Yorumun İçin ÇOK Teşekkürler Sizin Gibi Oyunculara İhtiyacımız Var Var OLUN.....

Biz Herkeze Hile Demiyoruz DOSTUM bunu bilmeni isterim :) kanıtlı yani video'ya Alınmış Kişileri İzleyip Hack Olduğuna dair bir kanıt varsa jail atıyoruz tekrar olursa ban lıyoruz iyi forumlar :(

[Güncel] Arada Bir Çökme Sorunu Başarı İle Çözüldü Herkezi Bekliyoruz... ORTAM SİZLER İÇİN UYGUN

bana ban attiniz banimi acin Kaan_PvP_

BANİMİ ACİN Kaan_PvP_

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...