1.7-1.8X New İp Play.McProGaming.Net Kaliteli Survival Sunucu !! 2 Haftada Bir CSGO Çekilişi !! +30

Y3K

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@ertekinno bence bırakma moderator alımı varsa moderator ol yardımcı ol adamlara

C4K_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.8 girilseydi daha çok oyuncu çekerdiniz

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ssler duzgun oldugu surece me s ela hilelere video cekildigi surece islem yapiyorum kim olursa olsun anjuju dunde bayagi bir konustuk bunu ben hepinize neler yasadigimi neler yaptigimi acikladim vip ye ayricalik yoktur allah korusun hak yemek istemem !

50 60 kisi begenerek oynuyor ama yinede tesekkurler :)
Isterse 500 600 kişi oynasın. Bu sunucunun kalitesini değiştirmez. Nasıl lapisli her sunucuda en az 30 40 oyuncu varsa, burada da 50 60 oyuncu olması gayet normal değil mi :)

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Pıro sürvayvıl sunucusu gerçekten YETERLİ KALİTEDE! tebrikler!
teşekkürler saolun varolun

Oyundaki nickim: erto Çok fazla hile olduğundan dolayı server'ı bırakma kararı aldım. Ama gerçekten hileler dışında çok güzel bir sunucu. Hileler kontrolden çıkmasaydı devam edebilirdim. İlk açıldığından beri oynuyordum sunucuda. En güzel anılarım bu sunucuda gerçekleşti. Özellikle eskiler tanır beni: ertekinyes... Neyse başlamak isteyen başlayabilir, çok güzel arkadaşlar edinebilirsiniz. İyi günler!
ertoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :@@@@@@@@@@

1.8 girilseydi daha çok oyuncu çekerdiniz
1.8 den giriliyor ama ne hatası alıyorsunuz ?

At Yarışı Alıntı Kendi Serverimde Yapıyorum !
kanıt istiyorum burada yalancılara yer yok !!!

lShardbladel

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server niçin 2 3 gündür kapalı.Whitelist falan konuluyor.Bakımda mı ? Herhangi bir bilgim yok da.

lShardbladel

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İP değişince online sayısı haddinden fazla düştü bence bu konu hakkında bir şeyler yapmalısınız.Çok fazla user sayısı kaybedilmiş gözüküyor.

Son düzenleme:

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzda Alım Yoktur

İP değişince online sayısı haddinden fazla düştü bence bu konu hakkında bir şeyler yapmalısınız.Çok fazla user sayısı kaybedilmiş gözüküyor.
Elimizden Geleni Yapıyoruz Fakat User Kaybı İp Den Değil Okulların Açılmasından Olmalı Bir Kaç Güne Toparlarız İnşaallah :)

++

++

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yine klasik bir türk sunucusu, konu tasarımı eh, haritaların bazı kısımları yeterli bazıları da vasat denilebilecek kadar basit. 5/10