Minestove Survival Ve Daha Fazlası - Oyna.Minestove.Com - www.Minestove.Com

06ozcn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim biri benim ıdla hesap oluşturmuş ad FlamingFury silermisin ?

06ozcn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kb senide iyice rahatsız ettim ya yine bi sorun oldu ben buna giremeden önce başka bi hesapla giriyodum şimdi saolsın sildinde şimdide diyorki bu hesapla açılan maxmimum kayit sayisina ulaşildi ! yazıyor bunun çözümü varmı yoksa bunu sizmi halledersiniz tekrar kb ama[DOUBLEPOST=1423067022,1423065194][/DOUBLEPOST]Tmm kardeşim modemi kapatıp açınca sorun düzeldi yinede teşekkürler !

Son düzenleme:

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kb senide iyice rahatsız ettim ya yine bi sorun oldu ben buna giremeden önce başka bi hesapla giriyodum şimdi saolsın sildinde şimdide diyorki bu hesapla açılan maxmimum kayit sayisina ulaşildi ! yazıyor bunun çözümü varmı yoksa bunu sizmi halledersiniz tekrar kb ama[DOUBLEPOST=1423067022,1423065194][/DOUBLEPOST]Tmm kardeşim modemi kapatıp açınca sorun düzeldi yinede teşekkürler !
Biz teşekkür ederiz , iyi oyunlar.[DOUBLEPOST=1423134179][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1423172818][/DOUBLEPOST]

Sayfada Oyun Parası Çekilişi Kaçırma ! www.facebook.com/GameMafiaTR

OgiArslan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server'ı gayet başarılı buldum. Hoş fakat lag sıkıntıları olabiliyor. Genel olarak server güzel tavsiye ederim.

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server'ı gayet başarılı buldum. Hoş fakat lag sıkıntıları olabiliyor. Genel olarak server güzel tavsiye ederim.
Değerli yorumunuz için teşekkürler.[DOUBLEPOST=1423257465,1423220990][/DOUBLEPOST]

Duyuru | Yeni yerleşim alanı

Artık Spawndan ilerliyip yerleşebileceksiniz.
Daha önceden etrafı kapalı olan spawndan artık ilerliyip yerleşebileceksiniz , büyük bir yerleşim alanı sizleri bekliyor.[DOUBLEPOST=1423326026][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1423378350][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1423495463][/DOUBLEPOST]Güncel ++

emirnorthcrow

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Murat evimin yarisi yok
bir şekilde ikiye bölünmüş p4 set dolu chest gitti ve diamondlarim öldü 9 lu spawņerimin 6 sı kesilen bölgede kaldi sikayetciyim buyuk zarara girdim
ve onca item gitti
:zombi:

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güncel ++[DOUBLEPOST=1423774176,1423760027][/DOUBLEPOST]Merhaba GameMafiaCraft Oyuncuları bildiğiniz gibi biz sunucumuzda kaliteyi , huzuru ve emeği ön planda tutmak istiyoruz .
Bu yüzden tekrardan Anti-Xr@yı aktifleştirdik artık Xr@y ile madenleri göremiyeceksiniz.
Onun dışındaki hileler içinde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Birde küfür edip huzur bozanlarda var tabi bunun üstünede daha çok ilgilenmeye başladık , bu iki gün içinde onlarca kişiyi geçmiş loglardan tespit edip banladık.
Bütün bu çabalarımız sizlere kaliteli ve huzurlu bir ortam sunmak için.
Seviliyorsunuz GameMafiaCraft Oyuncuları !

1. Küfür Etmek Mute/Ban Sebebi
2. Oyuncuları Rahatsız Etmek ve Huzur Bozmak Ban Sebebidir
3. Server'a Girip Reklam Yapmak Ban Sebebidir !

4. Yapılara Zarar Vermek Ban Sebebidir !
5. Oyun da Hata Yada Bug Bulup Kullanmak Ban Sebebidir !
6. Server'ı Kötülemek, Server'ı Bırakıyorum Diyip Oyuncuları etkilemeye Çalışmak Ban Sebebidir
7. Tuzak Kurmak Yasaktır Duruma Göre Cezası Ban dır
8. Çalınan Kaybolan Esya vs. Tamamiyle Siz Sorumlusunuz.

Serverde Oynuyan Tüm Oyuncular Kuralları Okumuş Kabul Edilir.
Uymak Zorundadır!
Hemen o Anın ss ini alın , SS nedir / Nasıl Alınır ?
SS Ekran Görüntüsüdür Oyunda iken F2 Ye Bastığınızda Oyun Ekranının Fotoğrafını çeker.
Bu Fotoğraf Nereye Gider ?
Bu Fotoğrafı bulmak için Başlattan Çalıştır a girip %appdata% yazıp ENTER e basmamız gerekir ve oradanda .minecraft klasörüne girmemiz gerekir oradanda screenshots klasörüne girip Fotoğrafı orada bulmamız gerekir .

Fotoyu Bulduk . Şimdi Bu Fotoyu Napıcağız ?

1. Adım Fotoyu Masaüstüne At ve İmgur.com adresine gir .

Oradan Upload İmages Seçeniğine Tıkla

Çıkan Pencereden Browse Your Computer seçeneğine Tıkla Bilgisayarından O Resimi bul ve seç Enterla Geç . Kısa Süre Bekledikten Sonra Resimi UPLOAD Etmiş Oluyoruz Şimdi tek yapmamız gereken önümüze gelen yerden

1. Seçenekteki Linki Kopyalayıp Skype Veya Forum Özel Mesaj Yoluyla Veya Facebook Sayfasına Mesaj Atarak Şikayeti Bildirmek .

Sizde küfür , hile kullanmayarak ve kullananları bize kanıtınız ile bildirerek Servere destek olabilirsiniz.[DOUBLEPOST=1423846879][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1423857938][/DOUBLEPOST]

En iyi GameMafiaCraft fotoğrafı yarışması

Merhaba, minecraft oyununda bulunan bölgelerin, olayların, dağların hatta denizlerin en etkileyici olan fotoğrafı bulabilir misin? Bir fotoğraf arıyoruz! Bize minecraft'ı anlatacak gözlerimize hitap edecek, anlam yüklü bir fotoğraf...

En iyi fotoğrafı ben çekebilirim diyorsan, yarışma kurallarımız:

- Katılımcılar bu durumu beğenip paylaşmalı ve ondan sonra sayfaya mesaj atmalıdır. ( beğenip paylaşmayanlar katılamaz.)
-Yarışma süresi 13 Şubat Cuma 2015 tarihinden, 15 Şubat Pazar 2015 tarihine, saat 19:00'a kadardır. (15 Şubat Pazar günü saat 19:00'dan sonra gönderilecek fotoğraflar kabul edilmeyecektir!)
-GameMafiaCraft Server harici bir server'de fotoğraf çekimi kesinlikle yasaktır.
-Fotoğraflarda konu olarak herşeyi kullanabilirsiniz. (Örneğin; Deniz manzarası, dağ manzarası, doğa, ağaçlar, zombiler, yapılar vb.)
-Her kullanıcının 1 fotoğraf gönderme hakkı bulunmaktadır, 1'den fazla gönderilen fotoğraflar kabul edilmeyecektir.
-Çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı facebook sayfamızın mesaj bölümünden bizlere iletebilirsiniz.
-Fotoğraflarda Texture Pack (Kaynak Paketi) kullanımı yasaktır.
-Sonuçlar 16 Şubat Pazartesi 2015 tarihinde açıklanacaktır.

Önemli Uyarı! Fotoğraflarınızı çekerken "F1" tuşuna basıp konuşma ve seri katil penceresini mutlaka kapatınız."

Ödüller:
1. GameMafiaCraft'da Gold Vip (1 Ay'lık Süre)
2. 30.000 K Oyun Parası
3. 20.000 K Oyun Parası

Not: Ayrıca yarışmaya katılıp derece yapamayan (İlk 3'e giremeyen) herkese 5.000 oyun parası verilecektir.

Önemli Notlar

- Yarışma katılımı az olursa süresi uzatılabilir.

- Kazanamayan katılımcılarada 5.000 Oyun parası ödülü sadece katılmış olmak için katılanlara verilmeyecektir , güzel kaliteli fotoğraflara verilecektir.

Katılmak İçin Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.
https://www.facebook.com/GameMafiaTR

[DOUBLEPOST=1423944246][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1424011200][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1424032707][/DOUBLEPOST]

GameMafiaTR Fotoğraf yarışması Sonuçları :

1. Hakan2 Ödül> GoldVip
2. DonfipasCZ Ödül> 30.000 Oyun Parası
3. Nihat Yazıcı Ödül> 20.000 Oyun Parası

Ayrıca ilk 3 e giremeyip tüm katılım koşullarını gerçekleştirerek resimi atan alttaki yarışmacılarda 5.000 Oyun parası kazanmıştır.
- CeMm Özden
- Cihan Balta

Ödüllerini teslim alamayan oyundaki adını yorum olarak belirttiğinde 24 saat içinde ödülleri verilecektir .

Kazanamayanlar Üzülmesin !
Sayfayı takipte kalın.
İleride buna benzer birçok yarışmamız olucak.

https://www.facebook.com/GameMafiaTR
[DOUBLEPOST=1424102749][/DOUBLEPOST]

Sunucu Çevrimiçidir !

Sunumuzun bulunduğu bilişim şirketinde oluşan bir hatadan dolayı 17:20 - 17:55 Arası sunucumuza erişim sağlanamıyordu , neyseki sorun kısa sürede çözüldü. Anlayışınız için teşekkürler , iyi oyunlar .
[DOUBLEPOST=1424191659][/DOUBLEPOST]

www.gamemafiatr.com

Son düzenleme:

PlingasPongo

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Muratcan abi Nolur bi bak skypede o kadar yazdım şifremi unuttum!!!! kullanıcı adım PlingasPongo Nolur Gold Vip de alacaktım :(

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Muratcan abi Nolur bi bak skypede o kadar yazdım şifremi unuttum!!!! kullanıcı adım PlingasPongo Nolur Gold Vip de alacaktım :(
Özel mesaj ile sorunu çözdük , iyi oyunlar.[DOUBLEPOST=1424505953,1424455393][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1424580236][/DOUBLEPOST]

- Server bakıma alınmıştır. 10:00 gibi açılması planlanıyor ( maximum 12:00 da açılacaktır. )
[DOUBLEPOST=1424602747][/DOUBLEPOST]

Bakım bitmiştir. Server Aktif !

Sabrınız için teşekkürler.
[DOUBLEPOST=1424616875][/DOUBLEPOST]Artık Nether portalı kurarak nethere gidebilirsiniz.
(portal çalışmama sorunu giderildi.)
Orman bölgesi hariç tüm bölgelerde ( ova,şehir,çöl,Spawn) Portallar aktiftir.
[DOUBLEPOST=1424624731][/DOUBLEPOST]

Artık Web sitemizden serverde en çok öldüren 100 kişiyi görebilirsiniz !

http://gamemafiatr.com/toplist.html[DOUBLEPOST=1424704635][/DOUBLEPOST]

Dikkat

Yeni Orman Eklendi

Eski Orman Silinecek
Ama Endişelenmeyin. Size 2 Ay Süre Veriyoruz.
Yeni oyuncular yeni ormana yerleşsinler, Eski ormanda yapıları olan ise bu 2 ay süre içerisinde yeni ormana taşınsın.
Eski Ormanda PvP Kapatıldı.
[DOUBLEPOST=1424874558][/DOUBLEPOST]Güncel ++

Son düzenleme:

ZeusPatroN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Markette bu kadar çeşit eşya satılması abartıya kaçmış bence survival burası :D

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Markette bu kadar çeşit eşya satılması abartıya kaçmış bence survival burası :D
Merhaba, öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Oyuncuların ortak kararı sonucunda geniş kapsamlı market yapılmıştır.[DOUBLEPOST=1425050747,1424960338][/DOUBLEPOST]

Slot & Ram Arttirilmiştir Hayırlı Olsun.

Yakında HungerGames ( SurvivalGames ) Eklenicek.
[DOUBLEPOST=1425107896][/DOUBLEPOST]

Güncel ++
[DOUBLEPOST=1425120231][/DOUBLEPOST]Anında ışınlanma özelliği, kötüye kullanımdan dolayı ( savaşırken birden kaçmak vs. ) Tüm Vip gruplarından kaldırılmıştır.

Onun yerine vip gruplarına renkli yazı yazma özelliği eklenmiştir.

Vip : Turkuaz yazı yazabilir.
GoldVip : Turuncu yazı yazabilir.
DiamondVip : Yeşil yazı yazabilir.
EmeraldVip : Mavi yazı yazabilir.
PowerVip : Tüm renk yazıları yazabilir.
[ Bu yazı renkleri uygun görülmesse değiştirilebilir ]

Bunun dışında taglar değiştirildi oyuncu,vip tagları ve chatte görünen isim renkleri değiştirildi
[DOUBLEPOST=1425140455][/DOUBLEPOST]

Fangorn Ormanı seni savaş meydanlarına bekliyor. Orman çıkmaz bir sokak gibidir.
Tamamiyle karmaşıktır. Entlerin dışında yolunu bilen kişilerin sayısı çok azdır.
Bu nedenle bu ormanda çok fazla kişi kaybolmuştur. Eskiden çok daha büyük olan orman, Zombiler tarafından büyük oranda kesilmiştir.

Monarches

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuda rastege ışınlama varmı çok uzun zaman geçmiş açılalı ormana bi gitmsem şimdi keserler yada sürekli ev görürüm varmı ?