[ RookiCraft.Nitrado.Net ] [YENİ AÇILDI] [1.8] [YEP YENİ ORMAN] GEL VE YERİNİ AL.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

IP Adresi: RookiCraft.Nitrado.Net
Sürüm: 1.7/1.8 (Önerilen Sürüm 1.7)
Kapasite: 50
Tür: Hayatta Kalma
DONANIM

Hosting: NitradoTR
RAM: 4048 MB
Lokasyon: Türkiye
Acılma Tarihi: 17.5.2016
Sunucumuzun Tanıtım Video'su Eklendi Iyi Seyirler.
Sunucu Acma Sebebimiz

Amacımız sizlere kaliteli bir hayatta kalma sunucu hizmeti vermektir.
Ondan Önce Acılan birçok Survival Sunucusu Tutmadıkları Icin Kapatılmaktadır Biz Bi sorunu yaşamadan sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye geldik.
Daha Faslası Icin Sunucumuza Girip Bakabilirsin.

İpeksi Spawner (Kazmanıza Cıkan Ipeksi Enchi İle Zombi,İskelet Vb. Spawnerleri Kırabılırsınız)

Timber Mod (Balta İle Ağacın En Altından Kırarsanız Ağac Otomatık Olarak Komple Kırılır)

Köylü Ticareti (Köylü Takasta Örn: Demir İle Renkli Cam) (Örnk: Diamond Ile Hayvan Yumurtaları Alabilirsiniz)

Küfür Koruması (Küfür'süz Bir Sunucu Olarak Kalitemizi Sunmaya Geldik)

Reklam Koruması (Reklam,Küfür,Argo)(Kesinlikle Küfürsüz Bir Sunucu Olmak Icin Yapılmıştır)

Bot Koruması (Bir Kac Sistem Sayesinde Kendimizi Korumaya Almış Bulunmaktayız)

Rütbe Sistemi (Özel Kodlar İle Yapılmış Bir Sistemdir Sunucumuza Gelip /Rütbe Yazarak Bakabilirsiniz)

Klan Sistemi (Kendi Klanını Kurup Takım Arkadaşların Ile Bu Kanlı Macerada Ne Kadar Hayatta Kalabilirsin)

Meslek Sistemi (Her Sunucuda Olan Sistemlerden 1 Tanesi)

İstatistik Tablosu (Özel)

Spawn:

Orman:

Balıkçı:

KöylüTakas:

Barmen:

Herkezi Sunucumuza Bekleriz İnşallah İyi Yollara Giricez.

Son düzenleme:

Fatalstorm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu Ortamını Ve Sunucuyu Beğendim Ama Kuruculardan EnisUge`in Bana Zehirli Patates Verdiğini Unutmayacağım...

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Ortamını Ve Sunucuyu Beğendim Ama Kuruculardan EnisUge`in Bana Zehirli Patates Verdiğini Unutmayacağım...
Dostum Öncelikle Sunucu ve Ortamımız İçin Ettiğin Değerli Yorumun İçin Teşekkür Ederim. Ortağım Olan EnisUge :) Biraz Patates İle Sorunu Bulunmakta Oyuzden Sana Patates Vermiş :D

OKANCTNGL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maplar kendinizemi ait?

Akşam deneyeceğim umarım güzeldir ancak yeni açılmış bir yerin 15 kişi çekmesi saçma

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maplar kendinizemi ait?

Akşam deneyeceğim umarım güzeldir ancak yeni açılmış bir yerin 15 kişi çekmesi saçma
Dostum Şu Zaman Kadar hiçbir Alıntı Yapmadım Yanımda Olan Arkadaşlarım İle Map'ımızı Düzgün Bir Şekilde Yaptık VE Size Sunduk !
Ayrıca 15 Kişi Saçma Derken Neden Acıklarmısınız Full Cektik 3 Saat Böyle Devam Etti Suan Su Saate Bile 14 15 Kişiyiz İyi Forumlar Teşekkürler

enisus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben EnisUge şu zehirli patatesi verenden :D

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Sunucumuz'da Cumartesi Ve Pazar Günü Olarak Belirlenmiş Etkinlik Zamanlarıdır.
[Güncel]

OKANCTNGL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunda market yok ipeksi kazma yok bunları acilen eklemelisiniz yoksa oyun sıkıcı hale geliyor gece giricem umarım eklenmiş olur bunların dısında sunucu gayet iyi ama devamlı yenilik katmalısınız

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunda market yok ipeksi kazma yok bunları acilen eklemelisiniz yoksa oyun sıkıcı hale geliyor gece giricem umarım eklenmiş olur bunların dısında sunucu gayet iyi ama devamlı yenilik katmalısınız
Fikir Katkınız İçin Teşekkürler Şunu İstiyorum Market Eklersem Ne Eklemeliyim Ne Satın ALınıp Neyın Satılması Yada Ne Kadara Satılması Bunları Bilemiyorum Onun Dışında İpeksi Kazma Ekleyecegim Ama Neye Karşılık Ne Alınsın Diye Düşünüyorum Eğer Bana Biraz Daha Acık Bir Fikir SunarSanız Sevinirim.

OKANCTNGL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fikir Katkınız İçin Teşekkürler Şunu İstiyorum Market Eklersem Ne Eklemeliyim Ne Satın ALınıp Neyın Satılması Yada Ne Kadara Satılması Bunları Bilemiyorum Onun Dışında İpeksi Kazma Ekleyecegim Ama Neye Karşılık Ne Alınsın Diye Düşünüyorum Eğer Bana Biraz Daha Acık Bir Fikir SunarSanız Sevinirim.
Markete tarım,dia gold gibi ürünlerin satım ve alımını ekleyebilirsin ancak kaktüsü önermem lag yapar eğer yardımcı olmamı istersen marketini kodlayabilirim bunun dısında 30 blok dia 10 blok gold a ipeksi verebilirsin çok ideal benxe

Skype ekle konusalım okan_ctngl

He bide aklıma gelmişken setwarp ları tekrar çekmenizi öneririm bazı warplara ısınlanmıyor ve 2 tane balıkçı var

enisus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzda marketi tamamladık, köylü takası değiştirdik addonları güncelledik 10 numara 5 yıldız sunucu hepinizi bekliyoruz.

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzda marketi tamamladık, köylü takası değiştirdik addonları güncelledik 10 numara 5 yıldız sunucu hepinizi bekliyoruz.
Ortağım İle Sizlere Anında Destek Vermek İçin Elimizden Geldiği Kadar Calışıyoruz.

Arkadaşlar Herkezin 19 Mayıs'ı Kutlu Olsun Sunucumuzda Teknik Bir Ağrızadan Dolayı Sıkıntılar Vardı Hepsi Giderildi Kapasite 26 Oldu Ve 19 Mayısa Özel Etkinlikler Sizlerle Hemen Gel Ve Yerini Kap İyi Eğlenceler.

Skunkfu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
25 yaşındayım Epeyi süre oyun oynadım çok sw denedim yetkili olduğum swler oldu. ama :Dekmik:

yetkilisi ilgisiz, serverı yedeklemeden ve habersiz geri yükleme yapıp item kaybına neden oluyorlar, kafalarına göre yeni kurallar getirebiliyorlar. dahası evinizi onların isteğine göre yapmanız gerekiyor. saçma eventlar. Hayatta kalma mücadelesi verecek oyunculara fena kolaylıklar v.s. v.s. bi hayal kırıklığı daha.

hilecilerin olması cabası.

serzenişteyi duyunca yetkilinin kafada yıldırımlar çatıp tanıcaktır lakin uğraşmasın Nick: Mario

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...