Minestove Survival Ve Daha Fazlası - Oyna.Minestove.Com - www.Minestove.Com

falta

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
s.a serveri beğenmiştim hatta yorumda yapmıştım ama gene birşeyler yazmak istiyorum. oyunu çok bildiğim söylenemez ama bildiğim bir şey var o da sandıklar kilitliyse kimsenin onu açamayacağı alamayacağı. ben en son evimin önünde biri saçma bir yapı yapmıştı ona sinirlendim girmedim birkaç gün. evi de çok iyi bir yere yapmamışım claimi de iyi yapmamışım evimin çoğu kısmı sökülmüş. hadi o neyse sandıklar neden başkasının gibi görünüyor. üstünde adım yazıyor ama açamıyorum sandığı. uzun lafın kısası bu servera artık girmeyi düşünmüyorum. herkese kolay gelsin.

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
s.a serveri beğenmiştim hatta yorumda yapmıştım ama gene birşeyler yazmak istiyorum. oyunu çok bildiğim söylenemez ama bildiğim bir şey var o da sandıklar kilitliyse kimsenin onu açamayacağı alamayacağı. ben en son evimin önünde biri saçma bir yapı yapmıştı ona sinirlendim girmedim birkaç gün. evi de çok iyi bir yere yapmamışım claimi de iyi yapmamışım evimin çoğu kısmı sökülmüş. hadi o neyse sandıklar neden başkasının gibi görünüyor. üstünde adım yazıyor ama açamıyorum sandığı. uzun lafın kısası bu servera artık girmeyi düşünmüyorum. herkese kolay gelsin.
Merhaba @falta , Claimsiz alana sandık katarsanız ve biri sonradan orayı gelip claimlerse o sandığı tabii ki açamazsınız yani iş kilitle bitmiyor o arsayı kim sahiplenirse onun oluyor , yani bunu neredeyse tüm online survival serverlerde görebilirsiniz claim olmayan bi server yoktur herhalde ondada yapı yapılmaz .
Yani Claim atmak şart claim atarsanız arsanıza dokunulmaz .[DOUBLEPOST=1420741728,1420659691][/DOUBLEPOST]Güncel ++

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selam murat kardşm Ben tolga16 Serverini çok begeniyorum ve 1 aydır oynuyorum :) Ben bir kale yaptım o kalenin etrafına her gelen claim atıyor beni deli ediyor özellikle lldarbell adam kalemn her tarafına claim attı bana küfrler etti bende tartıştım 1 saat kadar tartıştım sonra memocan hoca bana tolga sen az dinlen dedi bana 1 gün ban attı dün ban yedim bugun acicaktı memocan hoca /pardon tolga16 yazıyor ama kalkmıyor Murat bi ilgilensin dedi sende skypeden bakmıyorsn ben tolga16 ban oldugu için Büyük harfli olan Tolga16 ile giriiyorm ama itemlermi chestlerimi claimimdeki yeri kıramıyorum ayrı çar gibi gözüküyor kardşm lüften küçük harfli olan tolga16 banını açın ve kardşm al ss leri atam sana lldarbell den şikayetciym izinsiz kaleme girip spawnerde kasılıo ve küfürler ediyor
1. ss : http://hizliresim.com/Gpynqb
2. ss: http://hizliresim.com/Vg3pZB
3. ss: http://hizliresim.com/5oG9A5
4. ss: http://hizliresim.com/31p2B9
Murat kardşm özellikle ilgilen bu arkadaş böyle küfürler ediyor bende bu küfürleri etti için tartıştım lüften kardşm adam istedigi gibi ev kopyalattırıyor kalemin tam dibine 1 adım boşluk olmuyacak kadar claim atıyor Oyunda baya bi kişi şikayetçi onun yüzünden ben ban yedim bu durum ciddi bi durum murat göz önünde bulundur mutlaka tolga16 nın banı da kaldırın ben o çocuk yüzünden banlı kalamam serveri çok seviyorum ama onun gibiler serverde oldugu sürece huzursuzluk oluyor ben serveri sevdgim için bazı forumlarda reklam bile yaptım ya ama böyle kişileri lüften serverde bulundurma kuralları okudum huzursuzluk yapanlar ban yiyormuş o da yesin çok rahatsız ve huzursuz ediyor beni
Bu duruma bi göz at kardşm destan gibi yazdım ama her satırı önemli
Ve bu konuyu okuyan kardeşlerim sakın ama sakın lldarbell tp atrsa kbl etmeyn evinzn dibine claim atar !!
Merhaba @KralOyuncuTolga öncelikle banınız açılmıştır ve bir şey belirtmek istiyorum claiminizi evinizin dışındanda bi kaç blok kapsayacak şekilde atarsanız sorun yaşamazsınız bu yükümlülük size ait onun dışında şikayetlerinizi değerlendirilecek uygun ceza verilecek .
Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz .[DOUBLEPOST=1420903275,1420822556][/DOUBLEPOST]Güncel ++

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yeni icon ve motd eklendi
[DOUBLEPOST=1420993946,1420919172][/DOUBLEPOST]Güncel ++

Son düzenleme:

kerem247

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
factionu Beceremediniz şimdide survivalımı Kirletmeye geliyonuz.

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güncel ++[DOUBLEPOST=1421170002,1421078679][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1421248667][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1421338583][/DOUBLEPOST]Güncel ++

Emou

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tüm gündür serverda oynuyorum. Admin çok iyi ve yardımsever birisi. Server da sürekli gelişmekte olup inşallah gelecekte de daha gelişecektir. Herkesi bekleriz.

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tüm gündür serverda oynuyorum. Admin çok iyi ve yardımsever birisi. Server da sürekli gelişmekte olup inşallah gelecekte de daha gelişecektir. Herkesi bekleriz.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz .[DOUBLEPOST=1421488901,1421409752][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1421504657][/DOUBLEPOST]

Server içinden kareleri ve server ile ilgili gelişmeleri facebook sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz ayrıca facebook sayfasında yaptıgımız her paylaşımda çekiliş var .
https://www.facebook.com/GameMafiaTR

https://www.facebook.com/GameMafiaTR

Diğer fotoğraflar için https://www.facebook.com/GameMafiaTR
[DOUBLEPOST=1421582005][/DOUBLEPOST]

Çekiliş Açılandı > https://www.facebook.com/GameMafiaTR[DOUBLEPOST=1421675278][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1421756935][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1421854020][/DOUBLEPOST]Güncel ++

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selam Murat Kardeşim Her Zaman Oldugu Gibi Türkiyenin En iyi 3 Survival Serverden 1 taneside GameMafiaTR dir Serveri 24 Saat Oynasınız Bıkmassınız ben 2 aydır online olarak oynuyorum ve çok mutluyum ayrıca vip oldum :) Serverde Asla Emek Hırsızlıgı yoktur Cana yakın adminler Vardır.
Arkadaşlar Serveri Oynamak İstiyorsanız Nasıl Her Serverde oyuncusunuz burdada öyle olun Adminleri Sık bogaz etmeyiniz Yetki alımı malesef yokmuş ama Server Günlük 40 online çekiyor Bukadar İnsan Alım içinmi oynuyor dersiniz hayır Hiçbiri alım olcakmı diye oynamıyor Hepsi Serverin Güzelligi Kalitesi Ve Saygınlıgı için Oynuyor
Arkadaşlar Bazen oyunda adminler felan olmuyor ama ben açık oluyorum
Admin felan yokken Sorularınızı
tolga16 yani bana sorunuz Server Hakkında Herşeyi Bilirim ve Elimden Geldigince Sizlere Yardımcı olurum
Saygılarımla İYi Eglenceler
Server İp: Oyna.GameMafiaTR.com

1.7.x/1.8X

Bu arada Muratcım :)
28 Şubat Beni
Bi Düşün Hani
Mod felan :D
Değerli yorumunuz için teşekkürler :)

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güncel ++[DOUBLEPOST=1422034713,1422023997][/DOUBLEPOST] Yeni Komut /Menü yazarak Ana Menüyü açabilir ve oradan istediğiniz komuta erişebilirsiniz . (Warp,Kit,Vip,Kurallar,Portal)
[DOUBLEPOST=1422100376][/DOUBLEPOST]Ölme / Öldürme skorları + En Çok Öldürenler tablosu Aktif edilmiştir .[DOUBLEPOST=1422197787][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1422280988][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1422312358][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1422382728][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1422466681][/DOUBLEPOST]Güncel ++

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Ama Server Çöküyor Çözerseniz daha iyi olcaktır.
Merhaba , Server 1-2 saatlik bakıma alındı bakımın sonrasında tekrardan dinamik bir server ile devam ediceksiniz , İYİ OYUNLAR ...[DOUBLEPOST=1422480515,1422470956][/DOUBLEPOST]

- Sunucu Marketi birkaç gün kapalı olucaktır yeni market yapılıyor .[DOUBLEPOST=1422559823][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1422634605][/DOUBLEPOST]Bakım bitti , hatalar giderildi , Server Tekrardan Online ! Sabrınız için teşekkürler.[DOUBLEPOST=1422731321][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1422793717][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1422869711][/DOUBLEPOST]Güncel ++

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumunuz için teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1422898954,1422891418][/DOUBLEPOST]

Yeni Marketten Spoiler Çok Yakında Aktif Olucak !

Detaylı bilgi : 4 ayrı bölüm var bir bölüm madenler bir bölüm yiyecekler vs. Marketin etrafındaki küçük evler ise pazar olucak haftalık olarak kiralayıp kendi marketinizi açabileceksiniz .
Market çok yakında pazar ise sonradan aktif olucak ...