Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birde işin en kötü kısmı Crackler'in %86'sı skin yoksa oyunda yok diyolar ben CRACK'im hala ve oyunu bırakmak üzereyim
Microsoft bunu satın aldıysa düzeltemisini bilmeli ya fiyatı düşürsün ya Mobil ödeme avantajı yapsın
yada çıksın gitsin
benden bu kadar bitti artık MC hayatı...<_<:VV::VV::VV:

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Birde işin en kötü kısmı Crackler'in %86'sı skin yoksa oyunda yok diyolar ben CRACK'im hala ve oyunu bırakmak üzereyim
Microsoft bunu satın aldıysa düzeltemisini bilmeli ya fiyatı düşürsün ya Mobil ödeme avantajı yapsın
yada çıksın gitsin
benden bu kadar bitti artık MC hayatı...<_<:VV::VV::VV:
zaten 1.8 de crackler prelerin skinlerini kullanamayacak ki :)

GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

AtakanErmisKZ

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
EULA'nız Batsın! 1.7.10 Devam + Microsoft İnşallah b*ka Sarmaz Oyunu. Tek İstediğim Oyunun Java Motoru Kalksın ve Grafik Motoru Güçlendirilsin. Gerisi Zaten bal.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
EULA'nız Batsın! 1.7.10 Devam + Microsoft İnşallah b*ka Sarmaz Oyunu. Tek İstediğim Oyunun Java Motoru Kalksın ve Grafik Motoru Güçlendirilsin. Gerisi Zaten bal.
aynen katılıyorum JAVA çok güç isteyen bir şey başka bir şeylemi yazılımyaparlar bilmiyom artık hiç anlamıyom o işlerden grafikleri boşver ya oyundaki garfikler guzel

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
zaten 1.8 de crackler prelerin skinlerini kullanamayacak ki :)

Yavrucum zaten Crack'de skin yüklediğinde kimse göremecekki
Fazla oyuncu kaybı
biz prelere değil cracklere söylüyoruz git mc sg'nde oyna...hadi yavrucum
bizi biraz başbaşa bırak

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yavrucum zaten Crack'de skin yüklediğinde kimse göremecekki
Fazla oyuncu kaybı
biz prelere değil cracklere söylüyoruz git mc sg'nde oyna...hadi yavrucum
bizi biraz başbaşa bırak
Ben zaten sizin gibi oyuncuları baş başa bırakmam "yavrucum". Yakında oyuna bile giremeyeceksiniz :)

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
demekki kendine vicdansız diyosun :) peki git mc sg'nde oyna hadi...hadi yavrucum
biz sizin gibi milletle alay eden oyuncular değiliz zaten çokda meraklıyız oynamaya *** hadi şimdi çık git naparsan yap başka konuya
Sizin tek adamlık yapabileceğiniz yeriniz klavye zaten iyi oyunlar :)Daha dün su idin bugün oyun oynamayı öğrendin ve tek özgüvenin klavye sizin gibilerin :) tartışmaya acıyorum sizlerle çok zavallısınız :)

Son düzenleme:

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu konuyu uzatmayın forumda olmasanız birbirinizin annelerine küfür edeceksiniz bu konudan sıkıldım :sinirli:

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin tek adamlık yapabileceğiniz yeriniz klavye zaten iyi oyunlar :)Daha dün su idin bugün oyun oynamayı öğrendin ve tek özgüvenin klavye sizin gibilerin :) tartışmaya acıyorum sizlerle çok zavallısınız :)
sen ana karnından Profosyonel oyuncumu doğdun[DOUBLEPOST=1412660791,1412660655][/DOUBLEPOST]daha fazla bir şey demiyorum oyunu bırakın gitsin zorunluda değilsiniz zaten Microsoft bu oyunu adam yapmaz
Beleş daha iyiydi diyorum Offline olup gidiyorum rayandu kardeş unutma beni sen sinir ettin ağzımı bozdum
millete öyle '''BEN PREMİUM'UM VE HERKESDEN ÜSTÜNÜM ULEYN!'' diye taslama yoksa ben sansürleyerek ettim bile bile
dikkat et kendine hadi görüşürük
2. bu klavye delikanlılığı değildi az ekşisözlük oku :D

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen ana karnından Profosyonel oyuncumu doğdun[DOUBLEPOST=1412660791,1412660655][/DOUBLEPOST]daha fazla bir şey demiyorum oyunu bırakın gitsin zorunluda değilsiniz zaten Microsoft bu oyunu adam yapmaz
Beleş daha iyiydi diyorum Offline olup gidiyorum rayandu kardeş unutma beni sen sinir ettin ağzımı bozdum
millete öyle '''BEN PREMİUM'UM VE HERKESDEN ÜSTÜNÜM ULEYN!'' diye taslama yoksa ben sansürleyerek ettim bile bile
Yeter be susun !!

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
tamam bos yere tartismaya gerek yok insanlar rahatsiz oluyor.

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepsini okudum kafam basmadı biri bana özet geçe bilirmi ?