Minestove Survival Ve Daha Fazlası - Oyna.Minestove.Com - www.Minestove.Com

Raqif

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ama bir sebebi vardi ve bundan dolayi cok pismanim eger aff olunursa lutfen banimi acin ve yemin ederimki bidaha kural bozmuyacagim, cunki orda cok fazla arkadasim vardi ve bir anlik sinirlenip birden ettim o kufuru.

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ama bir sebebi vardi ve bundan dolayi cok pismanim eger aff olunursa lutfen banimi acin ve yemin ederimki bidaha kural bozmuyacagim, cunki orda cok fazla arkadasim vardi ve bir anlik sinirlenip birden ettim o kufuru.
Banınız açıldı birdaha kural ihlali yapmamanız dileyiyle iyi oyunlar.

Son düzenleme:

Raqif

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
oyuna girdfim daha acilmamis oyuncumun ismi AzeGence1

Raqif

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
modeme reset attim ama olmadi , oyuncu adim AzeGence1[DOUBLEPOST=1429515421,1429514578][/DOUBLEPOST]bana nasil modeme reset atilir videosunu ata abilirmisiniz yapamiyorumda

Roffle

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Güncel + +[DOUBLEPOST=1429648430,1429553008][/DOUBLEPOST]Güncel + +[DOUBLEPOST=1429727220][/DOUBLEPOST]Güncel + +

arda753

Marangoz
En iyi cevaplar
0
modeme reset attim ama olmadi , oyuncu adim AzeGence1[DOUBLEPOST=1429515421,1429514578][/DOUBLEPOST]bana nasil modeme reset atilir videosunu ata abilirmisiniz yapamiyorumda
Merhaba, modeminizin açma kapama tuşu varsa modeminizi açıp kapatın. Eğer açma kapama tuşu yoksa fişi çekip yeniden takın. :)

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sanal portal menüsü düzenlenmiştir ... ( /Portal )

Artık daha güzel bir görünümü var.

Şuanda 10 yapı portalda eğer sende marketini, pazarını, adanı veya başka güzel bir yapını buraya ekletmek istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.[DOUBLEPOST=1429812845,1429788404][/DOUBLEPOST]

Güncel ++
[DOUBLEPOST=1429844201][/DOUBLEPOST]Güncel ++

latif26

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ben sebepsiz yere ban yedim banımı açarmısınız ismim latif :emin:

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben sebepsiz yere ban yedim banımı açarmısınız ismim latif :emin:
Merhaba, büyük ihtimalle spamdan banlanmışsınızdır banınız kaldırıldı. Aynı veya benzer mesajları üst üstte yazmak spam olarak algılanır ve çok yapıldığında pluginler tarafından otomatik olarak ban atılır daha dikkatli olunuz iyi oyunlar...[DOUBLEPOST=1429899342,1429894494][/DOUBLEPOST]

Güncel ++[DOUBLEPOST=1430547298][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1430622975][/DOUBLEPOST]Güncel ++

Son düzenleme:

reymemoli

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Çok Kötü Arkadaşlar Kimse Girmesin Önermiyorum Kurucunun Güvendigi Bir rehber var rehber hile deyince hile denilen adam direk ban yiyor

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server Çok Kötü Arkadaşlar Kimse Girmesin Önermiyorum Kurucunun Güvendigi Bir rehber var rehber hile deyince hile denilen adam direk ban yiyor
Rehber diyorsun... yani sunucuda olan bir yetkili, sunucuda her oynuyana yetki vermiyoruz. Yetki verdiğimiz kişiler dürüst güvenilir kişilerdir bu nedenlede şu yetkili bu yetkili değilde yetkililerden herhangi biri bir oyuncunun kural ihlali yaptığını görürse onu banlıyoruz.
Senin banlanma nedenine gelirsekte birçok oyuncudan şikayetler geliyordu sürekli onu geçtim rehberde hile kullanmana tanık olmuş bana bildirdi, sonra ben suncuya geldim ve sende hilen olduğun konusunda konuşmalar yapıyordun yani hileli olduğun kesindi, banlandın...
Sunucumuzda katı kurallar olması sunucunun kötü olduğu anlamınada gelmez.

reymemoli

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Katı Kural Olursa Sıkıcı Olur Ve Eglenizlmez Ve Senin Server gibi o kadar yıldır tanıyorsun birde

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Katı Kural Olursa Sıkıcı Olur Ve Eglenizlmez Ve Senin Server gibi o kadar yıldır tanıyorsun birde
Kalite, huzur ve adalet için kurallar şart.

Kurallar ile ilgili bir kaç bilgilendirme. Lütfen okuyun!

Aile bireylerine küfür en az 3 ay en fazla sınırsız ban!
Basit küfürler ilk uyarıda 25 dakika ve daha sonrasında 1 saat, 3 saat gibi artmakta en fazla 5 gün mute! ( Çok tekrarlanırsa verilen cezalar artabilir.)
Ağır küfürler en az 5 saat mute en fazla 2 ay ban, tekrarında sınırsız ban!
Kışkırtıcı sözler kavga çıkarmaya yönelik yazılar vs. En az 40 dakika mute en fazla sınırsız ban!
Reklam sınırsız ban!
İllagel pvp skoru kasanın tüm puanları sıfırlanır illagel pvp skoru kastıran ( kesilen taraf ) banlanır!
Hile durumuna göre süreli/süresiz ban!

Unutmayın! kural ihlali yaptığınızda ceza verirken sizin sunucumuzda ne kadar süredir oynadığınız bu süre içerisinde daha önce kural ihlali yapıp yapmamanız oyun içinde dürüst güvenilir olmanız/olmamanız gibi etkenlerde göz önünde bulundurularak ceza uygulanır. Yani sunucumuza başlayalı 1-2 gün olup aile bireylerine küfür ederseniz sizin cezanız sınırsız bandan aşşağı olmaz. Sadece sunucumuzda uzun süredir oynayan daha önce kural ihlali yapmamış dürüst kişilerde ceza hafifletilir (Örnek: sınırsız ban 1 - 2 aya düşürülebilir.)

Yukarıda sıkça ihlal edilen kurallar ve bunların ceza sistemi yer almaktadır. Diğer kurallar için sunucumuzda iken /Kurallar yazabilirsiniz.

Kurallar sunucumuzun kalitesi, huzuru ve adaletli olması bakımından önemlidir kurallar sunucumuzu daha iyi yerlere getirebilmek için vardır sizde kuralları ihlal etmeden oynayarak ve kural ihlali yapanları bize bildirerek sunucumuzun gelişimine yardımcı olabilirsiniz.

Diğer kurallarımızı oyunda iken /Kurallar yazarak öğrenebilirsiniz.

İyi oyunlar..[DOUBLEPOST=1431152651][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1431176540][/DOUBLEPOST]PvP skorları sıfırlanmıştır. /HER AY SIFIRLANIR\[DOUBLEPOST=1431194246][/DOUBLEPOST]Güncel ++
Nether Sıfırlanmıştır. (Her Ay Sıfırlanır)
[DOUBLEPOST=1431281253][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1431486365][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1431529483][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1431763142,1431704220][/DOUBLEPOST]Güncel ++

Son düzenleme:

Kurbandark6780

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Murat Marketimi 4 ay oldu hala portala alcan benim marketimi alsadın 4. sırada olcaktı yapısı güzel sen beğenmiştin tamam alcam dedi ondan sonra da bişe demedin stn