Arama sonuçlarınız

1. BheLaCh0Cuq

Video Cekecek Arkadas Araniyor Videolari O Upload Edecek Ve O Cekecek :)

Olurum 30 Abonemiz var az olabilir ama :D
  2. BheLaCh0Cuq

Minecraftnoobteam Adlı Channelimiz

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere channelimizden söz edicem.Videolara bakabilirsiniz.Channel isminin MineCraftNoobTeam olduğuna bakmayın başka oyun videolarıda gelecektir Channelimizin YouTube Adresi; http://www.youtube.com/MinecraftNoobTeam 'dir. SUBSCRİBE OLURSANIZ NE MUTLU BİZE...
  3. BheLaCh0Cuq

Skylife 1.0 Survival Map (türkçe)

Haklısın ama MCEdit kullanmayı bilmiyorum :)
  4. BheLaCh0Cuq

Thomas'ın Hapisten Kaçışı Adventure Map

Öncelikle arkadaşım bu map 1.2.5 te yapıldı o zamanlar command block varmıydı git bir araştır diyorum.!
  5. BheLaCh0Cuq

Herobrine'ın Dirilişi Mapı (Link Yok Proje ama gir fikir edin.)

Command Blocklarda Tp Olayı ; /tp @a kordinatlar yani x y z Mobları Editlemeyi Bilmiyorum.
  6. BheLaCh0Cuq

Advanture Map-Zorlu Yollar

120 Puan :D
  7. BheLaCh0Cuq

değişik bir küp sanatı

Pek iyi olmasada emek harcanmış önemli olanda bu devam et yaptıkça gelişiceksin :)
  8. BheLaCh0Cuq

Çekersen beni yanına alabilirsin hani :) channelinin adınıda yazarsan buraya sevinirim subscribe olurum :)
  9. BheLaCh0Cuq

Sen böyle mapları bi Sen böyle mapları bilmiyosan oynma kardesim daha minecraft'ı bilmiyosun yürü git burdan
  10. BheLaCh0Cuq

Noplugincraft Hamachi Server Açılmıştır.açılma Tarihi:22.12.2012

Evet Arkadaşlar Beni Yaptığım Mapler İle Tanıyan Varsa Vardır :) . Bugün ise Arkadaşımla Bir Hamachi Server Açtık. Serverde Plugin Yoktur ve Server Eğlence İçindir. Server Kurucuları[Adminler]; BheLaCh0Cuq Rapperknq OguzAlemdar22 Hamachi Ağaları; NoPluginCraft-1 NoPluginCraft-2 Şifreler; 123...
  11. BheLaCh0Cuq

Yeni Pixel Artlarım...

Müthiş olmuş hele hele şirinler :)
  12. BheLaCh0Cuq

Beyler Benle Adventure Map Yapacak

Yolladım istek Nick:berkee221
  13. BheLaCh0Cuq

Öyle yapıcaktım ama bunu yaparken 1.4.5 daha yeni çıkmıştı update ve too many items'inde updatesi gelmemişti afedersiniz
  14. BheLaCh0Cuq

Sağolun Devamını Getireceğim Bana İnanın :)
  15. BheLaCh0Cuq

Herkese Merhaba.. Bugün Sizlere Yapmış Olduğum SkyLife 1.0 Adlı Haritayı Sunacağım.Umarım Beğenirsiniz. Hemen Resimlere Geçeyim :) ; İşte Böyle Umarım Beğenirsiniz Ben Uzatmadan Linki Vereyim En İyisi:http://www.mediafire.com/?yz2vc72vyhaxax7 İşte Buyrun Nereye Atacağını...
  16. BheLaCh0Cuq

[1.3.2][Adv]Kapalı Kutu...

Texture ocd pack olması lazım
  17. BheLaCh0Cuq

Redstone'den anlayan kişi aranıyor

Ben Anlıyom Kardes
  18. BheLaCh0Cuq

Thomas'ın Hapisten Kaçışı Adventure Map

sen ne diyosun kendi yapımımız ve hiçbir devreyi çalmadık git şimdi burdan bide o escaper değil escape :D
  19. BheLaCh0Cuq

OguzAlemdar Skyblock Sunar :)

Helal Olsun :D
  20. BheLaCh0Cuq

TurkeyLorD's Maps V2 | Gerçekten çok uğraştım | World Edit

İndiriyorum İnşallah İyidir..
  21. BheLaCh0Cuq

KayaCraft Texture Pack (Kendi Tasarımım)

link kırık :S
  22. BheLaCh0Cuq

MineCraft Yünlerden ve Çeşitli Madenlerden İtem Yapma

Teşekkürler İstediğin Bir Şey Varsa Söylersiniz Yaparım Ama Biraz Karışıksa Uzun Sürebilir Kızmayın Yani :)
  23. BheLaCh0Cuq

MineCraft Yünlerden ve Çeşitli Madenlerden İtem Yapma

Arkadaşlar Bu Konu Pek Alakalı Olmadı Ama Açayım Dedim İstediğiniz Bir Şeyi Söylerseniz Save Atabilirim Ama Biraz Uzun Sürer Tabi Bunları 5 Dk da Yaptım :) Resimleri: İşte Bunlar Kötü Olduğunu Düşündüğünüz Bir Şey Varsa Lütfen Söyleyin Ve Hangi İtem vb. Şeyleri İsterseniz Yorum Olarak...